Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 02/2009

Polecane posty

Sues Dog beauty salon ?? sa pieski i salon pieknosci (dog + beauty)

Ale to online tylko chyba, to odpada. Podobnie jak:

Twin beauty dress up game

Bo jakoś tak te psy (faktycznie podobne do tych z DOGZ) mi trochę podobnie wyglądają. No i dwa są :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ino na saloon, ale salon.

Pierwsza pełna wersja jaką zamiesciliśmy w lutowym CDA to

Pet Beauty Salon

Gra, która pomoże przekonać wasze mamy, siostry, koleżanki, dziewczyny, żony i przyjaciółki, że siedzenie przy komputerze niekoniecznie musi być stratą czasu. :)

Gra została przez nas spolszczona na tyle na ile było to możliwe.

Kolejny przeciek jutro, zaczynamy po 16, chyba że mi coś wypadnie,.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś podejrzewa się, że ze światkiem mafijnym w Ameryce związane były różnego typu sławy show-biznesu. Sporo plotkowało się, że to właśnie mafia pomagała w karierze Frankowi Sinatrze, padały też podejrzenia w kierunku Martina Scorsese. Ich największe nasilenia przypadło na rok 1977, kiedy to 66% gazet amerykańskich prowadziło na swoich łamach domysły na ten temat. Domysły te w jakimś stopniu zostały rozwiązane w lutym 2006 roku.

Powyższy tekst zawiera 5 wskazówek, które powinny nakierować was na tytuł kolejnej gry jaką zamieścimy w CD-Action. Gry w których pojawiają się wyszukane słowa znalazłem trzy co trochę też utrudni Wam przeciek, ale myślę, że niezbyt mocno. W odpowiedzi należy wypisać te wskazówki, podać co określają i podać tytuł gry.

Tylko takie odpowiedzi uznam. Jeśli ktoś trafi na właściwy tytuł, ale nie poda wymaganych przez ze mnie informacji, nie uznam odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na pewno chodzi o Ojca Chrzestnego...kurde sory...mam coś...

"Nie od dziś podejrzewa się, że ze światkiem mafijnym w Ameryce związane były różnego typu sławy show-biznesu. Sporo plotkowało się, że to właśnie mafia pomagała w karierze Frankowi Sinatrze, padały też podejrzenia w kierunku Martina Scorsese."

Rezervoir Dogs?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...