Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
polska77

Prezent Chrzest

Polecane posty

Hejka wszystkim. :) Za 2 tygodnie idę na chrzest.  Co najlepsze jestem chrzestną. W mojej rodzinie już od dawna nie było małego dziecka i nie wiem co mogę kupić. Myślałam o czymś z tej strony https://modernsilver.eu/bizuteria-z-grawerem/prezent-na-chrzest-z-grawerem/ . Doradźcie.

Edytowano przez polska77

Jakas ozdobna skarbonke albo medalik. 

Dnia 6.07.2018 o 22:47, Glockens napisał:

Album do umieszczania zdjęć z dojrzewania dziecka.

No to jest spoko pomysł. Albo może taka drewniana ramka na zdjęcie i odcisk od Baby Art? Zauważyłem, że ostatnio są bardzo popularne, a trochę dzieci mi się w otoczeniu rodziło, to zawsze ktoś coś takiego kupił. Są też inne wersje z tego co widziałem.

Kolczyki, albo coś pamiątkowego typu zdjęcia, albo wspomniana już ramka. No i generalnie, teraz panuje moda na dawanie grubej koperty, co w moim przekonaniu nie jest do końca odpowiednie, ale jeżeli ktoś może sobie na to pozwolić, to czemu nie. 

Dnia 11.07.2018 o 15:47, pmarek napisał:

Kolczyki, albo coś pamiątkowego typu zdjęcia, albo wspomniana już ramka. No i generalnie, teraz panuje moda na dawanie grubej koperty, co w moim przekonaniu nie jest do końca odpowiednie, ale jeżeli ktoś może sobie na to pozwolić, to czemu nie. 

A z tym to już widzę, że dosłownie zawody sobie robią kto da więcej. I w ogóle wstyd nie dać prezentu bez koperty jeszcze. Nie dawno sam byłem świadkiem. Przerażające.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.