Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SuawekX2

Słuchawki nauszne do 150zł

Polecane posty

- Słuchawki nauszne do 150zł. Mają służyć do grania, słuchania muzyki oraz do filmów. Głównie do słuchania muzyki,

- Słucham muzyki rock/metal głównie, chociaż klasyczna i chillstep też ale już mniej,

- Zamierzam ich używać na odtwarzaczu AIMP, karta dźwiękowa w moim laptopie to CONEXANT Smart Audio HD,

- Jeżeli jest to słaba karta dźwiękowa to proszę polecić dedykowaną, jeżeli naprawdę dało by to rezultat. ~ do 90zł,

- Szukam słuchawek nausznych, jeśli chodzi o zamknięte/otwarte/pol-otwarte to nie wiem za bardzo o co chodzi,

- Długość kabla obojętne, wygląd też,

- Słuchawki powinny posiadać mikrofon, ale tylko w przypadku kiedy polecamy kartę dźwiękową do nich (bo nie mam w lapku wejscia na mikrofon i sluchawki, tylko na same słuchawki). Mogą też w ogóle nie posiadać mikrofonu, ew. obojętnie bo mam swój własny,

- Zamierzam ich używać w domu, tłumienie hałasu nie jest priorytetem ale jest miło widziane.

 

To wszystko jeśli chodzi o pytania ze wzorca, czekam na jakieś propozycje i z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative Sound BlasterX G1 + Superlux hd669 to opcja. Tylko pytanie czy do tych słuchawek ta karta dźwiękowa da jakiś efekt? Spośród dwóch poleconych słuchawek bardziej podobają mi się superluxy, tylko, że jakoś dziwnie pałąk wydaje się cienki/łatwy w zniszczeniu. Chociaż jak widzę jak ludzie sobie chwalą i to za tą cenę, to wydają mi się słuchawkami wartymi kupienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam HYPERX Cloud II.
Kosztują swoje, ale mają w zestawie zewnętrzną kartę dźwiękową i odpinany mikrofon do tego dźwięk też jest bardzo dobry i jakość wykonania miodzio. 
Testowałem wszystkie dostępne w mediamarkt i żadne do 200 zł nie były warte uwagi.
Też nie planowałem wydawać więcej niż 150 zł ale bardzo się rozczarowałem testując kolejne modele i widząc tą ogromną różnicę w jakości.
Mam je już od kilku miesięcy i nie jestem w stanie złego słowa o nich powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej było by je przetestować w jakimś sklepie, bo parametry podane przez producenta swoje, a dźwięk jaki wydobywają to inna sprawa.
Cloud II powinieneś znaleźć na wystawce w mediamarkt, z Superlux-em będzie chyba problem.
Jest jeszcze jedna opcja, której do końca nie polecę, zamówić oba modele w jakimś zaufanym sklepie internetowym i po przetestowaniu jedne z nich zwrócić, ale z tą opcją wiążą się jakieś ryzyka, więc trzeba być świadomym. 
Skocz sobie najlepiej do kilku sklepów i przetestuj dostępne modele. Zgraj na fona jakieś kawałki dobrej czystej jakości, coś z klasyki jakiś dupstep i którąś z twoich rockowych piosenek, chodzi o to żeby zobaczyć jak sobie radzą z poszczególną gamą dźwięków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną wydaje mi się Superlux/ISK, wraz z kartą Blaster dobrym zakupem. Także jednak 270~zł jednak trzeba wydać za coś porządnego. Jeśli chodzi o słuchawki które były polecone za 360zł+ to bez przesady, aż takich nie potrzebuje, ale dzięki. Czy do tej ceny -> 270zł to jedyne opcje warte rozważenia? Za kilka dni będę decydował się na zakup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...