Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mrozoffsky

Mysz do 300

Polecane posty

Szukam myszki:
-do 300zl
-profilowana dla prawej reki
-przeznaczenie 90% gry 10% inne glupoty
-koniecznie 2 przyciski pod kciukiem
-bardzo wytrzymaly scroll, bo bardzo duzo go uzywam
-chwyt fingertip

Obecnie swoj zywot konczy deathadder 2013 z niedzialajacym juz srodkowym przyciskiem i dwuklikiem PPM i szukam czegos podobnego ale bardziej wytrzymalego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę z tego że ciężko polecić mysz która będzie miała "wytrzymałą rolkę" i się pod tym podpisać własnym nickiem?? :P 

Kupisz mysz za dwie dychy i scroll będzie działał całą wieczność i kupisz mysz za 300 zł i wyślesz na gwarancję po miesiącu. Albo na odwrót....

Co do profilowanych myszek, muszę polecić DM2 Comfy którą mam, a dokładnie to polecę DM2 Comfy S. "S-ka" me jeden z najlepszych sensorów na rynku, profilowany kształt i Omrony pod głównymi klikami.

Co do ewentualnych minusów z twojej perspektywy to widzę dwa:

1. Scroll działa trochę za delikatnie, przydałby się wyraźniejszy skok

2. O ile pod głównymi przyciskami są Omrony z deklarowaną żywotnością 20 mln, to pod scrollem (jestem pewien na 99%) są tacticale z deklarowaną żywotnością 3 mln klików,  z drugiej strony z tego co się orientuje to wszyscy dają tańsze switche pod scrollem bo hajs się musi zgadzać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na g403 masz bardzo twardy klik, średnio sie z niego korzysta, w rivalu i sensei pod scrollem z kolei masz prawdopodobnie 3 mln kliknięć przełącznik, jak większość tych mniejszych switchy więć jak bardzo dużo z niego korzystasz to nie wiem ile pożyją

 

imo to można by spróbować MM530 lub Roccat KPOE bo to taki typowy fingertip, nie wiem jednak jak masz dużą dłoń że fingerowałeś DA, jeżeli nei potrzebujesz sterowników a grasz głównie w FPSy to warto też rozważyć myszki Zowie np. EC1-B jak dobrze Ci było na DA. Chociaż mają kijowy scroll pod kątem przyjemności ze scrollowania to wbrew pozorom jest wytrzymały

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...