Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2018

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2018

BONUS

1. kod na 10 zł do serwisu Othertees.com

PEŁNE WERSJE

3. Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today PL/EN (Steam/DVD)

2. Dead Age PL/EN (Steam/DVD)

1. Assassin's Creed IV: Black Flag PL/EN (Uplay/kod)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, kolejna przygodówka niebędąca Deponią Doomsday. Tylko ta mnie ze stajni Dedalikow interere, więc reszta mnie mało obchodzi. 

Druga gra też z instalatorem więc obstawiam coś małego, ale soczystego. 

 

3 pelniak to prawie na pewno gra od Ubisoftu - pozostaje tylko pytanie, jaka mogła by ona być. Rayman Legends? Trialsy? Fc4? Obstawiam mimo wszystko Champions of Anteria. Będę naprawdę zaskoczony jeśli to nie gra od Ubi. 

 

No ale to nie jest temat do obstawiania tylko komentowania więc na koniec dodam

 

Mam nadzieję, że następne pelniaczki mnie pozytywnie zaskoczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w tym numerze pełne wersje nie pode mnie. Dead Synchronicity, a więc przygodówka, nie zbliża się nawet do połowy mojej listy gier do ogrania. Choć gry tego typu złe nie są, to jednak też mnie nie zachęcają. Dead Age wygląda ciekawie, ale byłoby też warte bliższego poznania gdyby nie mechanika rozgrywki i system permaśmierci stosowany w roguelike'ach. Spróbować można, ale myślę, że nic więcej. No i główny pełniak również, a może najbardziej, zawodzi. Gra co prawda bardzo dobra, ale rozdawana jakiś czas temu za darmo, więc nie ma tu efektu wow. Szkoda, że właśnie takie gry, które były za darmo, nie są 2. pełniakiem, a głównym daniem jakaś równie dobra(popularna?) gra, wtedy to tak nie boli. Na pocieszenie kod do Othertees, bo dobre koszulki, tylko oby się fajny wzór trafił :) Pełniakowo nieźle, ale osobiście dla mnie dość cienko. Numer za to nadrabia treścią :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś kupiłem ten numer na wyprzedaży na dworcu za pół ceny. Jest 19 wrzesień. wpisałem kod z płyty i po odsłonięciu kodów na AC Black Flag i pozostałe do Steam wpisałem ten pierwszy do Uplay i pozostałe do Steam (kopiuj - wklej) i wszystkie się bez problemu aktywowały. To jak to z tym jest? Miały być ważne do 2 września, a ważne są dłużej. Oczywiście się cieszę, ale nie wiem jak to z tym jest. Ktoś tu bajki opowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gilban

Co do ważności kodów - taka informacją pewnie dostała redakcja, dlatego podali taką datę. A poza tym nie zdziw się, jeśli ktoś z redakcji CDA zacznie się z tobą kontaktować, bo tak zasadniczo kiosk przy dworcu nie miał prawa sprzedać ci tego numeru za pół ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W Warszawie na dworcu Warszawa Śródmieście są sklepiki które zajmują się sprzedażą wszystkich czasopism za pół ceny i również CD-Action, PC-Format, pisma kobiece i inne. Czyli to jest tak, że normalne kioski sprzedają to w normalnych cenach, następnie gdy minie czas oddają do dystrybutora, a ten dalej odsprzedaje za pół darmo właśnie takim sklepikom. Działają tam już wiele lat i policja ani nikt inny nic im nie robi. Paragonu przy sprzedaży nie dają. Nie mają kasy fiskalnej. 

Jak to dokładnie działa to nie wiem, bo wiadomo nikt mi nie powie szczegółów.

Również w ten sposób dla dzieci można kupić karty kolekcjonerski z piłkarzami do albumów. Dosłownie wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, gilban napisał:

pozostałe do Steam (kopiuj - wklej) i wszystkie się bez problemu aktywowały. To jak to z tym jest? Miały być ważne do 2 września, a ważne są dłużej.

Nie wiem jak z Uplay, ale podejrzewam, że kody Steam nie wygasają nigdy. Sam aktywowałem kody (z CD-ACTION, Humble Bundle) nawet kilkanaście miesięcy po utracie ważności, i nadal działały. Ogółem w necie piszą, że nie ma czegoś takiego jak ograniczony czasowo kod Steam. Oczywiście z serwisami innymi niż Steam sytuacja może być inna, sam nie korzystam to nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, gilban napisał:

Dzięki. W Warszawie na dworcu Warszawa Śródmieście są sklepiki które zajmują się sprzedażą wszystkich czasopism za pół ceny i również CD-Action, PC-Format, pisma kobiece i inne. Czyli to jest tak, że normalne kioski sprzedają to w normalnych cenach, następnie gdy minie czas oddają do dystrybutora, a ten dalej odsprzedaje za pół darmo właśnie takim sklepikom. Działają tam już wiele lat i policja ani nikt inny nic im nie robi. Paragonu przy sprzedaży nie dają. Nie mają kasy fiskalnej. 

Jak to dokładnie działa to nie wiem, bo wiadomo nikt mi nie powie szczegółów.

Również w ten sposób dla dzieci można kupić karty kolekcjonerski z piłkarzami do albumów. Dosłownie wszystko.

Wydawcy NIGDY nie odsprzedaja pism do takiej dystrybucji. WSZYSTKO co tam widzisz dzieje sie "na lewo". A ze takei biznesy egzystuja... to coz, takie mamy prawo i sprawiedliwosc.

Ale kupujac tam robisz dokladnie to samo, co koles kupujacy smartfona od dresa za pol czy cwierc ceny, jestes paserem. A teraz nie mozesz mowic "ale nie wiedzialem, ze to nielegalne",.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Smuggler napisał:

Wydawcy NIGDY nie odsprzedaja pism do takiej dystrybucji. WSZYSTKO co tam widzisz dzieje sie "na lewo". A ze takei biznesy egzystuja... to coz, takie mamy prawo i sprawiedliwosc.

Ale kupujac tam robisz dokladnie to samo, co koles kupujacy smartfona od dresa za pol czy cwierc ceny, jestes paserem. A teraz nie mozesz mowic "ale nie wiedzialem, ze to nielegalne",.

 

Nadal nie miał wiedzy na ten temat. To jest wprowadzanie w błąd konsumenta. Nie każdy wie, że nie można sprzedawać tak pism "po terminach". Ja się dowiedziałem kiedyś na lotnisku w Relay gdy zapytałem czy są może starsze numery Detektywa (oczywiście za normalną cenę!) - Pan mi dokładnie wytłumaczył jak to działa i moja wiedza jest poszerzona (nie można sprzedawać starszych numerów nawet za normalną cenę)  ale wcześniej nie miałem o tym pojęcia. Szczególnie, że różne pisma kupowałem dawno temu za tę samą lub czasami lekko niższą ceną (z przypadku bo akurat się nudziłem na dworcu)  i dostawałem do nich paragon więc byłem wprowadzany w błąd (nie kupowałem co prawda Cd-action ale ogólnie mówię).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Faktycznie nie miałem pojęcia, ze to jest nielegalne, szczególnie że taka sprzedaż czasopism po terminie istnieje chyba od od czasów gdy tylko komuna padła. I nie tylko tam. A policja nic do tej pory z tym nie robi.

Wcześniej na bazarku na Targówku w Warszawie przy ulicy Trockiej też tak czasopisma za pół ceny sprzedawano. Również filmy DVD dodawane do czasopism i to w dużych ilościach. Płyty z muzyką, książki. Potem przyszła budowa metra i bazarek poszedł do likwidacji. Z czasopism komputerowych sprzedawane były wszystkie poza Chipem, ponieważ mówiono że tylko Chip się na to nie zgadza. No i ten padł jak wiadomo.

Również to samo było i chyba jest do tej pory w przejściu podziemnym w Warszawie róg Targowej i Ząbkowskiej. Klientów też mają w bród.

Poza Dworcem Śródmieście są minimum dwa sklepiki na terenie Dworca Centralnego które zajmują się sprzedażą tylko i wyłącznie filmami DVD dodawanymi do czasopism. Też w dużych ilościach.

I pewnie jeszcze więcej jest takich miejsc których nie znam.

Za czymś takim wiadomo muszą stać hurtownie tychże czasopism, które po ich zwrocie z normalnych kiosków, przekazują je dalej takim handlarzom. Dlaczego i im się nikt do tej pory nie dobrał do tyłka, też nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, gilban napisał:

Z czasopism komputerowych sprzedawane były wszystkie poza Chipem, ponieważ mówiono że tylko Chip się na to nie zgadza. No i ten padł jak wiadomo.

Czego to dowodzi? Jeśli HIPOTETYCZNIE CDAction się na takie coś zgodziło, to dzięki temu nie padło? Swego czasu było mnóstwo pism poświęconych grom na rynku i wszystkie wymiotło. Ostało się tylko CDAction. Więc to nie w takiej dystrybucji upatrywałbym upadku Chipa, który nie zgodził się na takie coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to nie ma nic do tego, tylko takie skojarzenie mi się nasunęło.

Oczywiście ja często kupowałem CD-Action w kiosku, jednak też zdarzały się i takie miesiące że z kasą było krucho i wtedy kupowałem wtedy w takim sklepiku, a czasami i tutaj nie bo i na to było brak kasy. Ja papierosów nie palę i nigdy nie paliłem, więc na to nie przeliczałem pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 2real4game napisał:

zeczy nie robią, bo im się to nie opłaca (wolą żeby ludzie kupowali nowe numery). Dlatego część starych magazynów zostaje u nich (sprzedaż numerów archiwalnych, itp.), a po

Chodziło mi stricte o kioski, sklepy. Nie mają prawa. Ty możesz sobie odsprzedawać w ramach prywatnej transakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam mówię - KUPUJĄC TAKIE EGZEMPLARZE "za pół ceny" wspomagacie "szarą branżę" i działacie na naszą szkodę.
Co zrobicie z tą wiedzą, to już nie wnikam, kwestia sumienia i uczciwości każdego z was.
Ale nie możecie mówić teraz "ojej, nie wiedziałem", bo już wiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...