Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hansui

Rozwiązałem zagadkę zmugglera.

Polecane posty

świadomość mrówki.

jestem, to znaczy że istnieje.
jest nas wielu, to znaczy, że i ja.
codziennie natura nas, więc istnieja i ja.
projekcją jestem wyświetlanego filmu.
dużo ludzi dziś ogląda nas.
lecz ja istnieje choć mnie nie ma, bo ja to ja.

nie wiem zbyt wiele i nie rozumiem. ale wiem za dużo stanowczo dziś.
że nie rymuje, bo źle akcentuje wyrazy. dlatego słyszę rym tam gdzie go nie ma.
nie ma mnie jest tylko internet i są ludzie. a ja mrówka uciekam przed deszczem i idę tam gdzie miałem iść.
tam gdzie idą mrówki po śmierci dziś czyli w biały liść.
projekcja kończy się i ludzie wychodzą z kina.
a ja istnieja, choć mnie nie ma.

#smuggler

dojczland dojczland uber alles.

 

wreszcie można posmpamować i nie banują. coś jak antyfani cd action, tęsknie! panowie zacni kiedy reaktywacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmuggler to wiele osób, choć określenie osoba nie jest zbyt trafnym określeniem. czym zatem jest zmuggler? zmuggler to "ktoś" kto jest zapamiętany jako litery o określonej treści. lubie pisać w interncie bo wtedy ludzie nie mają osobowości tylko są literami z ekranu. ale zmuggler nie jest tylko literami z ekranu. zmuggler ma imie: "zmuggler". zmuggler nie może być kotem ani jurkiem poprawą. tak samo jak venom nie jest spidermenem. dobre porównanie "aplauz". zagadka smugglera jest trywialna. podobnie jak więksość zagadek. nawet autor wielkiego twierdzenia fermata uznał ją za prostą.

więc już abstrahując od samej zagadki smugglera: kim jest. skumpy się na tym dlaczego ludzi to interesuje: choć to mało interesujące. ale bardziej wydaje się dlaczego przebiła się tak bardzo do świadomości graczy. i tu moglibyśmy pisać rozmaite teorie i rozwodzić się. ja wolę sprowadzać rzeczy do oczywistości. "nikt nie wie". ale to nie byla by prawda. zmuggler wyewoluwałem ze swoją tajemniczością po jakimś czasie. genralnie na początku było to pseudo które odpisywało na listy w AR. kim było pseudo? nitkórzy twierdzą żę był to wspomiany pan poprawa. ale rónwnie dobrze smuggler pisał w AR że był generałem. a pan poprawa chyba nim nie był.

tak więc zagadka zmugglera jest prosta i trywialna i nie tylko nie rozumiem fenomenu co tego jak coś takiego mogło budzić tyle emocji ze względu na "enigmatyczność".

nawet gonciarz chwalił się zę spotkał smugglera.

 

ciekawe krzysiu ile miał głów:trollface: nie banucjie i nie kasujcie tego za to :P

zdjęcie smugglera to flitr smugglera na zdjęciu z profilu jego z facebooka. sprawdźcie!

zmugggler o uszczuplonej postaci umieścił swoje zakodawane zdjęcie. clue zabij smugglera ze zdjęcia za nim on zrobi to z tobą :D

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1038432129586989&set=ecnf.100002606368213&type=3&theater

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...