Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blackhand

Xiaomi Redmi 4X - nie można włączyć Helium

Polecane posty

Jak w temacie - nie mogę na moim Xiaomi Redmi 4X włączyć Helium - tryb debugowania włączony, USB ustawione na PTP, a aplikacja na telefonie cały czas twierdzi, że mam PTP nie włączony (facelamp). Any ideas?

(nie zamierzam nowiutkiego telefonu flashować)

 

EDIT

Dla potomności - wbrew komunikatowi, tryb USB należy ustawić na MIDI, nie PTP, to by było na tyle logiki xD. Proszę o kłódeczkę.

 

EDIT2

Za wcześnie się ucieszyłem... Przy próbie przywrócenia backupu czegokolwiek - "Wystąpił błąd podczas przywracania. ClockworkMod otrzymał informację o błędzie. Spróbuj ponownie aby przywrócić pozostałe aplikacje". Na obu urządzeniach ta sama wersja Helium. Do tego przy próbie backupu woła o jakieś Desktop Password (którego, o ile wiem, nie mam ustawionego...)...

Jak ktoś potrafi pomóc, niech się nie krępuje :).

 

EDIT2

Mi Mover też nie działa - na "nadawcy" wywala komunikat "not enough space" o.O Zapewniam, że u "odbiorcy" jest ponad 18,5GB wolnego miejsca plus 10GB na karcie uSD...

 

EDIT3

Mi Mover - zadziałał, tak jakby... Po zakończeniu transmisji u "nadawcy" ("Transmisja zakończona") u "odbiorcy" pojawią się komunikat "Połączenie zerwane"... I tak za każdym razem... Potrafi ktoś coś sensownego poradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...