Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toyminator

Komputer restartuje się w trakcie gry

Polecane posty

Witam.  Na początek sprzęt

GTX 1050, 8 gb ram, I3-8100. Zasilacz Corsair VS series 450 W .

Nie wiem co się dzieje, ale podczas grania, restartuje mi komputer, normalnie tak jak by odcięło zasilanie, i po chwili przywrócono. 

Od dwóch miesięcy mam nową kartę, miesiąc było wszystko ok, a potem zaczęło restartować, myślałem że to wina Procka albo ramu, więc wymieniłem, ale problem pozostał. Wina karty to na pewno nie jest,robiłem wszelkie możliwe testy, nie grzeje się, nie przekracza 57 stopni na ultra w BF1 . 

Jedynie został Zasilacz i Dysk twardy. I nie ma pojęcia co z tych dwóch XD Jak robię test w OCCT na power supply, to reset mam po 4 sekundach.

Dodam, że nie z każdą grą mam problem. Restartuje się jak gram w Risen 3 (dwa dni temu grałem 4 godziny, i nic się nie działo, a wczoraj i dziś, po 30 minutach restart...zdarzało się że po 3 minutach) Raz mi zresetowało w World of warships, od razu po zalogowaniu,wcześniej grałem 3 godzinki w Risena i nic.

W Fortnite w trakcie spadania z busa, albo po paru minutach, W Rocket Leaque też tak do 30 minut,,ale nie w trakcie meczu, tylko zaraz po.

Ale w Takiego Dying Light ,gram bez żadnych problemów, ani razu się nie zresetował komp. Nawet jak załączyłem po wcześniejszym resecie. A wszystko mam na tym samym dysku.

Może jeszcze przenośny dysk ma problem. Bo chcąc pobrać coś z Uplay, pisze mi że nie mam miejsca...a pisze że mam 160 gb miejsca. Więc wszystko się wyklucza XD W BF1 ,Mafia 3, Doom, Prey.. też bez żadnych problemów.

Sprawdzałem Spójność plików, wszystko ok. Dyski przeczyszczone . Jeszcze został mi skan na Malware ,bo nie wiem czy Arcabit tak dobrze przeskanuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...