Skocz do zawartości
RoZy

Film

Polecane posty

Siemanko!

Chciałbym pokazać wam mój nowy film, który dosłownie przed chwilą wylądował na moim kanale na YouTube:

Jest to film akcji o płatnym zabójcy, specjalizującym się w sztuce walki gun-kata, który dostaje nowe zlecenie. Okazuje się jednak, że nie jest jedynym.

Zajmuję się kręceniem filmów już od ładnych paru lat i ciągle staram się doskonalić, aby w przyszłości połączyć tą pasję z pracą.

Dajcie znać czy się podobało :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Po wielu trudach udało mi się ukończyć film animowany, który opiera się na komiksie, który kiedyś rysowałem sobie jeszcze jako dzieciak. W związku z tym, chciałbym wam go oczywiście zaprezentować ( póki co niestety w wersji bez dźwiękowej z polskimi napisami).
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale rozpocząłem let's play'e wyłącznie gier horrorowych - smaczku całości nadaje fakt, że cholernie boję się grać w horrory :) Kolejne odcinki będą pojawiać się w każdy piątek w godzinach wieczornych. Mam nadzieję, że będziecie się przy materiale dobrze bawić, a i może zostawicie po sobie jakiś znak w postaci lajka, komentarza, czy suba - możecie również odwiedzić mój FANPAGE.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Space Engine to program, który idealnie nadaje się do tworzenia nastrojowych filmów. Czy mój do takich należy? Sami się przekonajcie. Jako podkład muzyczny użyłem niewykorzystany utwór "Rachel's Song" Vangelisa, do filmu "Łowca androidów". Niestety korzystałem jedynie z darmowych programów do nagrywania i montażu (Open Broadcaster Software, oraz Windows Movie Maker). Próbowałem różnymi sposobami osiągnąć pełny ekran i lepszą jakość, ale mimo, że niby program OBS na to pozwala, to ciągle pojawiały się problemy. Nie jest jednak najgorzej. Wersja programu Space Engine, którą wykorzystałem opatrzona jest numerkiem 0.9.8.0

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię często oglądać i samemu czasem zmontować filmiki wykorzystujące fragmenty seriali, filmów czy gier i połączone z muzyką. Dlatego chciałbym pochwalić się swoimi dziełami, a także dowiedzieć się co o nich sądzicie.

Mój pierwszy filmik, reszta na kanale:

https://www.youtube.com/watch?v=1KINu2OXoeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!. :)

Jakiś czas temu zacząłem nagrywać krótkie filmiki dotyczące tworzenia gier, związane np. z prowadzeniem firmy w gamedevie, procesem zarządzania itd. W przyszłości chciałbym ogarniać tematy bardziej szczegółowo a póki co poruszam ogólne sprawy.

https://www.youtube.com/c/patrykpolewiak/videos

 

Dajcie znać co myślicie o takim czymś. :)
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki nie są czystym gameplayem, gdyż sporo edytowałem i montowałem plus jest sporo różnych ujęć, aby fajnie się oglądało bez ziewania na ekranem ;) Wszystko ma uzupełniać fajna muzyka.
Zapraszam do komentowania :)

Na początek zmontowany filmik z Lambo Murcielago w GTA V:

Palenie gumy musclecarem prosto z Mafii 3 w GTA V:

Podpity kierowca w Merolu S600 z pakietem AMG:

Chyba najlepszy filmik z Subaru Imprezą WRX STI:

Filmik pod tytułem "Ni mom pojęcia co robię" w roli głównej Ford GT w najnowszym wcieleniu:

Mazda 6 co lubi zaliczyć dachowanie:

Edytowano przez hitmaniak17
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na wieczór prawdziwa bestia czyli Lamborghini Huracan Performante, szybki koń nie wybaczający błędów. Drugi raz bawiłem się w Rockstar Editor, ale cały czas się uczę:

"Mały ale wariat" - trzecie podejście do Edytora Rockstar. W sumie jestem zadowolony początkowe ujęcia niczym z trybu foto w Gran Turismo. Drugi kawałek przypomina mi czasy pierwszych części Gran Turismo, gdzie podobna muzyczka leciała w tle. Miłego oglądania ;)

Porsche wraca na odcinki rajdowe na szuter w górach i pokazuje pazur. Piękne nocne widoki, szybka jazda i sporo strzelania ogniem z wydechu.

 

Zwolnij brachu - Audi R8 V10 Plus 2017

Poprawiona wersja filmiku z R8: właściwe proporcje, wywalony efekt, trochę zmienione ujęcia i inne drobnostki.

Wreszcie film ma właściwe proporcje  Jadąc przed sobą spotkałem cztery Ferrari F40 pod czyjąś willą, widać jedno nie wystarczyło. Za to każde jest w innym kolorze 

 
Czas na plażing z Audi RS4 Avant 2013

Lamborghini Veneno LP750-4 z muzyką Ship Wrek Zookeepers & Trauzers - Vessel

BMW M3 E92 Liberty Walk z muzyką T-Mass - Bow and Arrow NCS 

 

Nocna zmiana z BMW M4. Od 2:22 rozpoczęcie nocnej zmiany z muzyką Bad Karma i tzw special stage z rajdowych odcinków:
 
 
Lexus IS-F w komplecie. Filmik edytowany w Rockstar Editor i zgrany z muzyką.
 

Misja "Wyprowadzka" z kategorii Przypadkowych zdarzeń:
Kobieta wyrzuca z balkonu rzeczy swojego męża, oskarżając go o zdradę. Naszym zadaniem jest podwiezienie niewiernego męża do klubu golfowego.

AMC Pacer − kompaktowy samochód osobowy produkowany przez amerykańską firmę American Motors Corporation (AMC) w latach 1975-1980. Dostępny jako 3-drzwiowy hatchback lub 3-drzwiowe kombi. Do napędu używano dwóch silników R6 oraz jednego V8. Moc przenoszona była na oś tylną poprzez 3-biegową automatyczną bądź 3- lub 4-biegową manualną skrzynię biegów.

 

 
 
 
Edytowano przez hitmaniak17
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodge Challenger 2015 GTA V Movie Rockstar Editor
Jak za starych czasów latający muscle car uciekający przed policją. Film miał być czymś w rodzaju ucieczki z pościgiem policji, jednak ta zgubiła trop niemal od razu. Prawdziwa bestia :)
Muzyka może średnio pasować, ale strasznie spodobał mi się ten kawałek i próbowałem go wpasować ze skutkiem musicie ocenić sami.

Wersja z samą muzyką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za inspirację posłużył mi film Szybcy i Wściekli Tokio Drift. Film w żadnym razie nie miał być kopią powyższego filmu tylko i wyłącznie luźną inspiracją przy której świetnie się bawiłem jeżdżąc bokiem Mustangiem z odsłoniętym silnikiem, który daje bajeczny dźwięk na wydech pomimo pozostawienia oryginalnych dźwięków z Grand Theft Auto V.

Wersja z samą muzyką:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wyglądająca przeróbka Ferrari 488 spider na Ferrari 488 Speedster wzorowana prawdopodobnie na Lamborghini Gallardo Speedster, które aż tak ładnie nie wygląda. Przód dzięki tej modyfikacji wygląda bardzo drapieżnie z kolei tył jest seksowny do granic samochodowych możliwości. Jest to moja pierwsza próba zgrania materiału wideo z muzyką. Oczywiście nie jest to zrobione w 100%, żeby nie zrobić z tego teledysku.

Wersja z samą muzyką:

 

Aston Martin Vulcan w Grand Theft Auto V. Są ładne widoki, laski i szybki samochód. Kolorystyka samochodu nie wszystkim przypadnie do gustu, ale jest wzorowana na Gulf wyścigowym malowaniu Aston Martina i Porsche. W miarę możliwości starałem się zgrać obraz z dźwiękiem.

Wstępnie filmik miał być tylko z Mitsubishi Lancerem Evo X, ale szybko narodził się lepszy pomysł z kilkoma japońskimi furami w akcji. W skrócie zobaczycie między innymi drift, palenie gumy, neony i strzelanie z rury. Przyznam że spędziłem sporo czasu na spasowaniu materiału z muzyką. W akcji zobaczymy Mistubishi Lancer Evo X, Honda Civic Type R, Honda NSX i Subaru Impreza WRX STI.

Jeden z moich ulubionych samochodów w akcji. No może z tym w akcji przesadziłem, ale jest palenie gumy. Noc, dżaga, neony i Subaru po mocnym tuningu. To chyba pierwsze Subaru WRX STI, które żegna się z nazwą Impreza. Subaru od początku miało być lekko przesadzone. Miejscówkę znalazłem przypadkiem i okazała się bardzo dobrym miejscem do klipu z samochodem.

Nissan Stagea 260RS prawdopodobnie najlepszy i tym samym najszybsze kombi z Gran Turismo 2 teraz w Grand Theft Auto V. Cztery koła napęd i ponad 270 koni z 2,5 litrowego silnika RB26DETT. 

Maserati Ghibli ponętna włoszka zapakowana do kontenera wybiera się na wolność ledwie rozgrzewając ogumienie. Luksusowy sedan więc bez szaleństw i delikatnie z gazem. Cztery koła napęd i 410KM z 3.0 V6. Filmik zachowany w spokojnym klimacie w zgodzie z muzyką. Szpanowanie furą nocą :)

 

Pojedynek włoskiego byka z włoskim ogierem. Ferrari F430 Scuderia staje w szranki z Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera. Kto wygrał? Tu chyba nie ma wygranych ani przegranych. Obie maszyny są świetne.

Mało znane Lamborghini świeżo odrestaurowane przez Tommiego Vercettiego. Przód wozu można spokojnie pomylić z Ferrari. Silnik V8 z tyłu i napęd na tylne koła. Klasyczne Lamborghini. Nazwa Jalpa pochodzi od słynnej rasy walczących byków. Ferrucio Lamborghini lubował się w walkach byków, był również zodiakalnym bykiem, dlatego większość nazw modeli Lamborghini pochodzi od walczących byków. W nocnym plenerze lewe przednie koło postanowiło sobie poskakać :)

Ciemność nadchodzi BMW M5 E60 GTA V

 

Edytowano przez hitmaniak17
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy klip promujący kanał bazujący na moich filmikach z Grand Theft Auto V.

Tommy Vercetti powraca w GTA V i od razu wyrywa laskę na plaży. GTA V można by spokojnie zamienić w nowe Vice City z pomocą modów.

 

 

Pierwsze podejście do wideoklipu w DriveClubie najlepszej wyścigówce na konsole PS4. Za modelkę posłużyło Lamborghini Murciélago LP670-4 SV, które brykało po Indiach. DriveClub słynie z pięknych widoków i cudownych samochodów.

Tym razem małą rakieta od Renault. Renault Twin'Run to pocisk na kółkach. Między osiami Twin'Run znajduje się 3,5-litrowy motor V6, który występuje w torowej wersji Renault Megane Trophy. Osiągnięcie pierwszej setki zajmuje autu 4,5 sekundy dzięki mocy 320 KM. Jednostka dysponuje momentem obrotowym dochodzącym do 380 Nm przenoszonym na koła tylne z pomocą 6-biegowej skrzyni biegów. Samochód waży zaledwie 950 kg.

 

Edytowano przez hitmaniak17
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rock'n'Roll czyli Ameryka, Muscle car i Rockowa muzyka. Bumblebee w trochę innym wydaniu podbija góry. Camaro potrafi jechać nie tylko po prostej. Gaz w podłogę, kłęby dymu i bokiem przez zakręty z rykiem silnika V8.

Świetny kawałek od Volo - Wait For Me, a w tle piękne widoki z Japonii w DriveClubie. Nissan 370Z Nismo i Nissan GTR. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łen chill za kierownicą Mercedesa AMG GT S Rockstar Editor | Sappheiros - Reminiscence

Mniejszy brat super samochodu z Szybkich i Wściekłych | W Motors Fenyr Supersport GTA V

Rajdowa walka Evo vs STI

 

Gruba Murzynka Daje Czadu w GTA V |Vi - Fools Gold (Jordan Comolli Remix)

BMW Masakra Zombie - Rockstar Editor

Piękna i Szybka Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio ⭐Rockstar Editor

 

Nowe wcielenie Ferrari 488 GTB Liberty Walk

Gotowi na Szybkich i Wściekłych 9 z Dodge'm Charger'em

 

 

 

Elon Musk prezentuje elektryczną rakietę Tesla Model S P90D

 

 

Edytowano przez hitmaniak17
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...