Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

need12

Telefon do 1000zł

Polecane posty

Witam. Ostatnimi czasy zastanawiam się nad nowym telefonem, jednakże mam problem z wyborem odpowiedniego dla siebie modelu. Na razie na oku mam Sony XA1 / (trochę przekracza budżet 2) oraz A1/redmi 5 plus?
Jeśli chodzi o to co musi spełniać nowy telefon:

- Mieć sporo miejsca oraz w miarę długi czas na baterii. Ogólnie specyfikacja.
- Nie mieć problemów z zanikiem zasięgu GSM. (m.in dla tego chciałbym zastąpić obecnego Sony M2, takie numery już robi, że .....)
- Przede wszystkim dobry moduł dźwiękowy do słuchawek. (myślę tu o jakimś ciepłym źródle dla hd681(zwykłe), ale rozważam być może w niedalekiej przyszłości doki do niego)
- Jak najlepsze wsparcie.. By mógł mieć możliwość np dostania np po 8 -> 9 i (10?). Oczywiście niekoniecznie, ale miło by było.
- Teraz jeszcze mi się przypomniało o pewnej funkcji (najlepiej wbudowanej), nocnego trybu. (coś jak win.  f.lux). <- też mile widziana.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym Redmi 5 Plus. Teraz z oficjalnej polskiej dystrybucji można go kupić w fajnej cenie: https://www.x-kom.pl/p/408131-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-5-plus-64gb-dual-sim-lte-black.html

i ogólnie to naprawdę dobry telefon z dobrym ekranem, wąskimi ramkami i wsparciem. Procesor jest niezły, ramu dużo. Brałbym jako nr 1 z telefonów do 1000zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słuchawkach w przypadku Redmi 5 czy 5 Plus jest naprawdę dobrze jak na tę półkę cenową, gorzej wygląda to jeżeli chodzi o głośnik - brzmi dość płasko, brakuje mu jadu. Aktualnie, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie nowość, czyli Redmi Note 5 - wersję 4/64 można znaleźć w okolicach 900 zł (proIine, sferis, besłcena).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1049 masz oryginalnego Xiaomi Note 5 z serwisem w Polsce (door-to-door, czyli producent płaci za kuriera, który przyjeżdża po telefon). No na pewno tak to działa w x-kom. 

Bebechy i bateria na poziomie. Aktualizacje bez problemów. Xiaomi ma najszybsze i najobszerniejsze aktualizacje oprogramowania. 

https://www.x-kom.pl/p/429745-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-5-4-64gb-black.html

Telefon posłuży Tobie raczej na lata. No przynajmniej 2-3 bez martwienia się o zmianę na inny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej pisać, że wybrałem polecanego przez was RN 5, ale jakoś tak wyszło.... Mam go niemal tydzień i na razie daję radę, chociaż miałem problem jeden, ale jakoś go rozwiązałem, także jest dobrze. (Nie chciał pobierać ze sklepu GP, pisało tylko non stop "czekam na pobranie" czy jakoś tak .)

Myślę że powyższy wątek można uznać za zamknięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...