Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pixelek36

Typowy Fan XBOXA

Polecane posty

Siemka.

Tak szczerze to nie wiem czy sie chwale czy żale ale do rzeczy. Historia zaczyna sie mniej więcej Miesiąc temu.

Ostatnio nabyłem PS4 i opowiedziałem to jednemu znajomkowi. Przyszedł do mnie pograć i zobaczył że konsola jest nietylko tańsza i wydajniejsza niż PC ale też wygodniejsza. Zbierał już ponad rok na Jakiś kozacki PC ale po sesji grania w AC origins i pierwszego SW battlefronta postanowił kupić sobie PS4. Był on znawcą Pecetów i tych całych Pisi master rejsów. Na konsolach znał sie jak moja babcia czyli wcale. Poszedł se do media expert czy tam jakiegoś innego sporzywczaka dla gejmerów i chciał se kupić PS4. Zaznacze tu że oboje mamy po 14 lat i poszedł ze swoim ojcem oraz o rok młodszym bratem. I tu sie zaczyna prawdziwy wątek całej historii. Weszli do sklepu rozglądają sie po półkach i nigdzie ni ma Konsol. No to podbija do nich pracownik i pyta czy może w czymś pomóc. Młody był na oko co dopiero skończył osiemnastke. No to powiedzieli że tak żeby ich zaprowadził do konsol. Zaprowadził ich i zaczoł bajerować. Krzyżbox Jeden Krzyż. Tak o tym ######### tu mowa. Zaczoł im mówić jaki to XOneX nie jest dobry. Natywne 4K. Wooooowwwwwwww. To mój znajomek powiedział mu że "kolega" mówił mu Że PS4Pro też ma 4K. A ten typek na to że owszem ale nie natywne! WOOOOOOWWWWWW V2222. (Tak przy okazji to ja nawet niewiem czy jego 21,5 calowy monitorek z Peceta odpala mu FullHD a codopiero 4k. I konwersacja mogła by sie ciągnąć w niesończoność gdyby nie jedno zasadnicze pytanie. "Czy na XOneX można grać z graczami PS4. I tu było dość niewinne ale znaczące Kłamstewko. Sprzedawca odparł że "Tak" no to kolega uwierzył bo na acerze można grac z użytkownikami lenovo. To czemu nie można by było grac na xone z graczmi PS4. Ale gdy kolega zobaczył cene XoneX. (2099) to sie wnerwił. "Miało być tanio. Kolega mi mówił że Ps4 slim za 1100 a Ps4pro za 1700." a sprzedawca: "no tak ale PS4 nie odpali ci Natywnego 4K". Mój kolega miał dość i zapytał czy mają na stanie jakieś PS4. Sprzedawca: "nope" i poszedł do innych klientów. Wtedy brat mojego znajomka pokazał mu PS4 slim w zestawie ze CoD WW2 stojące obok paru innych konsol PS4. W końcu znalazł model pro bo: "PISI MASTER REJS W KONSOLACH. BO PS4 PRO MA LEPSZE BEBECHY OD SLIM" i tak dalej. Nie mnie oceniać. Kontynułując. Kupił se PS4 pro i kilka innych gier na PS4 w cenie jednej konsoli XoneX. Gdy dotarli do kasy ten sam sprzedawca aż zzieleniał i sie schował. Sprzedawczymi zeskanowała gry i konsole i za zestaw PS4Pro i 4 gier zapłacił coś ponad 2000zł. No i wrócił na chate a potem wdłógą do mnie. Opowiedział mi całą historie a ja powiedziałem jak to działa naprawde. 

No i pewnie liczycie na jakiś plottwist? (No dobra jestem reptilianinem ale poza tym nic) 

Albo liczyliście na zakończenie i jakąś lekcje, pouczenie? Nope. Pisze to bo mi sie nudzi i jestem fanboyem PS4. Płęte wywnioskujcie sami. Elo.

(Temat pisany na fonie. Nie wytykać błędów. A tak serjo to niekture robie specialnie.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...