Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

8 godzin temu, Arlekin napisał:

@Pixelek36 raczej odradzałbym Ci AC Unity jeśli grałeś już w Origins, wypada przy nim blado i czuć momentami, że brakuje jakiejś świeżości i nowego spojrzenia w stosunku do jeszcze starszych części. Może napiszę oczywistość ale myślałeś nad Horizon Zero Dawn? Nie pisałeś jaką konkretnie kwotę możesz maksymalnie wydać na jedną grę ale Horizon możesz dorwać na np. allegro za około 100zł

Napewno kupie. Tania i dobra. Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy kupić grę twórców Fahrenheita, gdyż to była ostatnia gra, w którą od nich grałem - a mianowicie myślę o kupnie Detroit: Become Human.  Polecacie, czy może lepiej zakupić prequel Life is Strange (podstawkę bardzo lubiałem, lecz dalej się zastanawiam nad prequelem) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto według was kupować The Crew 2 czy lepiej czekać na Forze Horizon 4 do października ? Na tą 1 jestem bardzo nachalny do kupna i niecierpliwy, ale mam przeświadczenie że ta gra szybko się znudzi , fabułę szybko ogram i nie będzie co robić jak w przypadku FH3.  Niechce wydawać 150+ złotych w błoto, . The Crew 1 przeszedłem i bardzo fajnie mi się grało, fabuła była jakaś , samochody spoko, a tutaj mnie interesuje głównie street racing, i offroad reszta nie bardzo. Może Ktoś coś się wypowie i dałby wskazówkę czy czekać na recenzje, obniżke ceny czy brać śmiało. Dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Glockens napisał:

Ciężko stwierdzić skoro The Crew 2 jeszcze nie miało premiery. Masz otwartą betę, potestuj sobie. Mnie The Crew 1 znudziło bo poza eksploracją nie chciało mi się tam nic robić i osobiście czekałbym na Forzę Horizon 4. 

Otwarta beta się skończyła 25 czerwca więc lipa , pozostaje czekać na recenzje zatem.

3 godziny temu, 2real4game napisał:

To po co chcesz czekać na FH4, skoro to będzie to samo co FH3 tylko w innym miejscu i z porami roku?

a z tego chociaż względu że przejdę sobie fabułę ktora w fh3 była jak dla mnie fajna + dodatki., przy normalnym graniu zajęło mi około 70h więc nie jest źle . na multi dużo więcej przesiedziałem i pogram zapewne ze znajomymi typu zloty, drifty. itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry dla dziewczyny, uwielbia przygodówki, grała w Life is Strange (obie części), The Wolf Among Us, Filary Ziemi. Niepoprawny humor też może być, bo w South Park zagrywała sie długo i miała ubaw. Od Talltale ma kilka gier i te co ją interesowały to już ograła, wiec z tych serii nowych nie ma co proponować.

Najlepiej żeby w grze dokonywane były wybory i dało sie przejść parę razy na różne sposoby.

Zaznaczę, że gra na laptopie Lenovo Ideapad 100 w konfiguracji z geforce 920MX, i5-4288U i 8gb ramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawcio334

Ja ze swojej strony polecam serię Deponia, seria Monkey Island, obie części The Book of Unwritten Tales, Syberia 1 i 2, seria Broken Sword, Secret Files: Tunguska, polska przygodówka Jack Orlando, The Raven, Post Mortem, Still Life, Ceville (przygodówka z humorem, była kiedyś w CDA spolszczona przez śp. EGM).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Loizok może Dawn of War II lub III? Polecę jeszcze starociem i zaproponuję Star Wars: Empire At War. Stara ale ciągle bardzo grywalna strategia w świecie Gwiezdnych wojen :) Chyba, że koniecznie chcesz coś turowego? I interesuje Cię bardziej klasyczne, średniowieczne fantasy czy dowolny klimat? Jak koniecznie turowe to polecam coś z serii XCOM. Sam nie jestem fanem gier turowych ale w Enemy Unknown wsiąknąłem na długie godziny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.08.2018 o 14:17, Arlekin napisał:

@Loizok może Dawn of War II lub III? Polecę jeszcze starociem i zaproponuję Star Wars: Empire At War. Stara ale ciągle bardzo grywalna strategia w świecie Gwiezdnych wojen :) Chyba, że koniecznie chcesz coś turowego? I interesuje Cię bardziej klasyczne, średniowieczne fantasy czy dowolny klimat? Jak koniecznie turowe to polecam coś z serii XCOM. Sam nie jestem fanem gier turowych ale w Enemy Unknown wsiąknąłem na długie godziny.

O dzięki za propozycje :) Dawn of wara  2 (szczególnie retribution) przeszedłem już kilka razy, ale może zainstaluje znowu. Trójka coś mnie nie przekonała, ale może kiedyś się z nią przeproszę.

Chyba wolę fantasy i wydaje mi się, że znalazłem coś dla siebie- na g2a kupiłem Age of Wonders 3 ze wszystkimi dlc za jakieś 25zł. Coś czuję, że wsiąknę w to na długo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry takiej jak Batman Arkham Knight na PS4. Return to Arkham ograne. Wiem, za miesiąc dostane spidera, ale teraz nie mam w co grać.

Już tłumaczę o co mi chodzi. W AK mamy dużo broni/gadżetów/ataków/kombinacji/pułapek do ulepszania. Mamy pojazd, który także ulepszamy a na dodatek możemy szybować żeby jeszcze szybciej się przemieszczać i do tego otwarty świat. Dodatkowo mamy dużo ciekawych znajdziek, misji dodatkowych, zagadek. No gra prawie idealna ale już ją ukończyłem. Szukam czegoś co chociaż odrobinę będzie podobne do tego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...