Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Witam. Nie wiem za bardzo czy to dobry dzial tak wiec jezeli zly to prosze o przeniesienie. Szukam gier takiego specjalnego rodzaju. Dokladnie chodzi mi o gry w ktorych ma sie "uczucie mocy". Wiem ze to brzmi troche glupio ale takie gry wlasnie sa dla mnie najciekawsze. Przyklady (czyli gry w ktore gralem i bardzo mi sie podobaly):

- timeshift (manipulacja czasem)

- prototope (tutaj to rzez jest)

- dark messiah

- dark sector

Czyli glownie chodzi o gry w ktrocyh glowny bohater ma jakas specjalna zdolnosc/zdolnosci ktorymi "niszczy swiat solo". No i najlepiej zeby to byla jakas dobra gra a nie kaszana. Gatunek nie jest wazny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gaalikk

Za 80 zł.? Ja tydzień temu też w empiku widziałem z figurką za 70, bez figurki za 60 ;) . Także edycja rozszerzona. A co do moich ostatnich zakupów to Heroes of might of magic V za 55 zł. w media markcie.

nieźle przepłaciłeś, ja widziałem HirosówV za 35 zł, a Hirosi V z wszystkkimi dodatkami kosztował 59 zł :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi pomoze? mam zamiar sobie kupic gre i zastanawiam sie nad tymi:

Resident Evil 5

Warhammer 40k Dawn of War 2/ albo Warhammer 40k antologia (w sumie to nie wiem, ktora czesc lepsza do multi)

Mount & Blade

Polecam ci Mount&Blade ,ponieważ to jest dobra produkcja na wieeeeeeele godzin grania ,w zasadzie skończyć ją możesz w każdej chwili ,a tak to to nie jest gra ,którą się przejdzie raz i już ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem za bardzo czy to dobry dzial tak wiec jezeli zly to prosze o przeniesienie. Szukam gier takiego specjalnego rodzaju. Dokladnie chodzi mi o gry w ktorych ma sie "uczucie mocy". Wiem ze to brzmi troche glupio ale takie gry wlasnie sa dla mnie najciekawsze. Przyklady (czyli gry w ktore gralem i bardzo mi sie podobaly):

- timeshift (manipulacja czasem)

- prototope (tutaj to rzez jest)

- dark messiah

- dark sector

Czyli glownie chodzi o gry w ktrocyh glowny bohater ma jakas specjalna zdolnosc/zdolnosci ktorymi "niszczy swiat solo". No i najlepiej zeby to byla jakas dobra gra a nie kaszana. Gatunek nie jest wazny.

- Wolfenstein (całkiem niezły, bohater ma moc przechodzenia do alternatywnego świata, gdzie widzi słabe punkty przeciwników i ukryte przejścia),

- Bionic Commando (bardzo podobne do Prototype, bohater posiada biotyczne ramię, cena przystępna (29zł w pomarańczowej kolekcji klasyki)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :tongue: Chciałem sobie kupić jakąś grę za 20 dychy - najlepsze się wydają te z nowej ex klasyki CD Projektu. No więc mam dwóch kandydatów: Mount &Blade i Company of Heroes: KB. Wiem, że obie są z innych parafii, ale która mam wybrać? Którą mi polecacie? Narazie skłaniam się ku Mount & Blade, ale o CoH też myślałem, no i ostatecznie proszę was o pomoc :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czytelnik21 - zależy to od tego co wolisz. Jeśli lubisz okres II Wojny Światowej to bierz CoH, a jeśli lubisz coś w rodzaju średniowiecza to bierz śmiało M&B. Obie gry są warte zakupu, ale masz do wydania 20 zł i musisz wiedzieć jaki okres wolisz.:) A i M&B starczy raczej na dłużej, bo jak się wkręcisz w rolę władcy/dowódcy to ciężko przestać w to grać.:D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

2 miesiące temu kupiłem sobie Left 4 Dead za namową kolegi. Przeciągałem dosyć długo zakup ale się nie żałowałem. Wciągnąłem się na dobre. Dlatego też z wielką radością powitałem nowy DLC. Po jej przejściu chciałbym się dowiedzieć "co dalej"? Rozważam więc kupno drugiej części, podobno lepszej, ale chcę wiedzieć, czy będzie podobna klimatowi 1 części. Podobno Ocaleni gorsi, ale jest za to mnóstwo nowych broni i przeciwników. Czy warto w takim razie poczekać i nacieszyć się jeszcze jedynką czy wydać te 50 zł na "nową" odsłonę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :tongue: Chciałem sobie kupić jakąś grę za 20 dychy - najlepsze się wydają te z nowej ex klasyki CD Projektu. No więc mam dwóch kandydatów: Mount &Blade i Company of Heroes: KB. Wiem, że obie są z innych parafii, ale która mam wybrać? Którą mi polecacie? Narazie skłaniam się ku Mount & Blade, ale o CoH też myślałem, no i ostatecznie proszę was o pomoc :smile:

Ja kupiłem M&B z Nowej Ekstra Klasyki.Polecam, naprawdę świetna gra!Tylko szkoda, że instrukcja jest tylko w pdf.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam gry o tematyce japońskiej, czyli np. o ninja,samurajach. Mogą być wszystkie gatunki, grafika słaba etc. chodzi mi tylko o to żeby opierała się na tematyce japońskiej. Bardzo proszę o pomoc i z góry za nią dziękuje.

Seria NInja Gaiden?

Shogun: Total War

poniekąd Onimusha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ojciec zapytał mnie czy mogę mu znaleść jakąś fajna gre typu symulator, gdyż już mu się znudził najnowszy Silent Hunter. Jako iż ja nie bardzo interesuję się tego typu grami pytam Was . Ogólnie preferuje on symulatory czołgu lub helikopteru (muszą być realistyczne - bez kosmosu etc.). Może być II Wojna ŚW jak i czasy współczesne. To chyba tyle ; ]

A i co do ceny to najlepiej żeby było mniej niż 100 zł.

Pozrdawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie znacie i lubicie gry na pograniczu FPS i RPG? Kiedys zagrywalem sie w Borderlands, gra idealna ale w pewnym moemncie troszke nudna(za to ma idealny jka dla mnie CO OP). Chodzi mi glownie o rozwoj postaci, ekwipunek itd. Zeby rozszerzyc kryterium: moze byc kazda gra gdzie obrazenia sa podawane w wartosci liczbowej :)

P.S. Dawno mnie tu nie bylo, moge byc troche na bakier z regulaminem, najwyzej temat pojdzie do kosza:) Albo zostanie przeniesiony gdzie trzeba - Rankin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...