Jump to content
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Recommended Posts

11 godzin temu, Assasin4 napisał:

A tera jest dużo gorsza? Trochę mnie przekonuję grafiką i doś ładną animacją oraz mniej targetowania.  W której grze trzeba więcej się namęczyć żeby pokonać przeciwnika? Nie lubię nie lubię takiego stania w miejscu.

Tera Online jest wydawana przez Gameforce więc boje się o mikropłatności zawsze możesz sprawdzić dwie gry. A i fajna profilówka :P 

Edited by ProVaX
  • Upvote 1

Pany! Pomozcie. Szukam jakiejs fajnej gry na lapka lenovo z50 geforce 840m, procek i5 i 8 gb ram. Sprzet slaby, bo taki widzmin 3 jest niegrywalny, ale juz wszystkie lole, csy czy nawet civka 6 dzialaja spoko. Chcialbym, zeby gra nie miala wygorowanych wymagac, tak zebym mogl spokojnie pograc sobie przynajmniej na srednich ustawieniach bez spadkow fps. Chcialbym tez, zeby nie byla to tępa gierk, gdzie sie bezmyslnie stuka w myszke typu jakas tania strzelanka. Ostatnio pogrywalem w swietne darkest dungeon. Licze, ze pomozecie!

XCOM Enemy Unknown, XCOM 2, Cities Skylines, Age of Wonders 3, Endless Legends, Total War jakis...

Hej,

Poszukuję gry RPG w rzucie izometrycznym. Najlepiej gdyby walka odbywała się w turach, tak abym mógł w dowolnym momencie odejść od kompa:)

Nie zależy mi na grafice, zależy mi na fabule i historii.

@Catter

Osobiscie polecam Shadowrun Returns i kolejne Dragonfall oraz Hong Kong. Bardzo fajne cyberpunkowe RPG-i, w ktorych wszczepy, hakowanie i bron palna ida w parze z magia i mieczem w dystopijnym i pelnym intryg swiecie przyszlosci klimatem przypominajacym Blade Runnera. Wymagania sprzetowe niewielkie, plus walka w turach.

Witam witam. Nie szukam konkretnej gry, ale coś co mogłoby mi zabić czas.

Otóż potrzebuję coś na lapka, niezbyt mocnego, więc nie celuje tutaj w nowe tytuły. Szukam gry możliwie jak najbardziej na klawiaturę, ewentualnie coś wolnego tak żeby można w miare sensownie grać na touchpadzie. Fajnie by było jakby to było coś ekonomicznego czy coś w tym stylu. Musi być jakiś rozwój, żebym bez celu na wykładzie na uczelni mógł siedzieć i grać bez większego celu, jedynie żeby coś wyfarmić czy na coś zarobić :D

Cześć :D

Szukam jakiejś przyjemnej i wciągającej gry platformowej\przygodowej 2D lub 3D, w którą zagram na 2 osoby (2 pady). Coś w stylu Brothers: A Tale of Two Sons, Rayman, Ori and the Blind Forest, Syberia, Oddworld . Fajnie gdyby sterowanie nie było jakoś skomplikowane, tak żeby cała rodzinka dała radę. Najlepiej coś z ładną grafiką i dobrą muzyką.

Cokolwiek z serii LEGO będzie jak znalazł, wybierz sobie tylko lubiane uniwersum i śmiało można grać całą rodziną.

• Upvote 1

Witam. Szukam jakiegoś dobrego MMO do pogrania z kolegą. Nigdy nie grałem w grę z tego gatunku, a mam ochotę spróbować, dlatego szukam chyba bardziej klasycznej formy, a nie jakiś mieszanek z MOBA czy hack'n'slash. Chociaż od biedy wezmę cokolwiek. WoW niestety odpada, bo abonament. :/ Jakieś pomysły?

Edited by EasyPlayer

znam wiele osób które grają w Metina 2, sam kiedyś próbowałem ale jakoś nie przypadł mi do gustu (ogólnie nie przepadam za MMO więc to był gówny powód) co nie zmienia faktu że jest to bardzo popularne darmowe MMO i myślę że na początek będzie w sam raz

Witam!

Na przecenie steam są 2 wersje The Elder Scrolls Online. Byłbym zainteresowany zakupieniem gold edition i tutaj mam pytanie. Czy bardziej opłaca się zakupic w tej chwili edycję gold czy raczej subskrypcje? Dodam, że jest to mój pierwszy kontakt z tą produkcją a bardzo mnie ona zaciekawiła.

Witam, elo i w ogole. Posiadam lapka lenovo z50 z intel i5 1,7 ghz, geforce 840 m i 8gb ram. Chcialbym sobie pograc w jakiegos total war'a i przybywam do was z prosba. Jakiego gre z tej serii kupic zeby byla naprawde dobra i jednoczesnie dzialala plynnie przynajmniej na srednich ustawieniach? Kiedys zagrywalem sie w medievala 2 i chcialbym popykac w cos nowego.

Towarzysze, pomożecie? Posiadam lapka lenovo z50-70 z intel i5 1,7 ghz, geforce 840 m i 8gb ram. Bez szału, ale lepsze to niż kalkulator. Poszukuje jakiejś fajnej gry, która będzie płynnie chodzić na tym dziku. Wczesniej zagrywalem sie w darkest dungeon i dont starve. Szukam czegos w miare trudnego. Grunt, żeby nie bylo to jakiej proste klikadlo typu saper, a cos pokroju wlasnie darkest dungeon. Odnosnie lapka, dla przykladu cywilizacja 6 chodzila spoko, ale juz total war (shogun 2 na ten przyklad) chodzily slabo bo ok 20 fps przy nisko-srednich ustawieniach. Z gory dzieki za pomoc!

Banished

Big Pharma

Rocket league może nie jest podobne do wymienionych przez Ciebie gier ale fajnie chodzi na tej grafice, mam podobny lapek