Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

I w BG i w Planescape'a grałem. Może coś z nowszych tytułów? Nie wierze, żeby tylko DA i Drakensang wychodziły w ostatnich 2 latach. ;) A jeśli nie takie drużynowe RPG, to może zwykłe oldskullowe a'la Wiedźmin (w którego ofkorisk grałem, więc jedna pozycja Wam odpada ;) ).

Hm, jakoś mi umknął (i to POLSKI - shiiiitttttt) tytuł: The Two Worlds... Chyba już wiem w co inwestować... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dopadła mnie gierkowa posucha, po prostu chciałbym zagrać w jakąś dobrą produkcję. Polećcie coś godnego uwagi. Jestem otwarty na wszelkie gatunki gier :wink:

Mój piecyk : AMD PHENOM X2 3GHz, 4GB RAM, Zotac GTX260

Z danych gatunków gier:

- sportowe - NBA 2K10, PES10, Fifa 10 w wersji PC radzę nie tykać

- z gier akcji - Mafia 2 (również warto zagrać w poprzednią cześć), Bioschock, GTA: Vice City, Batman: Arkham Asylum, Devil May Cry 4, Batlefield: Bad Company 2, Crysis, Gears of War, Unreal Tournament 3

- gry przygodowe - seria Runaway, Najdłuższa Podróż, Tajne Akta: Tunguska, dwie części Syberii, Still Life, seria Art of Murder, So Blondie

- RPG - Wiedźmin, seria Gothic (za wyjątkiem Zmierzchu bogów), dwie pierwsze części gry Fallout

- gry TPP - wszystkie części z sagi Hitman, zwłaszcza Krwawa Forsa i Sillent Assasin są szczególnie warte uwagi, seria Tomb Raider ( warto zainteresować się ofertą firmy cenegi z serie premium games, gdzie jest dostępny Tomb Raider: ultimate edition, który zawiera wszystkie odsłony tej gry razem z dodatkami), seria Legacy of Kain

MMO - Runes of Magic

strategie - Warcraft 3 wraz z dodatkiem Frozen Throne (radzę też spróbować dwójki), Zeus Pan Olimpu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

captainkorhil

A jaki gatunek gier bardziej lubisz? Sam sobie odpowiedz na to pytanie.. Jeśli natomiast te dwa gatunki są dla Ciebie równie dobre, a jesteś nastawiony na rozgrywkę w multi, to lepiej bierz Starcrafta 2.. No chyba, ze nie chcesz wydać całej kasy - to wtedy weź Battlefielda BC 2 :wink:

GoldenEYE

Zarówno SHIFT, jak i GRID są grami bardzo dobrymi, także tu masz bardzo trudny wybór. Mi bardziej spodobał się SHIFT. A odnośnie Quantum of Solace to nie wiem, nie grałem..

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam budżet tylko an jedną grę i zastanawiam się, którą z nich wybrać. Mowa o Starcrafcie 2 oraz Battlefieldzie Bad Company 2. Chodzi mi przede wszystkim o grywalność, żywotność gry. Obawiam się, że FPS może mi się szybciej znudzić... Chociaż sam nie wiem. Co polecacie?

Wszystko zależy przede wszystkim, który gatunek gier bardzo ci odpowiada. To pierwsze kryterium wyboru, drugie to żywotność danych tytułów. Jako, że za jaki czas część ludzi przerzucą się z BBC 2 na Medal of Honor, a później najpewniej na Battlefield 3 to Starcraft 2 będzie miał dłuższą żywotność. A poza tym może warto rozważyć zakup elektronicznych kluczy do tych gier.

Klucz do BBC 2 kosztuję na allegro 45 zł, zaś do Starcraft 2 140 zł, więc warto wydać kasę na obie pozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP Dobrze gada jeśli ci to nie przeszkadza to weź wersje i się baw : ) :D

Więc mam jakiś kryzys gamingowy :D Nie mam w co grać :P Ostatnio założyłem konto w banku i konto na allegro i chcę coś kupić po "lepszych cenach" na allegro :P Jeśli chodzi o komputer to na pewno uniesie każdą grę dostępną teraz na rynku więc nie muszę pisać. Gatunki jakie mnie interesują to przede wszystkim strzelanki FPS z dobrym multi i ciekawą fabuła singlową (mam Bad company 2,wszystkie cody,left 4 dead itp.) a zaś na 2gim miejscu umieszczam strategie i RPG (mam starcrafta 2 i wielle innych ale nie chce mi się wymieniać :P) Cena też za bardzo nie gra roli ale lepiej się będę czuł jak za dużo nie wydam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie mi jakąś fajną strzelaninę w klimatach wojskowych? Gralem w pierwsze Modern Warfare (cudo!) a ostatnio w MoH:Airborne, ale tym razem chodzi mi o poważniejsze potraktowanie tematu. Tzn. trochę realizmu, dużo możliwości kombinowania (flankowanie, broń z tłumikiem, ekwipunek takie sprawy) ale również chodzi o to, aby gra nie była wybitnie trudna.

Swego czasu przeszedłem większość pierwszej Delty, prawie całe Black Hawk Down, ale rzecz w tym że mam dziś trochę mniej determinacji, więc niech gra będzie dla ludzi a nie androidów :)

(od razu wyjaśnienie - op flashpoint i tak znów sprawdzę, ale boję się poziomu trudności, pierwsza delta zaś jest trochę za stara nawet jak dla mnie)

Gra nie musi być nowa, najlepiej żeby nie była zbyt droga ani trudno dostępna (a może coś darmowego?)

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hidden and Dangerous 2 coś między 'Medalem" a "OP" z 2004 roku. Na allegro za 19,90zł i w necie znajdziesz demo.

Może starsze CoDy? Albo MoHy? tak jak kolega scorpix Brothers in Arms ale mnie z 3 części ostatnia się podobała ale co kto lubi całą trylogię dostaniesz w serii Ubisoft Exclusive w Empiku bodajże za 69zł na allegro pewnie taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoDy odpadają - jedynkę i dwójkę przeszedłem, nie żeby były złe, ale tym razem nie tego szukam :) Medale wydają mi się trochę za stare, ale w sumie ten o wojnie na pacyfiku (nie przypomnę sobie tytułu :)) mógłby mi podejść, przypomnę sobie o tym jak będę w Saturnie.

Zaś Hidden i Dangereous... hm, mam gdzieś na płytce, może nawet drugą część, ale myślałem, że to wybitnie taktyczny shooter. Ja bym wolał poćwiczyć raczej własną celność i spryt, niż wirtualnych kompanów :)

BiA zaś sprawdzę :)

Wybaczcie, że tak wybrzydzam ;) Btw. dzięki za szybką reakcję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry dział - ale jak bardzo zły to proszę o przeniesienie :)

No więc tak - szukam gier podobnych do Stranded 2. Jak ktoś nie grał i nie wie co to - chodzi ogólnie o "symulacje Robinsona Crusoe" - czyli jakiś tam ktoś rozbija się na wyspie i jako jedyny ocalały musi odnaleźć się w nowym otoczeniu i przeżyć.

Chodzi mi o gry które będą rozbudowane choć tak jak Stranded 2 - że można/trzeba budować schronienie, magazyny, zbierać surowce/jedzenie etc, a nie prostą gierkę w której masz już chatkę i musisz tylko zjeść i wypić i finito.

Wiem że wybredny jestem ale - nie chce gier robionych we flashu, gier które mają 25 lat i są w formie tekstowej - nie wymagam fajerwerków ala Crysis 3 ale niech ta gra jakoś się prezentuję - nawet tak jak Stranded 2.

Oczywiście gry mogą być i darmowe i płatne (uprzedzam psioczenie niektórych - kupie, jeżeli się jeszcze da kupić, nie będę piracił).

Wysokie wymagania mam, wiem, ale nie idzie tego nigdzie na necie znaleźć a to chyba nie jest jakiś konkretny gatunek żebym mógł sobie na google wyszukać.

p.s. tylko bez "wpisz w google island survival/lub podobnie" - pisałem, przewaliłem pół neta. Po prostu mam nadzieje, że ktoś interesuje się takimi grami i mi pomoże.

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...