Jump to content
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Recommended Posts

Właśnie mi chodzi o to, że Divine Divinity źle działa na nowych kompach. :) Chyba że masz też zintegrowaną kartę graficzną. Bez tego to trzeba się trochę postarać, by ta dość wiekowa gra chciała chodzić z prędkością większą niż 10 fpsów.

Czy waszym zdaniem opłaca się kupić nowego coda na pc (tylko multi)? Muszę sobie coś zakupić na święta i się zastanawiam nad tym codem albo Wastelandem 2, ale myślę że druga gra jest zbyt hardcorowa dla mnie.

Jeśli grałeś we wszystkie poprzednie CoD'y i byłeś zadowolony, to raczej wiele się nie zmieni - ot, trochę nowych mapek i lekko zmodyfikowana rozgrywka.

Ja kupiłem Wasteland 2 i do dzisiaj nie mogę się za nią porządnie zabrać :( Pograłem z 2 godzinki i jakoś przestałem. W trakcie zacząłem grać w okarynę i do teraz nie mogę się zmotywować do gry. Jeśli lubisz klimaty post apo to będzie dobra, ale do hardkorowych nie należy. Tylko trochę trzeba w statystykach i zdolnościach grzebać. Jak to w RPGach. Systyem walki turowej naprawdę daje sporo satysfakcji. Dialogi są ciekawe. W nowego CoDa tylko chwilę grałem, ale to dalej CoD. Tylko że z parkourem. Można pograć, ale Titanfalla nie pobije. Także zastanów się co wolisz. Grę w multi czy klimaty post apokalipsy.

Właśnie mi chodzi o to, że Divine Divinity źle działa na nowych kompach. smile_prosty.gif Chyba że masz też zintegrowaną kartę graficzną. Bez tego to trzeba się trochę postarać, by ta dość wiekowa gra chciała chodzić z prędkością większą niż 10 fpsów.

U mnie na GTX 960 od Palita i I5 4460 działa bardzo dobrze. Nic nie grzebałem. Skończę Divinity II i czas się za to zabrać :)

@up ja właśnie ostatnio kupiłem RoS'a i mysle przejść od nowa gre. Ludziska raczej grają w d3 bo są sezony, rankingi itp.

Jak byś chciała to możemy kiedyś razem zagrać :D

Czy ktoś z Was orientuje się może, czy Minecraft Sotry Mode będzie miał spolszczenie? Jeśli będzie, to zapewne tylko kinowe, ale kiedy mniej więcej można się go spodziewać? Pytam, gdyż planuję go zakupić jako prezent pod choinkę i nie wiem, czy warto.

potrzebuję znaleźć sobie jakąś miłą (tj. pogram długo) grę na ps4, najlepiej rpg a`la skyrim

Edited by FishY

Witam, jestem starym wyjadaczem wszelakich serii gier strategicznych firmy Paradox. W mojej kolekcji są Europa Universalis 1, 2, 3, Hearts of Iron 1, 2, 3 i Crusader Kings 1 i 2. Niestety po EU3, która mi wybitnie nie podeszła, mam teraz wątpliwości, czy warto kupić EU4, osobie która uwielbia EU2...

Oglądałem filmiki z gry, nawet zainstalowałem sobie demo, ale nadal nie jestem przekonany do tej gry.

Proszę o poradę, pozdr.

A grałeś w Skyrim? Jeśli tak to Fallout 4 powinien ci podejść, bo rozgrywka w obu jest bardzo podobna, tylko w innym klimacie. Nie trzeba też znać poprzednich części, aby grać.

Lepiej zagraj w New Vegas. Gra jest genialna, tańsza, nie ma w sobie tylu błędów co Fallout 4, i wydaje mi się, że ogólnie lepiej została przyjęta przez graczy. Jak Ci się spodoba, to zagraj w 4.

Gra fajna, bywały lepsze. Przyjemna o ile nie przeszkadza Ci ślizganie się samochodów zamiast normalnego skręcania.

@up

Slowo-klucz "bylo". Od premiery NV minelo troche czasu, kilka patchy wyszlo, a i moderzy tradycyjnie juz nie proznowali i pomogli z usunieciem co wiekszych bugow z gry.

Jeżeli jest się fanem Falloutów, to warto wybrać NV. PonyLuna nie do końca wie co pisze albo trolluje.

Jeżeli za Falloutami się nie przepada, natomiast przy Skyrimie spędziło się mnóstwo czasu, to warto wybrać F4.

Jeżeli nie jest się fanem Falloutów, a Skyrim cię nużył, to odpuść sobie tę serię.