Jump to content
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Recommended Posts

Co do RDR, to nie moge zgodzic sie z lukim970. Tez bardzo lubie gry Rockstara i uwazam, ze ich "GTA na Dzikim Zachodzie" to jedno z najwiekszych osiagniec studia, o wiele lepsze od GTA IV. Swietny klimat, niezle postaci, fajnie poprowadzona fabula razem z jej finalem, a cwal przez prerie w nocy podczas burzy zapada w pamiec, tak samo jak lapanie uciekajacych ludzi na lasso. :)

• Upvote 1

@Brox

RDR polecam dziki zachód, otwarty świat w którym jest co robić, świetna fabuła(postacie). Nie spotkałem drugiej takiej gry w tych klimatach(jeśli chodzi o sandboxy), Lubię Rockstara i ta produkcja jest u mnie na wysokim miejscu, jeśli chodzi o ich projekty ;)

• Upvote 1

Powiedzcie mi jaka gra nadałaby się dla dorosłej dziewczyny? Moja dziewczyna zawsze sie ciekawi w co gram ja i zawsze chce spróbować, ale w efekcie gra jej się zazwyczaj nie podoba, bo jest za dużo krwi i za dużo zabijania, więc co byłoby odpowiednie dla takiej "wrażliwej" kobiety, która chciałby sobie od czasu do czasu się zrelaksować i pograć? Czy coś z gier przygodowych czy może strategicznych? Wydaje mi się, że takie gry , w których trzeba coś pomyśleć i pokombinować są dobre dla dzieci, więc dla mojej dziewczyny też by się sprawdziły, bo dziewczyna lubi rozwiązywać zagadki itp:) Poleci coś ktoś?

Moja lepsza polowka swietnie sie bawila przy World of Goo, Limbo oraz Braid. Jesli kreca ja szybkie auta, to mozesz tez wyprobowac jakies zrecznosciowe samochodowki - Colina, ktoregos z Need for Speedow itd.

BTW, pisanie, ze gry wymagajace myslenia i kombinowania sa dobre dla dzieci, jest mocno naciagana teza. W takim Braid naprawde trzeba mocno wytezyc mozgownice, to nie jest poziom Kangurka Kao czy innego Pirata Barnaby...

Kup jej Undertale, bo pasuje do twojego opisu idealnie. Nikogo nie trzeba zabijać i są proste zagadki. Dużo śmiechu i trochę łez.

Z przygodówek to Syberia, bo nie ma jakiś ciężkich nielogicznych zagadek.

Strategie, to zależy jakie by się bardziej podobały. Te ekonomiczne, jak SimCity albo Civilization czy też takie w których kierujesz małą armią bezpośrednio.

Polecam Herosów, a najlepiej to 3 z dodatkami, którą można kupić na GoG. Świetna zabawa dla dwóch osób.

PS: Swoją drogą ciekawe masz podejście do dziewczyny. Jak coś jest dla dzieci to dla niej jest idealne, jakby te nieco poważniejsze i trudniejsze były złe ;)

Edited by Scorpix

Moja dla przykładu gra w LoLa... Portal powinien jej przypaść do gustu, albo Trine. Tak jak wspomniał Tesu to Limbo i World of Goo są bardzo przyjemne :)

Koledzy mam swojego Xboxa360. Zastanawiam się nad jedną grą ale jednak mam dylemat. Waham się pomiędzy Ea SPORT MMA a nad tą UFC. Która będzie lepsza? Ktoś ma w tym temacie jakieś doświadczenie? Chciałbym się od was dowiedzieć bardzo na ten temat czy właśnie postawić na klasykę od EA SPORT czy jednak się zdecydować na to UFC. Patrząc na game playe te dwie gry są naprawdę zajefajne. Ktoś coś więcej może o nich powiedzieć? Łatwo się w nich wykonuję nokauty, obalenia do parteru? Jak to tutaj zostało zrealizowane?

Grałem w EA MMA i całkiem przyjemna była, więc jeśli zaopatrzysz się w nią to raczej powinieneś się dobrze bawić. No ale czytając po necie (bo samemu nie grałem) UFC jest podobno lepsza. Przede wszystkim ma licencje na tę najsławniejszą amerykańską federację, wraz z zawodnikami. I myślę że ona będzie lepszym wyborem.

Co ciekawe po upadku THQ prawa przejęło właśnie EA, ale ich pierwsza odsłona wyszła jedynie na nową generację.

Witam,po ograniu crysisa i zabieraniu się powoli do red dead redemption naszła mnie ochota na rpga.

Szukam czegoś w stylu half fantasy ?

Nie wiem czy istnieje takie stwierdzenie chodzi mi o nie taki całkiem czarny świat i nie taki całkiem biały.

Najlepiej kontrastowy tu jest super tam jest źle itp

Najchętniej wziąłbym klimaty słowiańskie, aczkolwiek nie ma to tu tak dużego znaczenia.

Z klimatów słowiańskich to znam tylko naszego kochanego Wiedźmaka.

Szukam jakiegos w miarę nowego RTS-a w świecie fantasy. A piszę w miare nowego żeby były osoby do gry przez sieć. Kiedyś bardzo mi sie podobał Władca pierścieni: Bitwa o śródziemie.

Moim zdaniem trójki nie warto kupować, za to NV ze wszystkimi dodatkami jak najbardziej - świetna gra!

Jak z multi to nie wiem, bo nie grałem, ale kampania jest świetna. Do tego mnóstwo zajęć pobocznych, więc masz kilkadziesiąt godzin świetnej zabawy. Moim zdaniem jak najbardziej warto.

Proszę, doradźcie mi mam spory dylemat, otóż mam do wyboru kupno Far Cry 4 już teraz, lub poczekanie na premiery AC Syndicate na PC i Fallouta 4. I właśnie tutaj rodzi się moje pytanie, czy warto kupować Far Cry 4 czy też lepiej wybrać coś z tych dwóch listopadowych nowości ?

Jesli grales w Far Cry 3, to czworka jest praktycznie tym samym z kosmetycznymi zmianami. Wiecej, ale niekoniecznie lepiej tego samego. Moim zdaniem lepiej jest zainteresowac sie Falloutem 4 i ewentualnie AC Syndicate (choc tutaj bym sie wstrzymal do momentu ukazania sie przynajmniej kilkunastu recenzji, bo choc miejsce i czas akcji nowego Asasyna jest ciekawe, to po wtopie jaka okazalo sie byc Unity lepiej nie rzucac sie w ciemno na kolejna odslone serii).

Trochę nietypowe ale szukam jakieś fajnej gry do grania we dwóch na jednym sprzęcie i najlepiej aby wykorzystywała tylko zintegrowanego Intel HD 4600, żeby laptop za szybko nie tracił na baterii. Możecie też polecić jakąś grę dla jednej osoby i także te same wymagania. Dobrze gdyby nie trzeba do tego myszki, a starczyła klawiatura i touchpad.

@Bale

Ja przeciwnie do kolegi, singla nie grałem ale w multi jest wiele zabawy jeśli masz z kim grać.

Edited by ANONIMOWY321

Mass Effect 2,3 Wiedźmin 1,2, Skyrim, Deus Ex 1 i HR, Planescape Torment, Fallout 1,2 i New Vegas

Poszukuję gier dla 2 osób na jednym komputerze. Gatunki nie mają takiego znaczenia byle nie sportowe i zwykłe bijatyki.

Fajnie sie gra w Brothers: A Tale of Two Sons w dwie osoby na jednym padzie (kazdy z grzybkow steruje innym bratem). Takze Trine, Audiosurf, Magicka, Shank i Metal Slug.

Magicka? Nigdy nie rozumiałem jak w tą grę można grać na padzie. :/

Może Borderlands? Chyba da się grać na podzielonym ekranie.

Witam,szukam jakieś przystępnego MMO z fajnym pvp, niezłym pve, najlepiej non-target.

Słyszałem, że wychodziło kilka takich propozycji ostatnio.