Jump to content
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Recommended Posts

@2real4game

Dobra, sprawdziłem: w Project Cars jest 74 auta, więc grubo przesadziłem wink_prosty.gif Na moją korzyść działa jednak fakt, że jest mała różnorodność, więc dlatego wydaje się, że jest ich tak mało. Masz z 10 bolidów F1, kilkadziesiąt typowo sportowych, kartingi, normalne samochody i to chyba tyle.

Edited by luki970

Czy ja wiem czy taka strasznie słaba/przeciętna? W porównaniu z Gothicami to wypada zdecydowanie gorzej, ale nie aż tak, aby Risen był słaby sam w sobie. Mi się jedynka bardzo podobała, dwójka już mniej przez ten piracki klimat, a trójkę jak na razie ledwo liznąłem, więc o niej nic nie powiem. Chociaż muszę przyznać, że jednak Riseny nie za szczególnie zapadają w pamięć. Są trochę "mdłe" chwilami, ale w ogólnym rozrachunku to całkiem niezła seria.

@Rocketz

Zdefiniuj slowo "warto". Poki co wszyscy mamy dostep do dokladnie tych samych informacji, co Ty. Trailery i zapowiedzi z targow. Sam ocen, czy wiesz juz o tej grze wystarczajaco duzo, zeby byc pewnym na 100%, ze ja kupisz. Tylko nie zapominaj o tym, ze trailer nie zawsze odpowiada grze, a nawet najlepiej prezentujaca sie na zapowiedziach gra moze okazac sie w praktyce produktem zabugowanym, w ktorego grac z przyjemnoscia w momencie premiery sie nie da. Ja bym pre-orderu nie robil i poczekal do premiery i pierwszych recenzji z decyzja o zakupie, tym bardziej ze nie ma ryzyka, iz wszystkie egzemplarze zostana wyprzedane i nowego Fallouta nie zdazysz kupic...

Akurat z preorderami jest różnie. Jeśli jesteś fanem serii Fallout i masz zamiar kupić grę bez względu na wszystko to dlaczego by nie złożyć zamówienia już teraz? Z drugiej strony sytuacja z ostatnią częścią Batmana na PC pokazała, że preorder może okazać się stratą pieniędzy. Nikt nie udzieli ci informacji już teraz czy warto inwestować w zakup gry, o której niewiele wiadomo. Jedyne czym się można sugerować to Twoje własne podejście do marki Fallout i Bethesdy.

Preorder nie ma sensu. Płacisz najwyższą cenę jaką będzie miała gra, a nie wiesz nawet jak ta gra będzie się prezentować w ostatecznej formie. Jedynie mogę polecić preorder dla graczy multi, którzy i tak kupią nową część (np FIFĘ, CoD, BF), a nie chcą stracić za dużo w stosunku do innych graczy. A dla singla preorder jest nie opłacalny. Lepiej poczekać. Wtedy kupi się grę taniej, spatchowaną, a może nawet wersje GOTY, czy jaką złotą ze wszystkimi DLC. Po co przepłacać?

Siemanko,mam dosyć specyficzne pytanie mianowicie czy znacie jeszcze jakieś wydania wielu gier rpg w jakimś packu,bundle itp

Szukam czegoś takiego jak Legendy Rpg i tym podobne,zamierzam kupić Legendy żeby poprzechodzić Baldury itp.

Ale szukam też innych takich wydań,żebym nie musiał co chwile kupować DLC itp.

@UP

Mnie nigdy Halo jakos specjalnie nie siadlo, strzelanka jakich wiele i wsrod najwiekszych hitow gatunku bym jej nie umiescil. Gdyby nie grube miliony pompowane przez Microsoft w promocje tego tytulu na ich konsoli to popularnosc Halo bylaby znacznie mniejsza. Moim zdaniem seria Gears of War jest ciekawsza - nie dosc, ze zrewolucjonizowala gatunek popularyzacja oslon, to ma tez calkiem niezle uniwersum i fabule. Ja bym bral GoW, a Halo umiescil na liscie "do wyprobowania pozniej".

Cześć, szukam przygodówek lub RPG, w których występuje motyw miasta, poszukiwań, tajemnic. Coś w klimatach Syberii, Blade Runner, Dark Earth, lokacji miejskich w The Longest Journey. Nie musi to być czysta przygodówka, mogłoby być coś a'la Beyond Good & Evil. Chodzi trochę o wątek detektywistyczny, o eksplorację, mnogość postaci, wątków, tropów.