Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

darkdarius

odpal cmd wpisz ping wp.p -t i poczekaj z 10 min do strzelanek najlepiej miec ping poniżej 100(a jeszcze lepiej 5-40), do 150 200 wystarczy do mmorpg. Z doświadczeń w CS:GO majac ping 90 i obserwując ludzi z podobnym i wyższym pingiem widać jak celują nie tam gdzie jest przeciwnik, Ogólnie sprowadza się do strzelania nie tam gdzie jest przeciwnik. Zależnie od gry możesz miec wrażenie ze jest płynnie choć i to nie jest regułą.

jak to działa możesz sprawdzić w chociażby s.k.i.l.l choć gra jakoś super nie jest ale dość mało waży.

od siebie dodałbym FFXIV abonamentowa- gra predzej upadnie niż przejdzie na abo, na pełnych serwerach trochę ludzi gra tylko ze gra w endgame może być strasznie trudna - niektórzy bosowie czy dungeony wymagają sporo ogarniania ot titan extreme to skrajny przykład. Ogólnie jednak to grindówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie RTSy lub innej strategie w stylu SimCity, Planetary Anihilation czy Starcraft, ale takie, w których można się rozwijać w grze powoli? Grając w SimCity czy Cities XXL czuję, że zbyt szybko muszę ogarniać zbyt wiele elementów gry. Nie chodzi o skomplikowanie - gra może być bardzo rozwinięta, chodzi raczej o większą dowolność w rozgrywce - aby była możliwość skupiania i opierania się na szczegółach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@McAffrey

Możliwość powolnego rozwoju daje np. Knights & Merchants, w niektórych misjach budowałem swoją osadę nawet parę godzin zanim zdecydowałem się zrealizować postawione cele. Podobnie wygląda to w Anno 1404, które również zbytnio nie popędza gracza i można się w spokoju zająć budowaniem i wytyczaniem szlaków handlowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto brać Call of Duty Ghost po ukończonej 1,2,black ops,world at war oraz MW3?Czemu ludzie tak narzekają na tą odsłonę?A może lepiej zabrać się za Black Ops 2?

PS

Ghost z tego co wiem to działa nawet na 4 GB RAM, chociaż w wymaganiach są podane 6GB, a więc czy gra nie będzie miała żadnych problemów z działaniem na mniejszej ilości pamięci?

Edit:Chciałem się jeszcze zapytać, co jest nie tak z NFS The Run?Dlaczego ta odsłona miała takie niskie noty?

Edytowano przez Kosarz5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Call of Duty, to Ghosts jest spoko, ale tylko w multi. Single posiada zdumiewające pokłady bullshitu (np. misja w okolicach ISS), nawet jak na tę serię. Black Ops 2 natomiast jest co najwyżej średnie, moim zdaniem. Misje w latach '80 są całkiem fajne i klimatyczne, ale te z przyszłości są mocno nijakie. Multi niestety jest słabe: cieniutkie mapy, za mocne SMG, niesławne lag compensation etc., etc. Gdybym miał wybierać pod względem multi - zdecydowanie Ghosts. Jeśli bierzesz pod uwagę tylko singla, możesz obie części sobie odpuścić.

Co do RAMu: pójdzie. Sam przez jakiś czas grałem na 4GB i nie miałem problemów.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie RTSy lub innej strategie w stylu SimCity, Planetary Anihilation czy Starcraft, ale takie, w których można się rozwijać w grze powoli? Grając w SimCity czy Cities XXL czuję, że zbyt szybko muszę ogarniać zbyt wiele elementów gry. Nie chodzi o skomplikowanie - gra może być bardzo rozwinięta, chodzi raczej o większą dowolność w rozgrywce - aby była możliwość skupiania i opierania się na szczegółach.

Cywilizacja V jak najbardziej Ci spasuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Anno 2070. Mam wersję complete, która bywa dość często na promocjach w sklepach. Rozgrywka jest dość leniwa, sama gra prosta do ogarnięcia, ale i na jej rozbudowanie nie ma co narzekać. I jest imo bardzo ładna. Jeśli ma to znaczenie, to jest też wersja PL. Z tym, że to UPlay. A to nie każdemu pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie dać tego posta, więc postanowiłem napisać go tutaj. Szukam jakiejś FPSa online, którego udźwignęła moja karta graficzna, czyli zintegrowana (dopiero w kwietniu załatwię kwestie chłodzenia). Najlepiej, żeby była na Steama. CS'a 1.6 proszę mi nie proponować bo już się w niego w młodości nagrałem i nie wiem, czy chciałoby mi się do niego wracać (wolę sobie poczekać na naprawdę karty i kupić Global Offensive). Więc, jakieś propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Chciałbym się dowiedzieć, jaki zestaw gier najlepszy byłby w cenie maks. 36 euro (wszystko Steam).

Do wyboru są: CoJ Gunslinger (4E), Cities: Skylines (27E), Hotline Miami 2: Wrong Number (15E), South Park: The Stick of Truth (10E), Valiant Hearts (4E), Remember Me (6E), Besiege (7E), Euro Truck Simulator 2 (2E), Torchlight 2 (5E). Możecie polecać też inne gry, nie obrażę się. :)

Na grafikę mam wywalone, chociaż fajnie, jeśli jest dość emm.. oryginalna i artystyczna. Wiem, że rozrzut gatunków jest strasznie mocny, ale uznajmy, że nie obchodzi mnie on, a liczy się tylko grywalność i fabuła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał na bank South Park, uśmiałem się przy tym strasznie, a fabularnie też jest w porządku. Na drugim miejscu wybrałbym Hotline Miami, bo przecież to Hotline Miami. Ja bym wzial ze trzy porzadne gry, niz powiedzmy samo Cities. SP ma bardzo oryginalną grafikę. Remember Me też całkiem w porządku wyglądało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sounth Park i Hitline Miami 2 to już 25 Euro i kupa zabawy, ale jeśli chcesz wydać całą sumę to Torchlight 2 jest bardzo przyjemną grą. Besiege mógłbym polecić, bo pomysł bardzo fajny, ale na chwilę obecną jest to jeszcze Early Access, więc istnieje ryzyko, że gra nigdy nie wyjdzie. Z drugiej jednak strony cena tej gry ma podobno rosnąć wraz z oferowaną przez nią zawartością, więc można zapłacić teraz 7 Euro i mieć późniejsze ceny w poważaniu.

To by już przekroczyło budżet o 1E, więc zamiast Besiege ciekawe jest Remember Me i wtedy wyjdzie idealnie 36 Euro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, Hotline 2 już prawie zakupione (głupia tygodniowa blokada wymiany świeżo kupionych itemów...). A pykał już ktoś w Ori and the Blind Forest? Warte to tych 20 ojro? I jeszcze można do tej puli za 36 euro doliczyć Transistora, bom o nim zapomniał. Jezu, normalnie jak baba. :C

Edytowano przez Ruthan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...