Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Jak juz masz podstawke D3, to sie nie zastanawiaj, tylko kupuj dodatek. Reaper of Souls jest bardzo dobry, ma troche ciezszy klimat w porownaniu do podstawki i jest wlasnie tym, czego grze bylo potrzeba. Jak dla mnie must have.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, w którą spokojnie pogram na moim laptopie. PC służy mi do innych celów. Zastanawiałem się nad którymś z Cod'ów, może mw3/2 lub nowszym. Wyścigowe symulatory także wchodzą w rachubę. Cenowo wybiorę sobie z propozycji. Specjalnie nie jestem nastawiony na granie online więc ten tryb ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Nie szukam tez gier z piękną grafika, bo z tym raczej przy laptopie będzie ciężko. Tytuł ma przede wszystkim być grywalny.

I7 3612qm / 740m.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zastanawiasz sie nad MW, to moim zdaniem czesc druga jest lepsze od trojki. Jesli nie grales, to polecam takze Deus Ex: Bunt Ludzkosci, ciekawa opcja bedzie tez Far Cry 2 i 3. Z wyscigowych symulatorow polecam rFactor (z milionem roznego rodzaju modow dodajacych wiele nowych klas wyscigow, samochodow i tras), Grid czy Shift 1 i 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie potrzebuję pomocy. Przeżywam obecnie grową pustkę. Poszukuję jakieś gry, nastawiałbym się na strategię, RPG, albo sandboxa. Jeżeli chodzi o strategię, to chciałbym, aby dużą uwagę przywiązywała do rozbudowy miasta, dużo ulepszeń to jest to!. Cywilizację V mam, Total War na razie mam dosyć. FC3, AC, wszystkie TESy, Fallouty mam za sobą, Mam nadzieję, że mi coś doradzicie. Jeżeli macie też jakieś ciekawe propozycje z innych gatunków to jestem otwarty na propozycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 1,2, Deus Ex 1 i Human Revolution, Mass Effect (cała trylogia), BioShock (cała trylogia), z fpsów może warto pochylić się nad czymś starszym np Max Payne 1 i 2, które do dziś są godne uwagi. Sporo jest dobrych gier z w/w gatunków. smile_prosty.gif

e. teraz zauważyłem, że nie chciałeś fpsów (choć ciągle polecam Max Payne'a!) tylko jakiś sandbox, więc może seria GTA?

Edytowano przez seba
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Mass Effect to jest raczej produkcja nie dla mnie. Jedynkę przeszedłem, ale stwierdziłem, że jest to kolejna gra, która nie przekonała mnie do science fiction. Zapomniałem dodać, że Wiedźmin 1 i 2, DE oraz DE:HR posiadam. Całą trylogię Maxa, jak i serię GTA przechodziłem niedawno. BioShock jakoś nigdy nie zwrócił mojej uwagi. W każdym razie, dzięki seba za pomoc! Może będziesz mógł mi jeszcze coś ciekawego polecić icon_wink.gif ?

A może macie coś, czego premiera nie była głośna, a sama produkcja jakoś się wyróżnia?

Edytowano przez Perun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spec Ops: The Line z całą pewnością mogę polecić jako grę samą w sobie.

Z sandboxów to może być któryś Saints Row (najlepiej 3 lub 4), nowiutki tytuł: Dying Light to też sandbox z elementami RPG.

Seria Risen jeśli chodzi o RPG, zwłaszcza, że w nowym CD-A będzie druga część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shift'a 1 mam i w zasadzie nie podoba mi się juz ten styl nfs'a. Szukając w internecie natknąłem się na tytuł Assetto Corsa. Warty zakupu? Yt i recenzje są raczej na plus. Z Fps, być może zainwestuje w stalkera. Osobiście trochę fascynuje się Czarnobylem, i może z grą będzie podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czekostyle

Asetto Corsa ma bardzo fajny model jazdy, ale jako gra wciaz wymaga sporo latek i wiecej zawartosci. Ja z zakupem bym sie wstrzymal, bo gra jeszcze nie wyglada na wersje finalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun

W temacie strategii, gdzie główną rolę gra rozbudowa miast, warto zwrócić uwagę na serię The Settlers, serię Age of Empires, serię StarCraft, Anno 1404, Age of Mythology, Knights & Merchants czy WarCraft 3 z dodatkiem The Frozen Throne. Co do sandboxów to nikt nie wymienił jeszcze Sleeping Dogs, warto zagrać jeśli lubisz walkę wręcz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czekostyle

No i wlasnie o tym mowie, na chwile obecna moim zdaniem ta gra nie jest warta swojej ceny. Zarowno FarCry 2 jak i 3 sa calkiem dobre, chociaz przy trojce bawilem sie lepiej. Co masz na mysli piszac o internetowych fps?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej pisales, ze nie jestes nastawiony na tryb online, wiec nie sadzilem, ze zalezy Ci na rozgrywce multiplayer. Z darmowych warto sprawdzic Platetside 2 (cos a'la BF w klimatach sci-fi), Blacklight Retribution. Z platnych calkiem fajna jest Red Orchestra 2, ale to tytul dosc hardkorowy. Mozesz tez obczaic Warframe albo Team Fortress 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle to ująłem po prostu. Nie poszukuję gier typowo online z rodzaju FPS. W TF2 grałem i nie odpowiada mi ta gra, jednak już postanowiłem. Kupię Far Cry 2 lub 3, i ewentualnie do tego Stalkera. Odpuszczę sobie symulatory, bo niestety mam za mało miejsca na biurku by trzymać laptopa i kierownicę razem. Dziękuje wszystkim za podpowiedzi i mam nadzieję, że tytuły które wybrałem będą mi odpowiadać wink_prosty.gif.

Tak by the way, czy jest szansa, że na mojej konfiguracji w miarę normalnie będzie działać BF4 ?. Aby nie robić zbędnego offtopu proszę o odpowiedź na PW.

Edytowano przez czekostyle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Który jest tym samym ale wydanym później więc w sumie nowość?

Nie polecam żadnego far cry poza jedynką, która pomimo głupkowatej fabuły jest całkiem fajnym shooterem. Potem jednak z każda kolejną częścią było gorzej i dostawaliśmy to samo. Już bym polecił blood dragon z far cry. Już chyba Crysis jest lepszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Trójka" jest genialna. Ma Vaasa, w miarę ciekawą historię, masę broni, ogromną mapę i wiele klimatycznych misji.

Blood Dragon to inna bajka, ale także must play :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

What? Vaas jest przereklamowany ale to IMO, co do ciekawej historii to proszę - z turysty w masowego mordercę w 5 minut. Ba, z rozwydrzonego i zepsutego bogatego dzieciaka tongue_prosty.gif

I nie ma kompletnie nic czego by nie miała 2 - dokładnie to samo w innej scenerii, bardziej dop[racowane ale jak ktoś nie lubił 2 to i 3 trójki raczej nie polubi. Powiela te same błędy.

To po prostu dopracowana dwójka a 4 to dopracowana trójka - największa zmiana to zmiana scenerii.

Faktycznie, jak ktoś szuka tego typu gry to niech bierze w ciemno 4 bo jest najlepsza z tego sickiego. Podobnie jak seria Assassin Creed (pomijając unity...).

Edytowano przez aliven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far cry Bd był chyba w cd action, później poszukam płytki. Ciężko mi teraz dokonać wyboru, jednym 2 i 3 się podoba, a innym nie. Lecz każdy ma odmienny gust. Pozostanę przy stalkerze, bo zawsze chciałem go przejść, a zastanowię się jeszcze nad grą Metro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawcio334 i k0mp0t wszystkie tytuły przez was wymienione mam już ograne. Dzięki, za wszelkie propozycje i jednocześnie przepraszam za marudzenie. Macie jeszcze coś ciekawego?

Panowie i Panie potrzebuję pomocy. Przeżywam obecnie grową pustkę. Poszukuję jakieś gry, nastawiałbym się na strategię, RPG, albo sandboxa. Jeżeli chodzi o strategię, to chciałbym, aby dużą uwagę przywiązywała do rozbudowy miasta, dużo ulepszeń to jest to!. Cywilizację V mam, Total War na razie mam dosyć. FC3, AC, wszystkie TESy, Fallouty mam za sobą, Mam nadzieję, że mi coś doradzicie. Jeżeli macie też jakieś ciekawe propozycje z innych gatunków to jestem otwarty na propozycję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że nie grałeś w BioShocki - jak dla mnie to mus jeśli chodzi o gracza, a wszystkie 3 części dostarczą ci sporo zabawy, to są naprawdę dobre gry - zwłaszcza jedynka.

Co do FarCry'ów to także uważam, że każda następna część to 'zżynka' poprzedniczki, ale dopracowana. Jeśli budżet Cię nie ogranicza to weź FarCry 4, a jeśli szkoda ci ponad 100 pln, to śmiało weź trzecią część. No chyba, że nie spełniasz wymagań to FarCry 2 < FarCry 3.

Ze strategii może StarCraft, kampania starcza na dłuuugo, co prawda multi jest moim zdaniem ciężkie i wymaga wiele czasu, żeby wszystko ogarnąć, ale dla samego epickiego trybu single ja bym się nie zastanawiał.

Jeśli grałeś w Fallouty to polecam Wasteland 2, moja osobista gra roku 2014. Kampania to spokojnie ok 60h gry, klimat wycieka z ekranu, ciekawe stronnictwa, satysfakcjonująca walka... gra ma swoje wady, ale były one naprawiane łatkami i moim zdaniem gra zasługuje na szansę, tym bardziej, jak komuś podobały się dwa pierwsze Fallouty. Z rpgów może jeszcze Divinity Original Sin? Sam co prawda nie grałem, ale przymierzam się do zakupu, a recenzje gra zebrała świetne.

Edytowano przez seba
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lećmy klasykiem: Gothic 1-3? A z gier zbliżonych do RPG to Darksiders II, ale dobrze by było wtedy przyswoić sobie pierwszą część. Jak może być też z rzutem izometrycznym to seria Dungeon Siege (akurat jest promocja na steam), albo od razu Diablo 3 z dodatkiem najlepiej.

Z sandboxów to może być Sleeping Dogs albo Just Cause 2 (obie też w promocji).

Świetne połączenie strategii i RPG masz w Mount&Blade.

Co do FarCry to akurat "dwójka" wypada najgorzej ze wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BioShock wypróbuję, zależy mi żeby kupić coś pudełkowego. O Wasteland 2 myślałem, ale przeczytałem opinie, że gra ma dużo błędów często uniemożliwiające ukończenie misji i głównego wątku.

A co myślicie o Age of Wonders 3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...