Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Szukam gry która ma multi , to jest najważniejsze , najlepiej RPG ale inne też mogą być. Cena moge troche wydać więc zapodajcie jakieś tytuły :smile:

RPG :

World of Warcraft (MMORPG) - wada ? abonament.

Two Worlds - ma tam jakieś multi (deathmatch) , tylko nie wiem czy ktos w toto gra.

W RPG nie ma za dużo tytułów . RPG jest bardziej na singla nastawione

Shootery :

CoD Mw

Bad Company 2

Left 4 Dead 2

Call of Juarez

Pooglądaj gameplaye , poczytaj recenzje . Na pewno jakaś ci się spodoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tym temacie dużo osób w to gra z forum cda :) . Ogólnie - raczej dużo , cena jest zachęcająca - 50 zł.

Co do dwóch pozostałych pytań - nie mam jeszcze L4D2 ( do empiku marsz :) ) Jednak Steam automatycznie upatchowuję grę . Zresztą - napisz tu a osoby które już mają L4D2 tobie dokładnie powiedzą niż ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie zakupić nową grę, za kasę z urodzin :). Myślałem o jakiejś grze akcji/rpg/strategia/fps. Co dobrego i nowego ostatnio jest na rynku? :) Myślałem o jakimś Assassin's Creed 2, albo o np. Mass Effect 2, bądź o dodatku do DA: Origins (mam podstawkę). Polećcie coś ciekawego :). Cena nie gra roli, bo nowe zazwyczaj 150zł nie przekraczają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Za niedługo robimy dużą impreze, gdyż 5 moich kolegów ma blisko siebie urodziny, więc połączyli to w całość. I takie pytanko mam, bo wykminiliśmy że wszyscy chcą dostać jakąś gierkę i tu moje pytanie. Jaką gierke rpg lub hack&slash byście polecili, ale taką żeby można było postawić serwa na multi i żeby jakieś pare osób sie bawiło... coś aka Titan Quest. MMORPGi odpadają bo chcemy sami grać. Cena nie gra roli, chcemy żeby to była gierka z w miarę ładną grafiką, ale nie jakieś cuda potrzebne.

Odpadają: Titan Quest (już wszyscy mamy) Mage Knight (zrobiliśmy se smaka a tu lipa bo multi wygasło) Diablo 1 i 2, Icewind Dale 1 i 2 i Bladur's gate też odpadają gdyż już graliśmy i coś nowego chcemy.

Aaa żadnych strzelanek czy wyścigów, tylko rpg lub hack&slashe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, sam mam ogromne problemy więc zapytam tutaj...

Co według was lepiej kupić - Left4Dead czy Battle for Middle Earth 2?

Oczywiście promocja 2w1:

Na 100% jako numer jeden idzie The Orange Box. A numer dwa... mam dylemat :) Oba gatunki lubię, Left4Dead jest grą "dla mnie", LoTR uwielbiam i przeszedłem pierwszą bitwę...

OK, mógłbym wziąć dwa pakiety, ale jeszcze mi życie miłe(a moi rodzicie patrzą krzywo na KAŻDĄ grę jaką kupuję...).

Edytowano przez ChosenOne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął Left 4 dead, tyle, że drugą część. Mało gram w strategie, ale niektóre gry sprawiają, że uwielbiam ten gatunek. Myślę, że tak wyjdzie lepiej, ponieważ przy L4D 2 spędzisz zapewne więcej czasu niż przy tej strategii. Chyba, że jesteś takim pasjonatem gatunku, wtedy mógłbyś olać moją radę. Jednak jeśli tak ci na tym Left 4 Dead zależy, to weź jego zamiast Orange Box'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pomarańczowym Pudełku zależy mi szczególnie - mam tu na myśli i Half-Life, i TF2.

Lubię strategie i o ile parę gier z tego gatunku kocham to nie wiem jak byłoby z Bitwą - albo siedziałbym godzinami jak przed Total Warami, albo pograłbym trochę i gra leżałaby smętnie na półce(Rise of Legends na przykład).

Ja bym wziął Left 4 dead, tyle, że drugą część.

Odpada - mam SM 2.0 więc tylko jedynka wejdzie.

EDIT:

Jest jeszcze trzecia możliwość - skończyłbym grę w 3 tygodnie i tyle.

Edytowano przez ChosenOne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu wziąłbym to co sprawdzone, czyli Left 4 Dead. Przy nim na pewno się będziesz dobrze bawił, a skoro nie wiesz jak z "Bitwą". to może po prostu jeszcze raz warto zagrać w jakąś grę z serii Total War?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że jednak Bitwa*. Dlaczego? Mój komputer będzie miał problemy z Left 4 Dead, a jak kupię nowy to dorzucę sobie do niego Left 4 Dead 2. Zresztą - to prawda, będę miał parę Shooterów i RTS. I do kompletu zamówię Tormenta i odbiorę osobiście w Rzeszowie. Ahoj!

* - za mocno powiedziane. Męczę się dwa dni co wybrać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...