Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Jeśli wiesz podstawowe rzeczy o Wiedźminie (książki?) to jedynki nie musisz koniecznie przechodzić. Sama na początku ograłam dwójkę, a jedynki, pomimo tego, że leży na półce jakiś rok, nie ruszyłam. ;d

Choć nigdy nie zaszkodzi zacząć od początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

PoPa zawsze oplaca sie instalowac. Zreszta juz go masz, wiec co Ci szkodzi wyprobowac samemu gre? A co do Stalkera, to IMO kazda czesc jest dobra. Jesli nie zrazi Cie grafika, to zacznij od poczatku. Gdzie planujesz kupic Stalkera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Fifę 08 na PS3 i mam pytanie: czy PES 08 (lub coś koło tego) jest lepszy? Bo FIFA strasznie mi się nie podoba, jest zbyt wolna. Nie obchodzą mnie oryginalne zespoły czy grafika, tylko gameplay, jak grałem na PS2 w PES'a to był on lepszy.

Edytowano przez gutol12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.humblebundle.com/?squareenix_bundle&utm_source=Social&utm_medium=Link&utm_campaign=Humble%20Square%20Enix%20Bundle

Warto zapłacić ~9,5$ żeby dostać: Mini Ninjas (bo przypomina uwielbiane przeze mnie I-Ninja), Daikatana (bo nie grałem i się zastanawiam czy to na prawdę taki shit, jak piszą), The Last Remnant (bo podobno to ciekawa gra przypominająca Samurai/Dynasty Warriors), ewentualnie Anachronox (podobno nawet fajne). Thief i Hitmany mnie nie interesują, a Deus Exy mam (oprócz invisible War i słabego The Fall). Czy może lepiej zakupić http://muve.pl/digital/role-playing-rpg/the-elder-scrolls-iv-oblivion-game-of-the-year-pc-digital/64597 ? Z góry dzięki za odpowiedź :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie warto brać Obliviona za taką cenę, poczekaj na jakąś wyprzedaż, a wyrwiesz w okolicach 20 zł.

Co do HiB Square Enix to nie musisz kupować za 9,5$, aby dostać Mini Ninjas, Daikatana i Anachronox, bo wszystkie są w progu dolarowym. Nie warto dopłacać 8$ dla samego TLR, bez problemu wyrwiesz tę grę na wyprzedażach poniżej 10 zł. Osobiście w ogóle darowałem sobie zakup tego bundla, bo najciekawsze pozycje są drogie (15$), a te gry z niższych progów mam w pudełkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k0mp0t

Dzięki, uchroniłeś mnie przed popełnieniem jednej z głupszych rzeczy :D

@Maszyn

The sims 3. Rozwój postaci- żeby osiągnąć maxa we wszystkich skillach trzeba poświęcić duuuużo czasu, jednocześnie musisz troszczyć się o przyjaźnie, chodzić do pracy, opiekować dzieckiem. Dodatkowo scenariusz jest nieprzewidywalny- nigdy nie wiesz co się stanie po powrocie z pracy/sklepu, a może ludzik, którego spotkałeś, zamieni Twojego podwładnego w wampira?

Mógłbyś napisać chociaż czego oczekujesz. Czy jakiejś konkretnej rozpierduchy- Dynasty Warriors 8, może bardziej czegoś na zasadzie all-in-one- Saints Row IV, jak jakieś zabójstwa z ukrycia połączone z teoriami spiskowymi to oczywiście AC (nie powiem, która część konkretnie, bo doszedłem do II, a III mnie odrzuciła i zmęczyła, zbyt wolno się rozkręcała), swoboda działania-Skyrim. Mógłbyś trochę sprecyzować swoją wypowiedź, bo każdego kręci coś innego i ma inne oczekiwania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...