Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Jak myślicie, czy Red Dead Redemption może mi się spodobać, jeśli nie jestem fanką sandboxów? Bo z jednej strony słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii, ale z drugiej strony Skyrimem też się mocno zachwycano, a mnie nie powalił. Fabuła ciągle jest wyraźna, czy raczej się rozmywa i zanika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Far Cry 3 i czy ktoś jeszcze gra w multi?

Warto. Ogromny świat wypełniony różnymi questami pobocznymi, masa rzeczy do szukania, świetna i zajmująca długie godziny fabuła. Przede wszystkim mamy tam do czynienia z oszałamiającym Vaasem. Co do multi - nie wiem. Jednak kupuj, bo warto.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos FarCry'a... te wszystkie dodatkowe packi w wersji Deluxe są pod multiplayera tylko, tak? Bo tak to jakoś opisali, że wychodzi, iż dodaje coś i do singla i do multi albo tylko do multi... confused_prosty.gif Jasno tylko przy Predatorpacku jest to napisane. Niby 2,5 euro różnicy to nie jest jakaś straszna fortuna, ale nie chcę płacić za coś, czego i tak nie użyję, w multi grać nie zamierzam.

A, on wymaga oprócz Steam jakichś dodatkowych kont czy innych pierdół?

Edytowano przez ayla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że mi pomożecie ,także do rzeczy.Szukam miażdżącego Pinballa.Posiadam wg mnie najlepszy Pinball na PC czyli "Pinball FX2".Gram w to w pracy ,po pracy i przed pracą (plus kumple) więc stoły które mamy ,się znudziły.Kupiliśmy kilka stołów jako DLC ale nie dają rady ,nam maniakom.Stoły powinny być w mrocznych klimatach lub takie kolorowe ,że oczopląs gwarantowany.Macie jakieś propozycje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wszystkie kryteria spełnia Dragon Age Origin. Od siebie gorąco polecam także oba Wiedźminy. Wspaniałe gry, warte wydania kasy na nie no i zapewniają dużo godzin grania :) nie wiem jak Wam, ale mi w RPG gra sie własnie najlepiej zimą :)

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta za pasem więc trzeba zaopatrzyć się w coś ciekawego na wolne dni. Szukam czegoś ciekawego z gatunku strategi ekonomicznych (tycoon, itp) - niekoniecznie nowego, ale żeby miało wygląd zjadliwy.

Druga kategoria to platformówki/przygodówki - tu przykładu nie mam, ale coś na luzie trochę dla dzieci, ale żeby i starszy miał zabawę :)

Co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które części Call of Duty wymagają Steam?

Tak jak napisano wyzej, niektore wersje MW3 wymagaly Steam, a niektore (zdaje sie ze te wczesniejsze, premierowe) nie. Pozniej juz kazda kolejna odslona wymagala platformy Valve. Natomiast jesli byc chcial miec wszystkie czesci COD-a na Steam, to podczas zimowej wyprzedazy pewnie znowu bedzie mozna kupic przeceniona cala kolekcje COD lub poszczegolne czesci serii i dodatki, poczynajac od pierwszego Call of Duty.

@DarkStar90

Z tycoonow to polecam Game Dev Tycoon, dostepne chociazby na Steam. Platformowki to oczywiscie odswiezone Giana Sisters, Deadlight, Mark of the Ninja i The Cave. A z przygodowek to fajne jest Yesterday i Resonance.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jestem fanem Call of Duty (przynajmniej tych najnowszych), ale na empik.com znalazłem Black Opsa 2 za 49,90 zł. Słyszałem, że gra wprowadza dużo innowacji. Dodam, że jedynka w miarę mi się podobała. Warto? Nie chcę opinii w stylu "Za 5 dych - nawet się nie zastanawiaj!" Zapomnijcie o cenie, wyobraźcie sobie, że nie ma promocji - kupilibyście na moim miejscu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...