Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Witam, poszukuje jakieś interesującej gry z kategorii strategia/rts poprzechodziłem już wszystkie c&c, company of heroes, men of war, world in conflict, wahammer itp. i nie potrafię znaleźć żadnej innej interesującej produkcji. Proszę o pomoc w znalezieniu jakieś wartej uwagi produkcji z tego gatunku. Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje jakieś interesującej gry z kategorii strategia/rts poprzechodziłem już wszystkie c&c, company of heroes, men of war, world in conflict, wahammer itp. i nie potrafię znaleźć żadnej innej interesującej produkcji. Proszę o pomoc w znalezieniu jakieś wartej uwagi produkcji z tego gatunku. Z góry dzięki za pomoc.

blitzkrieg 1, i 2 jak nie rusza cie brak kosmicznej grafiki. Jagged alliance back in action i poprzednie części jak na początku postu. to są gry warto uwagi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kagor

Polecam ci każdą odsłonę serii Total War (jeśli razi cię slaba grafika to zacznij od Medievala 2), Command & Conquer: Red Alert 3, Supreme Commander (mi bardziej druga część przypadła do gustu, obie części były w CDA). Oczywiście także Starcraft (obie części z dodatkami, podstawową dwójeczkę można dorwać za około 100 zł). Gdybyś chciał więcej to pisz.

Edytowano przez Revolvero
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun - Dodatki DLC to coś, co przełkną jedynie najwierniejsi fani Mafii. Są koszmarnie zrobione - misje w większości nie powiązane fabułą, wrzucone losowo. Ale zakładam, że obecnie nie da się kupić samej "podstawki", więc wyboru nie masz. No chyba że jakieś używki na Allegro. Dla samej Mafii 2 wydatek rzędu 50 złotych to grosze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama podstawka znajduje się w PKK. Rozważam jeszcze kupno Batamana: AC. Boję się, że Mafia będzie w CDA. Co myślicie też o Skyrim Legendary Edition? Czy dodatki też są spolszczone?

Edytowano przez Perun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama podstawka znajduje się w PKK. Rozważam jeszcze kupno Batamana: AC. Boję się, że Mafia będzie w CDA. Co myślicie też o Skyrim Legendary Edition? Czy dodatki też są spolszczone?

Na twoim miejscu brałbym Skyrima. Gra i dodatki zostały ocenione bardzo dobrze. Batman:AC powinien pojawić się w bardzo taniej cenie na zbliżającej się letniej wyprzedaży Steama. Z mafią poczekałbym. ;]

Dodatki spolszczone - Dragonborn, Dawnguard. Nie wiem jak z Hearthfire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zapytać, co lepiej kupić:

Medal of Honor: Warfighter czy któryś z nowszych CoDów. Najlepiej by było gdyby cena nie przekraczała 50 zł za nowy egzemplarz.

Grałem we wszystkie CoDy na xboxie 360, teraz mam nowego PC. Najbardziej mi do gustu przypadł MW3, ale jak wiadomo wersje różnią się w zależności od platformy. BO2 spodobał mi się treścią, ale odstraszał skopanym kodem sieciowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hubi347 ja osobiście wybrałbym Divinity. Alana Waka wraz z dodatkowymi epizodami można było dorwać w pewnym sklepie za niecałe dwadzieścia złotych(chyba). Sam posiadam tę grę i jakoś nie mogę się do niej przekonać.

@ ElGuaje ja bez zastanowienia brał Risena. O Grze o Tron chodzą różne opinie, jednym się podoba, inni jadą po niej równo. W przypadku GoT można poczekać, aż znajdzie się w tańszej serii lub pojawi się w np. w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...