Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Lub poczaić się na starego, dobrego CoDa czwórkę. Ludzi na serwerach nie brakuje, a jeśli tego tytułu nie masz, to zdecydowanie warto spróbować. A jeśli nie to, to Bad Company 2, który przez wielu uważany jest za najlepszego Battlefielda. Problemu z ludźmi na serwerze także być nie powinno.

Co do BC2 to mam. A MW1 najtaniej za ile mogę kupić?

Edytowano przez esussu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Poszukuję gry o farmie. Najlepiej w stylu Harvest Moon Back to Nature lub facebokowej farmy. Symulatory, w których się prowadzi kombajn lub traktor odpadają. I czy kojarzy ktoś taką grę na pc bez stałego podłączenia się do internetu i w miarę ciekawą? Jeśli tak to będę wdzięczny za każdy typ.

Edytowano przez prz3mek1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam naprawdę dobraj gry na konsole PSP. Mój wybór padł na któregoś God of War-a. Tylko nie wiem czy lepszym wyborem będzie branie Ducha Sparty czy Chains of Olympys (jakoś tak). Ewentualnie poleccie mi jakąś inną grę w miarę dobrą. Proszę pomóżcie

to nie dla mnie gra smile_prosty.gif minecraft już był testowany i jednak sie nie spodobal więc musze szukać czegoś dalej chytry_prosty.gif

A co powiesz na Symulator Farmy 2011 lub Agrar Symulator 2011/2012
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@esussu

Jeśli nie grałeś w MW1, to nie zastanawiaj się między dwójką a trójką, tylko zdecydowanie łykaj jedynkę. Jak mówiłem - gra to już klasyk i nie sprawdzenie jej to duża strata - przede wszystkim fajnej zabawy. Dostajesz najlepszą kampanię singlową, a do tego multum serwerów na multi - win win.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszuje naprawdę dobrego horroru na wakacyjne noce, gatunek jest mi obojetny. Mam tylko jeden warunek, ważne aby gra chodziła na Windowsie 8 smile_prosty.gif

Z całego serca polecam ci Alana Wake. Muzyka, klimat, atmosfera, scenariusz niesamowicie zrealizowane. Klimat przeniesiony niemal z książek Stephena Kinga.

Pierwsza część Dead Space naprawdę straszy, ja nie dałem rady całego przejść. Jak najbardziej polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - pomóżcie.

Szukam gry, w której się rozbudowuje miasta/państwa/cywilizacje lub podbija kosmos. Takie SimCity, tylko mniej złożone gospodarczo, albo bardziej pod względem ekspansji. Miłoby było, gdyby był nieograniczony tryb rozbudowy/rozwoju. Może być lekka nutka wojny, ale żeby nie była to podstawa gry.

Odpada Anno, Endless Space czy Empire Earth - już jestem po :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LordRevan tak jak pisał Revolvero możesz spróbować Alana, jednak ja poleciłbym Ci Amnesie. Mimo, że żaden horror mnie nie przestraszy, to przy tej produkcji kilka razy ciarki przeszły. Dodatkowo mogę polecić Cryostasis Arktyczny Sen. Słyszałem też o Condemned: Criminal Origins. Jest w czym wybierać.

@up może coś z Sid Meier's Civilization. Na rozwój cywilizacji postawiono w Rise of Nations, tylko tam już raczej chodzi głównie o walkę.

@prz3mek1 a może Family Farm, reszta gier z tej tematyki to głównie symulatory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CDA0413- właśnie nie o to mi chodzi bo podałeś symulatory w których steruje się maszynami rolniczymi. Mi chodziło o grę w sensie sterowaniem ludka i wykonywanie dziennych zadań ulepszanie gospodarstwa

@Perun Twój typ jest bardzo dobry po obejrzeniu filmików z youtube dokładnie o to mi chodziło dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Z gangsterskich to GTA SA /IV ew. Mafię jakąś .

Z rts'ów to Company of Heroes

Wyścigowe to NFS jakiegoś

A rpg to Dragon Age'a 1-wszą część , albo gothica. W saturnie jest saga chyba 1-2 część + jakaś gra albo 1,2,3 część . Albo dozbieraj parę złotych i kup wieśka 2 smile_prosty.gif

Edytowano przez Problematyk12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm rpg może Two Worlds 2 niezła gra, otwarty świat, crafting, kreator postaci prócz tego wiesiek jeśli byś dorzucił trochę kaski to i 2 może, jeszcze Mass Effect trylogia jesli cie interesują klimaty s-f. To rpg dodam jeszcze Fable: The Lost Chapters.

Z gangsterek to Saints Row 2,3 jest dobre.

Ściganek zbytnio nie znam.

Edytowano przez itachiv1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...