Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Szukam sam nie wiem czego, ale warunek jest, że musi to być gra sprzed min. 5-6 lat. jakaś strzelanką lub grą akcji.

Pierwszy AC, Deus Ex, Half - Life, Prince of Persia: Piaski/Dwa Trony/Dusza Wojownika.

@Gr jeśli pisząc "podobny klimat", masz na myśli gry logiczne, to: http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?KAT=16 ^^

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę wydać tak ze 100-120zł na gry. Możecie coś ciekawego polecić? Z wirtusa, z ultimy. Wykażcie się. A ten tego - tutaj jest mój profil Steam. W spoilerze lista posiadanych gier w wersjach pudełkowych (tych co mam na Steam oraz w wersji pudełkowej nie powielam)

- Battlefied 3: Edycja Limitowana

- Twierdza Antologia

- The Settlers 5

- Dragon Age I&II wraz z dodatami

- Gothice wszelakie

- Risen

- Wiedźmin

- Operation Flashpoint: Dragon Rising

- Juiced 2

- NFS: Shift

- Mount&Blade (wszystkie)

- Prince of Persia (trylogia)

- Divinity 2

- Crysis i Crysis 2

- Thi4fy wszystkie

-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry podobnej do Fahrenheita, pod względem... wszystkiego.

Może tu pasować Testament Sherlocka Holmesa, Overclocked i Post Mortem. Nie jestem pewien, ale możliwe że podpasuje Ci również Amnesia: Mroczny Obłęd.

Mam ochotę wydać tak ze 100-120zł na gry.

Może Skyrim/ME/Dragon Age?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, zna ktos gre typu FarCry 3 ktora warto kupic ?

Z gory dzieki !!!

Klimatem do trójki podobna będzie pierwsza odsłona zaś jeśli chodzi o inne gry, gdzie akcja ma miejsce na tropikalnej wyspie warto zaznajomić się z Just Cause 1 i 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, zna ktos gre typu FarCry 3 ktora warto kupic ?

Z gory dzieki !!!

Jak pisze goliat, Just Cause, ale bardziej skłaniałbym się w stronę dwójki. Jedynka słabo wypada w porównaniu do sequela. Choć wiadomo, że JC to zupełnie inny klimat niż FC.

Jeżeli podoba Ci się FC 3 to zawsze możesz sięgnąć po FC 2. Także dobra i wciągająca gra, jedyny minus to brak możliwości przejmowania posterunków.

A teraz moje pytanie.

Jak sądzicie? Remember Me... będzie dobra gra, czy darować sobie? Nie mam coś zaufania do CAPCOMu

Edytowano przez borus213
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje. Po dłuższym zastanowieniu wybrałem:

- FlatOut Apokalipsa

- Warhammer 40000 Space Marine

- Terminator Ocalenie

- Homefront - Edycja Specjalna

- Wiedźmin 2 Zabójcy Królów 2.0 - Edycja Premium

- Red Faction Armageddon Edycja Specjalna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wstrzymał z tym Wiedźminem 2 : Zabójcy Królów ponieważ jest to edycja premierowa, a taka miała problemy z płytami więc sam gdy kupiłem tą grę na wirtusie razem z Mass Effect'em 2 musiałem płytę instalacyjną pożyczyć od kumpla bo przy mojej wywalał błąd. Cena jest fajna i przystępna (39,99 zł ) ale możesz mieć problem taki jak ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowicze,

Szukam gry wyścigowej na PC, dobrej do grania na kierownicy. Mile widziana byłaby równowaga pomiędzy symulacją, a zręcznościówką, gdyż dopiero rozpoczynam swoją przygodę z wyścigami. Chciałbym, aby w grze były kwalifikacje i ew. treningi przed wyścigami, coś jak w serii gier F1 od Codemasters. Te gry dość szybko mi się znudziły ze względu na ograniczoną ilość torów i małe zróżnicowanie pojazdów.

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Howardzik - idealnie pasuje ToCa Race Driver 3 - przed każdym wyścigiem masz kwalifikacje, a sam model jazdy nie jest przegięty w żadną stronę. Niestety nie jest to najświeższa gra, aczkolwiek ostatnio próbowałem wrócić i całkiem nieźle się trzyma mimo upływu tylu lat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Howardzik

Ewentualnie możesz jeszcze spróbować czegoś z serii "Race", co prawda jest nastawiona na symulację, ale można dowolnie modyfikować ustawienia realizmu pod własne preferencje.

Zestaw "Race Injection" składający się z podstawki i kilku dodatków można zgarnąć za mniej niż 30 zł w PKK od Cenegi.

Edytowano przez nano360
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam gry w klimatach serii FarCry, z naciskiem na tytul FarCry 3 biggrin_prosty.gif. Macie jakies propozycje godne polecenia ?

A spójrz na stronę wstecz

Witam!

Mam pytanie, zna ktos gre typu FarCry 3 ktora warto kupic ?

Z gory dzieki !!!

Szukam gry podobnej do Far Cry 3 . Z takim klimatem . Trochę ograłem , do ogrania (kupiona The walking dead ) Coś innego ?

Witam!

Mam pytanie, zna ktos gre typu FarCry 3 ktora warto kupic ?

Z gory dzieki !!!

Klimatem do trójki podobna będzie pierwsza odsłona zaś jeśli chodzi o inne gry, gdzie akcja ma miejsce na tropikalnej wyspie warto zaznajomić się z Just Cause 1 i 2.

Witam!

Mam pytanie, zna ktos gre typu FarCry 3 ktora warto kupic ?

Z gory dzieki !!!

Jak pisze goliat, Just Cause, ale bardziej skłaniałbym się w stronę dwójki. Jedynka słabo wypada w porównaniu do sequela. Choć wiadomo, że JC to zupełnie inny klimat niż FC.

Jeżeli podoba Ci się FC 3 to zawsze możesz sięgnąć po FC 2. Także dobra i wciągająca gra, jedyny minus to brak możliwości przejmowania posterunków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry najlepiej RPG na wiele godzin. Mam już Skyrim, Diablo 3, Mass Effecty i Wiedzmina 2. Zastanawiam się nad Dark Souls a Bordelands 2 ale do Bordelands nie mam nikogo z kim bym mógł grać i nie wiem czy samemu też gra będzie dawać tyle fanu co z kimś? Macie jakieś pomysły jeszcze na wielogodzinne RPG? Czy z fanowskimi modami do Dark Souls można normalnie grać na myszce?icon_twisted.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowicze,

Szukam gry wyścigowej na PC, dobrej do grania na kierownicy. Mile widziana byłaby równowaga pomiędzy symulacją, a zręcznościówką, gdyż dopiero rozpoczynam swoją przygodę z wyścigami. Chciałbym, aby w grze były kwalifikacje i ew. treningi przed wyścigami, coś jak w serii gier F1 od Codemasters. Te gry dość szybko mi się znudziły ze względu na ograniczoną ilość torów i małe zróżnicowanie pojazdów.

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie i pozdrawiam.

Polecam Race Driver Grid

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...