Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Ja radzę Splint Second Velocity, zwłaszcza, że na cdp.pl tytuł można dorwać za niecałą dychę. A co do gry o skradaniu zapoznaj się z trzema pierwszymi częsciami serii Splinter Cell, tj. jedynka, Pandora Tomorrow oraz Chaos Theory, pozostałe odsłony odbiegają już od koncepcji skradania. Ewentualnie warto wypróbować Thief 3 Deadly Shadows oraz serię Hitman.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam się nad WarZ i DayZ.

Tylko problem tkwi że do DayZ trzeba kupić Armę z dodatkiem. Słyszałem że ma wyjść finalna wersja DayZ która nie wymaga Army. I tu rodzi się problem, czy jak kupie Armę i po 1-2 miesiącach wyjdzie osobne DayZ to będe mógł dalej za pomocą Army grać w DayZ ?

Co do WarZ to na allegro już nie można zakupić więc z tym jest większy problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Velvaros Zdecydowanie dow 1. Dwójka w kampanii jest tragiczna. I polecam poszukać wydania dow universe z złotej kolekcji. Nie kosztuje wiele a masz dodatki typu poradnik czy mini artbook z informacjami o świecie warhamera 40k.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zastanawiam się nad WarZ i DayZ.

Grałem w oba tytuły i szczerze Ci powiem - lepiej sobie odpuścić WarZ. Zarówno oprawa, jak i podejście twórców do mikrotransakcji pozostawiają wiele do życzenia... Wyobraź sobie, że kupujesz żarcie za dolara, po czym ktoś zabija Cię na spawnie i wszystko przepada ;)

Jeśli chodzi o Dayz - koszt zakupu Arma 2 + Operation Arrowhead raczej nie będzie dużo wyższy od kwoty, jakiej żądają od graczy twórcy WarZ (Około 60zł za pakiet Arma 2 vs 13? lub 15$ za WarZ). Mod jako taki nie przestanie funkcjonować po premierze samodzielnego Dayz, o to raczej nie ma się co martwić. Aczkolwiek nie pojawią się do niego już żadne oficjalne poprawki.

Właściciele serwerów często dogrywają różne skrypty i poprawki we własnym zakresie, dzięki czemu wiele z nich oferuje tyle samo, a nawet więcej od zapowiedzi samodzielnego DayZ.

DayZ w formie samodzielnej gry będzie płatne (zapewne przedział 15-20$), ale żadnej przybliżonej daty premiery na razie nie ma.

Z gier o podobnej tematyce, sugeruję przyjrzeć się State of Decay, które już chyba w czerwcu wyjdzie na PC i X360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DoW I czy II (obie ze wszystkimi dodatkami)? Wiem, że ciężko porównać, ale sam nie wiem, co wybrać

Oj, bardzo ciężko porównać. Generalnie obie gry są bardzo dobre, ale charakteryzują się zupełnie inną mechaniką i zasadami. Mimo wszytko wybrałbym (i wybrałem) pierwszego Dawn of Wara, bo jak dla mnie to jedna z najlepszych strategii jakie powstały (konkurować może z nim tylko Company of Heroes, który - na dobrą sprawę - jest także od Relica). W DoWie II kierujemy znacznie mniejszą ilością wojska (max kilkanaście chyba...) i przez to trzeba mocniej kombinować, ale za to kampania jest bardziej rozbudowana - możemy przebierać w questach głównych, pobocznych, bonusowych... W jedynce kampania jest liniowa, ale za to świetnie opowiedziana i ciekawa. No i jeszcze jedno - jedynka z dodatkami kosztuje może 25 zł, a dwójka ze wszystkimi dodatkami znacznie więcej. Inna sprawa, że dodatki do dwójki są lepsze niż podstawka...

Bierz jedynkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pomoc, wezmę jedynkę

Jeszcze jedno "trudne" pytanie - mogę dobrać jeszcze jedną grę (jak już kupuję, to skorzystam z tańszej przesyłki smile_prosty.gif ) - albo dow'a II z dodatkami (cena 9,99) albo Two Worlds II (14,99). Znowu - dobrze, żeby gra była długa, skupię się na singlu, multi może odpalę, jak będzie dobre smile_prosty.gif Gra na sprzęt (laptop): Win 7 64bit, 2x2,00Ghz, 4 GB RAM, 8600M GS 256mb, odpaliłem m.in. wiedźmin 2 i skyrim wink_prosty.gif

W demo dow'a II grałem, przyjemnie się grało, pod koniec trochę straciłem chęci do gry, ale to przez to, że to demo (nie będę maxował map, skoro nie będę miał żadnych korzyści...), w demo Two Worlds'a II nie grałem, ale z filmików na yt wygląda na fajną grę, a w pierwszą część miło się grało (lecz potem wkradła się monotonia, bo nie było co robić)...

Co możecie polecić z tych dwóch gier? Z góry dzięki za pomoc wink_prosty.gif

Edytowano przez Velvaros
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 3?

Panowie

Polecicie jakąś skradankę ?

Chodzi mi np. o to, że jesteśmy komandosem(może być również

Dishonored, Thief, Deus Exy, Sniper: GW, Splinter Cell, Mark of The Ninja.

Fajne tytuły, ale może znajdzie się coś jeszcze z dużą swobodą rozgrywki, nieliniowością ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Velvaros - osobiście mając wybór wziąłbym TW II, ale przyznam, że cudem to ona nie jest. System magii jest gorszy niż w jedynce, a mówi to osoba, która grała magiem na tyle długo, by tego pożałować. Ponadto nie wiem dlaczego, ale sama gra wydaje się taka... sterylna. W DoW z kolei nie zachwycił mnie, ale to tylko wynik mojego uprzedzenia. W sumie liczyłem na RTS-a podobnego do jedynki tyle tylko, że z lepszą grafą, a tutaj wyszło coś na kształt sam nie wiem czego.

Na marginesie, do jutra można kupić jeszcze elektroniczny numer KŚ z Two World 2 za 10 złotych.

http://lowcygier.pl/pisma/two-worlds-ii-gotye-za-999-zl-w-ks-gry/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam do wyboru dwie gry: Cod Black ops 1 i Cod MW3. Co lepiej kupić, co by lepiej mi poszło? Mój komputer:

2 GB RAM

Intel Pentium x2 3GHz

Karta graficzna Asus EAH5450 512mb

Windows7 32 bit

Edytowano przez Hubsio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje jakiegos darmowego mmorpg cos jak wow .zastanawialem sie nad TERA Online i tu moje pytanie ile zajmuje instalka?najlepiej jakby te gry mialy widok jak w tera czyli zza postaci i chodzilo sie klawiszami nie polecajcie mi metina2, LC ROM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...