Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Warband jest świetny, miałem okazję betatestować wersję multiplayer. Ogniem i Mieczem to tak na prawdę niewarta uwagi i pieniędzy modyfikacja do podstawki, nieznacznie poprawiająca grafikę, natomiast Warband to zupełnie nowe doświadczenie.

+ znacznie ulepszone AI wrogów

+ ulepszony system sterowania wojskiem podczas bitew,

+ zbalansowane i ulepszone frakcje, plus nowa Sarranid Sultanate (nazywani również Sand Ninjas :D )

+ ulepszone animacje i grafika

+ rozbudowany system prowadzenia frakcji i armii, możliwość bitew morskich

+ gdyby znudziła Ci się Warband możesz być pewien mnóstwa modyfikacji urozmaicających lub całkowicie zmieniających rozgrywkę

+ tryb multi (taki średniowieczny CS) oraz powstające do niego mody (warty uwagi jest Hunt Mod, oraz Musket Batallion)

+ epickość pojedynków!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Jakie gry byście mi polecili które ruszą na moim sprzęcie, choćby na minimalnych detalach i niskiej rozdziałce z zacinkami.Tak aby dało się grać.Seria COD i BIA nie wchodzi w grę.Preferuję:

- FPS !!!

- AKCJA

PS>SPRZĘT W SYGNATÓRCE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Dawajcie coś innego niż @Grunwalder@, na moim sprzęcie pocinam w R6 Vegas, Undercover czy MW i to bez żadnych ścinek.NFS= nisko - średnie, MW= średnio-wysokie, niska rozdziałka a R6= średnie, niska rozdziałka.Chodzi mi o całkiem nowe gry tzn. 2007 - 20010, ocz. mogą być starsze ale żeby to były dobre tytuły, nie musi być piękna grafika ale żeby dało się grać.Mogą być jeszcze:

- Gry typu GTA, oprócz Just Cause i gier podobnych

- Wyścigi

- Bijatyki

PS.Jestem całkiem przyzwoitym graczem, tylko żeby gry przez was wymienione miały dobrze zrównoważony poziom trudności bo o ile MW na normal'u przeszedłem w 5 godz.[ przeszedłem ją na każdym poziomie trudnośći ] i do tego nie sprawiło mi to żadnej trudności, 3 raz skończyłem grać miesiąc temu, grałem w coś innego i kolejny FPS jaki zagościł na moim HDD to R6 Vegas i powiem że stawia on przede mną spore wyzwania, gra po prostu trudna jest dla mnie, gram 5 dzień i jestem dopiero w 3 kampanii.

MOŻECIE DAWAĆ TYTUŁY NIE PATRZĄC NA SPRZĘT JEŚLI NIE WIECIE CZY RUSZĄ, OD TEGO JEST TEMAT Czy pójdą?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie tak:

-coś a'la GTA: Scarface, Driv3r, True Crime: New York City, Saints Row 2, Mafia,

-wyścigi: Juiced 2, DiRT 1, Test Drive Unlimited, FlatOut Apokalipsa, XPand Rally.

EDIT: No trochę przesadziłem z tym SR 2, raczej nie ruszy u Ciebie :dry:

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Bloodrayne 1 i 2 odpada.

Do @treser@ a SR 2 ruszy?Wiem że takie pytania piszemy gdzie indziej ale chcę wiedzieć.

O to gry które już ,,przejrzałem" tzn. zamierzam w najbliższym czasie kupić, a więc odpadają:

- Gear's of War

- Wiedźmin - nie lubię za bardzo RPG ale dla niego zrobię wyjątek

- Mafia

- Kane & Lynch: Dead Men

- R6 Vegas 2

- Seria COD i BIA też odpada bo COD'a uzupełniam a BIA mi się nie podoba.

Edytowano przez sebi1295
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie seria CoD? Przecież to są najlepsze FPSy. I wątpie byś na takim kompie na średnio wysokich detalach grał bez przycinania w MostWanted. Nie uważasz, że może zamiast gier to lepiej by było zainwestować w nowego kompa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Oczywiście w pełni się ztobą zgadzam, COD to moja ulubiona seria.Chodzi o to MW już mam i na 100% uzupełnię kolekcję o pozostałe tytuły.

Niedługo laptopa będę miał bo mi się w technikum przyda więc inwestycja w sprzęt odpada, a co NFS: MW to już mam i średnio mi się podobał, grałem na maks. i maks. rozdziałce bez żadnych ścinek, szybko mi się znudził.Proszę o dalsze propozycje.

@Grunwalder@ - twoje propozycje są jakieś do kitu.SORQ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry byście mi polecili które ruszą na moim sprzęcie, choćby na minimalnych detalach i niskiej rozdziałce z zacinkami.Tak aby dało się grać.Seria COD i BIA nie wchodzi w grę.Preferuję:

- FPS !!!

- AKCJA

Dodam jeszcze takie gry jak: Infernal, cała seria Splinter Cell (oprócz Conviction oczywiście), Timeshift, F.E.A.R, Doom 3, Quake 4, Unreal Tournament III, Prey, Pariah, seria Stalker (oprócz Zew Prypeci) itp itd... :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę byście polecili wakacje? Zastanawiam się nad nowymi settlersami lub jakimś fps'em bądź strategią turową.

PS. Wolałbym żeby to nie były gry na Live'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowiec to zależy....FPS, fps, fps...Ale skad my wiemy w jakie FPS juz grałeś? Obowiązkiem jest zagrać w singiel MW 2. Jeśli chodzi o multi w FPS to też zależy. Jeśli chcesz stoczyć bitewke to bierz MW, ale jeśli chcesz odbyć poważną wojne to bez zastanowienia kup Battlefield: BC 2. Co do settlersow to nie wiem. Settlersi stawiają na ekonomię, a nie realistykę potyczek w bitwach. Age of Empires jest "stare ale jare"- klasyczna strategia, która posiada wszystkie elementy, które taki rodzaj gier powinien mieć. Natomiast jeżeli grafika cie nie boli to kup sobie Kozaków ;p Jak dla mnie to ta gierka wymiata w swoim gatunku, choć minęło już tyle lat i mogę ci ją polecić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę byście polecili wakacje? Zastanawiam się nad nowymi settlersami lub jakimś fps'em bądź strategią turową.

PS. Wolałbym żeby to nie były gry na Live'a.

Oh żeś napisał, wymień więcej konkurentów, bo w ciemno trudno jest podawać jakieś sensowne gry, ale jeśli zastanowisz się nad The Settlers 7: Paths to a Kingdom, a jesteś fanem tej serii to odradzam, bo możesz się srogo zawieść, ale jeśli natomiast szukasz jakiegoś luźnego RTS (przy okazji trochę zbyt "luźnego) to jak znalazł. Strategia turowa, tu jednoznacznie mogę ci polecić króla tego gatunku King's Bounty: The Legend, chociaż to nie jest czysta turowa gra jak np Heroes of Might and Magic, ale ręczę głową że gra wciągnie cię na bardzo długo, jeśli nie to szykuj szafot :P. Co do FPS, to nie moja działka, więc raczej nic ci nie mogę polecić, chyba że chodzi o zabawę w MP, to w tedy bezapelacyjnie Battlefield: Bad Company 2. Jeśli nastawiasz się na grę w singlu to niestety nic ciekawego nie mogę ci zaproponować.

P.S

Jeszcze dużo czasu do wakacji :P, chyba żeś maturzysta heh, na wakacje najlepiej kupić dobry rower :P.

Edytowano przez Eskel047
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...