Jump to content
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Recommended Posts

Co możecie mi powiedzieć o Risen'ie 2? Grałem w wszystkie części Gothic'a oraz pierwszego risena. Warto kupić? Podobno sporo bugów i jest dosyć krótki.

Warto. Nie jest zbyt długi, fakt, ale gra się bardzo przyjemnie. Jeśli podobały Ci się Gothiki, bierz w ciemno.

TWD to bardzo lubie serial i komiks więc i gra mnie zainteresowała

W takim razie bierz TWD i koniec. Musi Ci się spodobać! :D TWD otrzymało tytuł gry roku 2012 na VGA ^^

• Upvote 1

TWD to bardzo lubie serial i komiks więc i gra mnie zainteresowała

W takim razie bierz TWD i koniec. Musi Ci się spodobać! biggrin_prosty.gif TWD otrzymało tytuł gry roku 2012 na VGA ^^

Dzięki sprawdze TWD a co do Risena 2 to ja również polecam świetny RPG tylko troche walka irytuje na początku ale później jest znacznie ciekawsza.

Siema

Znudziły mi się już lekko zacinające nowości na pc, większość ma ogromne wymagania.

Szukam jakiś lekkich, ciekawych możliwe z ładną grafikom gier na PC (RPG,akcja).Mogli byście mi zaproponować jakieś.Oto mój pc:

AMD Athlon II X2 245 2,9Ghz

grafika 512 Mb

RAM 3 GB

Windows 7

Ja ze swojej strony proponuje Ci pierwszego Deus Ex'a, Morrowind'a i Jade Empire. Graficznie daja radę (a przynajmniej dla mnie wciaż sa ładne ;)).

@rolf95 Jeśli ta karta to nie jedna z tch które pomimo 512 mb wydajności ma jak z przed paru lat sprawdził bym takie tytuły jak Dragon age 1 wiedźmin 1 deus ex human revolution two words 2 (w jedynke nie grałem wiec nie polecam w ciemno). Oblivion też raczej śmignie. Oraz mass efect ( jedynka na pewno dwójka nie wiem ale chyba też pójdzie) ogólnie rpg żadko mają wysokie wymagania.

A tak BTW dzyń dzyń mój tysięczny post biggrin_prosty.gif!

EDIT jednak już 1001 biggrin_prosty.gif

Edited by lunatyx

Czy mógłby mi ktos polecić jakieś dobre gry o piratach ? Szczególnie zależy mi na jak najlepiej zrealizowanej żegludze i walkach morskich (ale Assassins Creed III już mam).

Co mi polecacie bardziej Two Worlds 2 czy Risen 2 ? Dodam iż uwielbiam Gothic`i i podobał mi się Risen 1 lecz nie lubie pirackich klimatów tylko bardziej klasyczne Fantasy i szukam gry która była by jak najdłuższa.

Ale Risen 1 nie jest o piratach i nie ma żeglarstwa a w Risen 2 wydaje mi się że chociaż są piraci to nie ma żeglarstwa.

A to przepraszam, nie grałem w 1, mogłem nie wiedzieć. Ale jeżeli chodzi o piratów to na pewno Risen 2.

Wloch - obie są podobne do Gothica, ale jeśli nie lubisz pirackich klimatów, to bardziej skłaniałbym się w stronę Two Worlds II.

@NewJoker

Dobrą grą o piratach jest Sid Meier's Pirates! Jeśli chodzi o dorwanie gry na PieCach to będzie troszkę trudno, ale niedawno miała premierę jej konwersja na smartfonach i tabletach.

Dzięki za propozycję. Risen 2 odpada, bo tam nawet nie można sterować statkiem. A co powiecie o Age of Pirates: Caribbean Tales i Age of Pirates II : City of Abandoned Ships ?

Jughaav, najbardziej oczywistą odpowiedzią jest Euro Truck Simulator 2, zdecydowany lider w swojej klasie, a do tego względnie niedrogi.

• Upvote 1

@Jughaav

To co podaje kolega wyżej, czyli Euro Truck Simulator 2. No chyba, że może coś jeszcze z serii 18 steel of wheels. :)

• Upvote 1

Warto kupić pudełkową wersje World of Tanks dla tego bonusowego czołgu golda i kredytów ? Orientuję się ktoś ile będzie trzeba pobierac danych po instalacji gry z płyty ?

Poszukuję ciekawej gry RPG/H'n'S(do 2011-12 roku), ale RPG w pierwszej kolejności. Im bardziej rozbudowany system craftingu/broni, tym lepiej :D. Tak samo fajnie by było, jakby było dużo różnych umiejętności i perków, kilka ścieżek wyboru etc. Umiejscowienie czasowe fabuły jest nieistotne (ale np. FPSRPG z rozbudowanym systemem perków, levele, itd, to byłoby cudo, nie uważacie? *.*). Multiplayer mnie nie interesuje, bo potrzebowałbym czegoś, zeby się nie nudzić :P. I oczywiście, żeby ta gra nie była jakaś niszowa i pełna bugów, chodzi mi o dobre produkcje. Zna ktoś coś takiego? Wiadomo, że gier typu Gothic czy NWN nie podawać, bo te gry zna i przeszedł chyba każdy, włącznie ze mną :D. Dzięki za pomoc :)