Skocz do zawartości

Polecane posty

@Loizok może Dawn of War II lub III? Polecę jeszcze starociem i zaproponuję Star Wars: Empire At War. Stara ale ciągle bardzo grywalna strategia w świecie Gwiezdnych wojen :) Chyba, że koniecznie chcesz coś turowego? I interesuje Cię bardziej klasyczne, średniowieczne fantasy czy dowolny klimat? Jak koniecznie turowe to polecam coś z serii XCOM. Sam nie jestem fanem gier turowych ale w Enemy Unknown wsiąknąłem na długie godziny.

Poszukuję gry w stylu Darkest Dungeon, mieszankę strategii z rpg. Mile widziane elementy rozbudowy osady, zamku lub miasta. 

Dnia 9.08.2018 o 14:17, Arlekin napisał:

@Loizok może Dawn of War II lub III? Polecę jeszcze starociem i zaproponuję Star Wars: Empire At War. Stara ale ciągle bardzo grywalna strategia w świecie Gwiezdnych wojen :) Chyba, że koniecznie chcesz coś turowego? I interesuje Cię bardziej klasyczne, średniowieczne fantasy czy dowolny klimat? Jak koniecznie turowe to polecam coś z serii XCOM. Sam nie jestem fanem gier turowych ale w Enemy Unknown wsiąknąłem na długie godziny.

O dzięki za propozycje :) Dawn of wara  2 (szczególnie retribution) przeszedłem już kilka razy, ale może zainstaluje znowu. Trójka coś mnie nie przekonała, ale może kiedyś się z nią przeproszę.

Chyba wolę fantasy i wydaje mi się, że znalazłem coś dla siebie- na g2a kupiłem Age of Wonders 3 ze wszystkimi dlc za jakieś 25zł. Coś czuję, że wsiąknę w to na długo :D

Poszukuję gry takiej jak Batman Arkham Knight na PS4. Return to Arkham ograne. Wiem, za miesiąc dostane spidera, ale teraz nie mam w co grać.

Już tłumaczę o co mi chodzi. W AK mamy dużo broni/gadżetów/ataków/kombinacji/pułapek do ulepszania. Mamy pojazd, który także ulepszamy a na dodatek możemy szybować żeby jeszcze szybciej się przemieszczać i do tego otwarty świat. Dodatkowo mamy dużo ciekawych znajdziek, misji dodatkowych, zagadek. No gra prawie idealna ale już ją ukończyłem. Szukam czegoś co chociaż odrobinę będzie podobne do tego. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.