Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@goliat dzięki ale pisałem że w Sleeping Dogs już grałem, ale zgadzam się że jest świetne :) kupiłem wczoraj GTA 4, na razie samą podstawkę a dodatki dokupię jeśli po jej przejściu będzie mi mało. Gra śmiga aż miło i na szczęście ładuje się tylko jakieś 20 sekund więc jest dobrze :)  Najbardziej obawiałem się właśnie tego, że tak jak u kolegi u którego grałem przed laty, gra będzie się wczytywała kilka minut i pamiętam jeszcze chyba że przez pierwsze kilka minut rozgrywki trochę się zacinała i dopiero po kilku minutach działała płynnie. Na szczęście u mnie takich sensacji nie ma więc idę wyciągać Romana z bagna w które się wpakował :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat.

Nie jestem fanem tycoonów, ale naszła mnie ochota na zagranie w grę, w której tworzy się od zera swoją własną firmę. Wybiera się branżę, zatrudnia się pracowników, buduje się i urządza siedzibę firmy itd. Są niby gry tego typu jak devgame tycoon, czy symulatory lotniska, szpitala pizzerii itd. Ale ja chciałbym grę, w której sam wybierasz typ biznesu (Call-center/fabryka/przedszkole/inne), a następnie ją tworzysz i zarządzasz. Zaczynasz w garażu a potem tworzysz międzynarodową markę. 

Czy są takie gry? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, UzytkownikCDA napisał:

Chodzi o samą opłacalność bo nie wiem czy może jeszcze trochę poczekać

Oplacalnosc to kwestia subiektywna. Dla wyglodnialego fana race simow cena premierowa jest oplacalna, dla kogos, kto nie spedza tygodni i miesiecy za kolkiem wirtualnych wozow, juz nie. Jak poczekasz rok czy dwa, to cena pierwszego Project Cars jeszcze bardziej spadnie (zwlaszcza po premierze drugiej czesci), otwartym pozostaje pytanie czy i jak bardzo zalezy Ci na tym, zeby pojezdzic sobie jak najszybciej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Jestem czytelnikiem CDA od roku aczkolwiek zrobiłem sobie 6 miesięczną przerwę. Niedawno zaczołem od nowa. Nigdy nie grałem w prawdziwe gry (takie które kupuje się w sklepie bądź przez internet) zawsze grałem jedynie w Minecraft'a, Undertale, (oczywiście pirackie wersje) oraz gry mobilne. Czytając CDA zawsze miałem ochotę pójść do sklepu i nabyć jedną z recenzowanych tytułów. Dziś pomyślałem aby kupić sobie Diablo 3. Jak to wy byście mieli max. 200zł nabylibyście Diablo 3 (z Dodatkami lub bez) czy jakąś inną gre? Napiszcie w komentarzach. Sorka za ortografie ale mam 13 lat. Pozdrawiam wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję gry na Xboxa 360, w którą mógłbym pograć wspólnie z dziewczyną, najlepiej w co-opie. Ściagałi odpadają, bo jestem świadomy, że w to można pograć zawsze w 2 osoby. Graliśmy w Trine 1 i 2 i poszukujemy czegoś nowego. Czy ktoś ma jakieś propozycje? Wszystko wchodzi w rachubę - najlepiej po prostu zwykłe platformówki - FPSy odpadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adimali może Rayman Legends i Rayman Origins? Gra mniej poważna od Trine ale w obie gra się równie przyjemnie :)

@Pixelek36 jeśli ogarniasz angielski to pobierz sobie Path of Exile, jest to darmowa gra ale moim zdaniem lepsza od Diablo 3, oferuje niesamowicie zróżnicowany system rozwoju postaci a jeśli koniecznie chcesz coś płatnego to polecam Grim Dawn, wyszła bez polskiej wersji ale powstało nieoficjalne spolszczenie do niej. Diablo 3 moim zdaniem jest przereklamowane i szybko mnie znudziło. Ale znam ludzi którzy je uwielbiają także twój wybór. A i nie musisz wydawać 200zł bo samą podstawową wersję spokojnie kupisz za około 60zł. Na twoim miejscu najpierw pobrał bym sobie darmowego triala, pograł chwilę i jeśli Ci się spodoba to wtedy kup pełną wersję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHYBA to odpowiedni wątek do zadania takiego pytania, także: 
- szukam jakiejś gierki na androida dla mojej mamy,
- jej ulubionymi grami na PC są proste gierki logiczne (nie wiem jak się dokładnie taki gatunek nazywa) typu - ułóż 3 lub więcej jednakowych klocków: Fishdom 3, Cradle of Rome 2, Call of Atlantis - Treasures of Poseidon.
- jeżeli komuś powyższe tytuły nic nie mówią to podam te bardziej znane tytuły z tego gatunku, w które też pogrywa: Bejeweled 3, Puzzle Quest.
 - Jej smartfon to Samsung Galaxy J5
 
Także priorytetem byłyby właśnie jakieś gierki z tego typu układania klocków, ale jeśli macie jakieś inne gatunkowo propozycje, ale za to przystępne, ciekawe i warte zaproponowanie takiemu "lekkiemu dinozaurowi technologicznemu". to podawajcie, a ja będę wertował sklep Google i zobaczymy co jej się spodoba ;) 
 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Aktualnie nie mam żadnej gierki singleplayer na pececie, tak więc tworzę ten temat i liczę na to, że podacie mi jakieś dobre tytuły!

Parametry PC:

-GTX 960 4 GB,

-i5-4440S 2.80 GHz,

-8 GB RAMu.

Mogą być różne gatunki (bez horrorów, wyścigówek, platformówek, RTSów), byleby 3D i z miarę dobrą grafiką (nie po to kupowałem peceta). Jeszcze jedna prośba. Nie podawajcie gier tj.: wszystkich od Bethesdy, GTA, Wiedźmin, MoH, CoD, Bf, FIFA, Gothic, Styx, Dishonored, Thief, Saints Row, Pid, Mafia, S.T.A.L.K.E.R.y Za pewne o czymś zapomniałem, ale nie bójcie się dawać pomysłów. Piona!

Edytowano przez belchacz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@belchacz aż się boję pisać bo to popularne gry ale polecam Ci Bioshocka Infinite , Bioshocka 1 i 2 też polecam ale mam wrażenie że tobie zależy na czymś z lepszą grafiką. Również ze strzelanek tylko w otwarty świecie polecam Far Cry 3, 4 i Primal (drugą część odradzam, jak dla mnie była nudna). Z rpgów akcji polecam Deus Ex: Bunt Ludzkości a jeśli chcesz mieć większą dowolność w przechodzeniu gry jako skradacz bądź typowy rozwalacz to nowszą odsłonę z podtytułem Rozłam Ludzkości. Wybacz jeśli to zbyt oczywiste propozycje i wszystkie już ograłeś. Na koniec podał tytuł o którym być może nie słyszałeś a jest to trochę połączenie Prince of Persia z nawalankami typu Devil May Cry (oczywiście z mniejszym wachlarzem ciosów) a mianowicie chodzi mi o Enslaved: Odyssey to the West, nie najnowsza gra ale ze wspaniałą historią i świetnie nakreślonymi postaciami, każdy kogo znam i w nią grał po zakończeniu miał ogromny niedosyt. A nie wiem czy grałeś ale jeśli lubisz wyzwania w strzelankach to polecam jeszcze Maxa Paynea 3 bardzo trudna ale dająca masę frajdy gra, sam od niedawna w nią gram i szczerze mówiąc dawno nie zdarzyło mi się w jakieś grze powtarzać etap tyle razy. Daj znać czy coś Cię zainteresowało lub w jakich gatunkach bardziej poszukujesz gier to coś jeszcze wymyślę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema kilka dni temu zakupiłem i już mam PS3 z dołączoną grą Destynity (vanguard armoury edytion ps. jak pobrać ten cały pancerz ? ) mam już wytypowane najbardziej oczywiste gry z gatunku musisz to mieć (czyli te must havet wstępnie coś 25 a docelowo pewnie będzie około 60 gier), ale chciałbym, aby ktoś obezna w tytułach z PS3 mam na myśli ekskluzywy z tej platformy bo to kupiłem (całe 968 PLN) PS3, aby grac w tytuł niedostępne na PC czy XBoX. PS nie wie ktoś czy kupie gdzieś u nas MLB 13 to chyba ostania cześć, która była na PS 3 (to gra o rozgrywkach baseballowych) Proszę o jakieś rekomendacje w co powinienem zagrać z przedstawieniem do jakiego gatunku gra należy i krótkim opisem, o co tam biega fajnie by było jakby miały polskie wersje a napiszcie czy to kupie na płytce, czy na dystrybucji cyfrowej.

Edytowano przez Andriu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andriu osobiście nie posiadam PS3 ale czasem siędzę u kumpla który naparz dużo na tej konsoli i widzę w co łupie. Więc z takich obowiązkowych eksklusiwów polecam Killzone 3- kosmiczny FPS o walce ludzi z rasą obcych- i serię Uncharted- taki trochę Indiana Jones ale świetna historia i niesamowicie wciągająca rozgrywka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andriu

The Last of Us - postapokaliptyczna gra akcji

Heavy Rain - thiller kryminalny z wieloma zakonczeniami

Yakuza 3 i 4 - GTA dziejace sie w Japonii

God of War 1-3 - klasyka slasherow

Red Dead Redemption - gra od Rockstara bedaca takim GTA na Dzikim Zachodzie; co prawda wyszla tez na XBOX 360, ale nigdy jej nie bylo na PC

Uncharted (seria) - wspomniany juz w poprzednim poscie

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Andriu napisał:

te tytuł co wymieniacie są oczywistą oczywistością co wymieniacie chodziło mi o coś mniej oczywistego coś fajnego o czym nie był aż tak głośno aby było znane przeciętnemu  graczowi z PC . RDR już ma  od wczoraj .

Dostaje sie taka odpowiedz, jak precyzyjne bylo pytanie. :P Nie moja wina, ze niedokladnie sformulowales swoje pytanie. :P

Z mniej znanych, czesto niedocenionych gier polecam Eternal Sonata, MAG, Folklore i Condemned 2. Wujek Google odpowie na ewentualne pytania dotyczace ich gatunku itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...