Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Ja kupiłem ostatnio Borderlands i mogę polecić go każdemu kto lubi FPSy.

Więc jeśli lubisz ten typ gier to bierz w ciemno.

Mam też Fallouta 3 i też jest świetny. Tylko wymaga mocnego kompa :D.

Dla miłośników FPSów polecam też grę starszą : STALKER Cień Czarnobyla.

Do niego jest pełno ciekawych modów, a do Czystego Nieba nie ma. No i nic nie pobije klimatu pierwszej części.

Widać u mnie postapokalipsa pełną gębą! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie: Opyla się brać GTA IV? Ile kosztuje w Empiku lub MM? Będzie jakieś spolszczenie wydane, czy trzeba grać po angielsku?

Ciągle kosztuje 140 PLN i raczej długo nie stanieje. Co do spolszczenia to nie wiem.

Nie kupuj GTA 4. Jest teraz dużo znacznie lepszych gier w bardziej przystępnej cenie.

Tu jest nieoficjalne spolszczenie do gta4. Jak na razie to to spolszczenie obejmuje 3/4 gry.Ogólnie mogę powiedzieć że spolszczenie jest bardzo dobre i nie zawiera większych błędów merytorycznych i gramatycznych. A gdzieś w okolicach grudnie tego roku ma wyjść pełne spolszczenie( przynajmniej tak piszą na forum).

A co do samej gry, to IMHO to dalej jest bardzo dobry prezent na święta mimo że cena dalej jest mało atrakcyjna( ale co by nie pisać gra oferuje sporą porcje rozgrywki, tak prawie na długie zimowe wieczory i nie tylko :tongue: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze nie doradze co do poprzednich tytulow, ale juz chyba dosc celnie zostaly opisane wiec sobie daruje. Sam zas skupie sie na (jakze by inaczej...) poproszeniu was o pomoc.:D

Przede wszystkim gra ma starczyc na swieta (3 tygodnie wolnego), a najlepiej na dluzej. Gatunek jest dowolny chociaz ciagnie mnie troche do jakiejs strategii. Niekoniecznie nowej byle zeby byla to strategia, a nie action RPG lub gra taktyczna w stylu DoW2(*); brzydze sie takim syfem. Sam zadnej propozycji z tego gatunku nie podam bo nie wiem w jakie gry warto zagrac (wydane w czasie ostatnich 3-4 lat, najlepiej z graczami w multi). Gralem juz w SC, C&C3, DoW i CoH. Na co jeszcze warto zwrocic uwage? I takie pytanie - zastanawiam sie nad Empire: Total War i Madievel II: Total war + dodatek (za nizsza cene w dodatku). Co z tych dwoch propozycji lepsze? Nie mialem wczesniejszej stycznosci z seria, jakby co.

Jesli ciezko jest cos znalesc cos sensownego wsrod strategii lub podane nizej propozycje sa lepsze to w co zainwestowac:

L4D2

NFS: Shit

Arma II

Ninja Blade

Nie chce odpowiedzi w stylu 'zalezy co lubisz...' bo wiem, ze to rozne gatunki i to nie ma dla mnie zadnego znaczenia. Chce ta gre, ktora jest dopracowana, daje dluga rozgrywke i nie jest zbyt latwa (precz kazualizacjo!). Jesli nie ma zadnej fajnej strategii to co z tych tytulow wybrac?

(*) - Czy w multi gra przypomina 'siebie' z czesci pierwszej? Tzn. czytalem, ze w multi glowny tryb jest taki sam jak w pierwszym DoW. To by mi nawet pasowalo. Ewentualnie, za 10funtowmoge kupic zbior wszystkich dodatkow i podstawke DoW - czy ktos w to jeszcze w sieci gra?

PS: Mozecie uwzglednic cene gry bo bede rozniez kupowal na swieta zegarek (Mark Ecko, trzeba o siebie zadbac... - tak szpanuje, a co?!xD) i nie chcialbym wyjezdzac z gra za kupe kasy. Ale jesli jest ona zdecydowanie lepsza niz pozostale to przeboleje.

Edytowano przez Professor00179
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie: Opyla się brać GTA IV? Ile kosztuje w Empiku lub MM? Będzie jakieś spolszczenie wydane, czy trzeba grać po angielsku?

Ciągle kosztuje 140 PLN i raczej długo nie stanieje. Co do spolszczenia to nie wiem.

Nie kupuj GTA 4. Jest teraz dużo znacznie lepszych gier w bardziej przystępnej cenie.

a ja dodam od siebie, że gta4 na wirtusie stoi 99,99:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight , jeli lubicie bezstresowy hack'n'slash to gorąco polecam. I wyobraźcie sobie ze instalka tej gry zajmuje zaledwie około 500 MB !! Mała rzecz a cieszy :) I tu usmiech do naszej szanownej redakcji - czemu ja jeszcze tego nie widziałem na coverze ?

!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie pytanie - zastanawiam sie nad Empire: Total War i Madievel II: Total war + dodatek (za nizsza cene w dodatku). Co z tych dwoch propozycji lepsze? Nie mialem wczesniejszej stycznosci z seria, jakby co.

Jeśli nie grałeś w pierwszego Medievala, to wziąłbym właśnie dwójkę. Wraz z dodatkiem powinna zapewnić dużo więcej zabawy, a z tego co wiem, to Empire potrafi wkurzyć ze Steamem.

A z tych podanych niżej to L4D2 lub NFS:Shift. L4D2 to dopieszczona jedynka, więc raczej się nie zawiedziesz, a NFS Shift to chyba najlepsza od czasów Porsche część tej serii. W dodatku będziesz mógł rywalizować z enkim i Allorem (patrz newsy) ;)

I tu usmiech do naszej szanownej redakcji - czemu ja jeszcze tego nie widziałem na coverze ?

!!!

Gra ma dopiero miesiąc, więc szybko bym się jej nie spodziewał. Chociaż ostatnio CDA lubi czytelnikom robić niespodzianki. Na dobry początek roku chciałbym porządnego FPS-a, bo z tego co pamiętam, to dawno takiej gry nie było.

Obie gry mam zamiar i tak nabyć tylko nie wiem która najpierw kupić . Prosze o pomoc w wyborze.

Ciężko ci pomóc, bo obie są świetne. Skoro masz zamiar kupić obie, to nie ma chyba zbyt wielkiej różnicy :P Powiem tak - czego byś nie kupił, będziesz zadowolony. Jak ja chciałbym mieć takie dylematy. Niestety nie moja półka cenowa.

Edytowano przez Vlado
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co radzicie Batman Arkham Asylum czy SF IV oraz dobrze by było gdybyście dodali jeszcze jakąś trzecią opcje. Moim priorytetem jest Batman później SF IV i w razie czego nie wiem jaką wybrać trzecią grę bo gdyby właśnie nie było Batmana to bym brał SF IV a gdyby nie było SF IV to co brać. Aha tylko nie mówcie że MW 2 bo tej gry akurat nie za bardzo chcę mieć a i jeszcze nie mówcie o L4D 2 bo akurat mam jedynkę i nie uśmiecha mi się na razie brać 2 ale inne wasze propozycję chętnie rozważę.

Edytowano przez nero321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw brałbym Batmana (sam tak zrobię) a po za tym tyle pochlebnych recenzji o nim że nie można nie zakupić. A coś z innej półki to nie wiem co ci polecić w biedronce jest teraz szeroki wybór gierki po dyszkę w dużym kartonowym boxie od Supreme Commander (RTS) Gears Of War (akcja TPP) aż po rpg Gothic II.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander i Gears of War mam a dokładnie mam mój brat i nie nie są z Biedronki tylko premierówki :tongue: . A tak jak pisałem Batman jest właśnie moja priorytetową grą ale jak na razie nic go nie ma W Empiku w mojej okolicy a I Street Fighterów tez tak średnio i właśnie dla tego muszę mieć 3 opcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój ulubiony gatunek to RPG (sprawdziłem na blogu :) więc polecę ci coś z tego bo sam jestem fanem RPG. Więc podam kilka tytułów pewnie wymienię gry w które już grałeś ale co tam:

1.The Elder Scrolls III Morrowind koniecznie złota edycja bo jest tam dodatek Bloodmoon (ach moje ukochane Solstheim śnieżna wyspa) Koszt: 20 zł (extra klasyka)

2.Wiedźmin (pewnie grałeś) Koszt około 60 zł ale świetne wydanie!

3.Drakensang grałem tylko w demo ale było super możliwość grania krasnalem! Koszt około 30 zł lub trójpak ognisty rpg razem z Loki i Legend Of Hand God.

4.Saga Icewind Dale. Koszt 10 zł (biedroneczka)

5.Fallout 3 sam się skuszę edycja kolekcjonerska podobno stoi za 70 dych (trzeba odwiedzić mm)

A po za tym jest wyprzedaż starej kolekcji klasyki świetne tytuły za 12, 13 zł można się zaopatrzyć.

Ps. Może ktoś mieć przeciwko ale napiszę w play jest kupon na gierki w carrefour trzeba go wyciąć i dać przy kasie a za Bionic Commando, Street Fighter i Resident Evil 5 zapłacisz 100 zł.

Edytowano przez Wiedzmin0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc na gwiazdkę poleciłbym pakiecik takich gier jak CoD4, Crysis, Crysis Warhead, może Stalker, jeśli oczywiście lubicie FPSy. Jeśli nie, warto przyjrzeć się GRIDowi, C&C Red Alert 3, Mirror's Edge. Polecam właśnie nieco starsze gierki, ponieważ kosztują one dziś dużo mniej niż premierówki, no i można nadrobić zaległości :) Gry które kosztowały rok, półtora temu, dziś można na allegro nabyć nówki sztuki w folii za grosze :) 20-50 złotych za grę, więc teraz pomyślcie - taki DiRT2, czy CoD:MW2 kosztują około 130 złotych, więc w to miejsce możnaby kupić kilka starszych gier, nadrobić zaległości itp. A za rok, dwa powtórzyć ten wyczyn - tyle że wtedy właśnie dzisiejszy Dirt2, MW2, czy Star Wars będą kosztować grosze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...