Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Ja poszukuję jakieś fajnej gry do 25zł z gatunku strzelelanka , hack and slash , wyścigówka

I już nawet w sklepie media expert znalazłem f1 2011 za 14.99 zł a bardzo lubię F1 więc chyba sobie kupię ale jeszcze proszę o doradzenie co do zakupu i znalazłem jeszcze dwie gry takie które mnie interesują do zakupu Torchlight 1 i GTA : Vice city .

Piszcie jaką kupić. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Polecacie mu torchlight zamiast gta vice city? Od siebie powiem że torchlight było w cda oraz na gogu za darmo więc jak dla mnie już się nie opłaca go kupować. A vice city nie dostaniesz nigdzie za darmo albo za pół darmo. Za ponad 20 zł masz grę z klimatem, genialnym soundtrackiem, grywalnością, dobrą fabułą i na pewno się na niej nie zawiedziesz. W sumie nie kumam trochę porównania gier. Gdyby torchlight porównać do diablo to ok ale do vice city? Bierz to czego bardziej chcesz. Więc jeżeli hack'n'slash to torchlight a jeżeli grę akcji tpp to vice city.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisal L1zard porownywanie Toorchlight z GTA Vice City kompletnie nie ma sensu. Rownie dobrze moglibyscie porownywac schabowego do koktajlu truskawkowego. Torchlight jako hack'n'slash jest niezly, chociaz po pewnym czasie robi sie nuzacy, a zakonczenie troche rozczarowuje. Mimo wszystko jest to gra dosc solidna jesli chodzi o jej gatunek. GTA Vice City to z kolei gangsterski sandbox, z niezlymi postaciami, dobra fabula, swietna sciezka dzwiekowa (jak to zwykle u Rockstara), humorem i nawiazaniami do klasykow duzego i malego ekranu jak Czlowiek z blizna (Scarface) czy Policjanci z Miami. Do tego klimat upalnego, plastikowego i przesiaknietego narkotykami Miami ma urok. Jesli bardziej masz ochote na hack'n'slasha, to wybierz Torchlight, jesli jednak myslisz, ze oferujaca otwarty swiat i ciekawa fabule gra bedzie lepszym wyborem, to bierz GTA Vice City.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z prośbą. Rozważam poważnie zakup XCOM Enemy Unknown, jednak nie jestem dobry, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju strategie - dotychczas unikałem tego gatunku jak ognia, teraz chciałbym trochę zmienić podejście i przynajmniej spróbować zainteresować się tematem, ale nie jestem pewien, czy podołam. Jak myślicie, czy taki tytuł dla laika jest odpowiedni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od gustu torchlight czy gta ale to porównanie nie ma wcale sensu

Czy warto kupić rainbow six antologie za dwie dychy na muve czy nie.I co sądzicie o muve chodzi mi o wasze opinie.

A jeśli chodzi o obecny cd-action to czy warto kupić ze względu na pełniaki czy nie.Gazetke też przy okazji poczytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czeczen150 Przyznam szczerze, jeśli nie masz pada, nie bierz żadnej bijatyki, są praktycznie niegrywalne. Jeśli masz, polecał bym raczej Mortala. Mimo iż bardzo lubię bijatyki, to od Street Fighter'a odbiłem się po 20 minutach i nie miałem ochoty wracać. Nie wiem, jak tutaj inni Ci doradzą, ale wszyscy moi znajomi, którzy grali w nowe odsłony SF mówili dokładnie tak samo. Na PC praktycznie nie ma bijatyk, więc wyboru dużego nie ma. Myślę że każda inna będzie lepsza od Street Fighter'a. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muratin

Nowy XCOM nie jest zbyt trudny. Mozesz rozpoczac gre na poziomie normal i jesli bedzie zbyt trudno nie ma problemu by zmienic poziom na easy. A na takim ustawieniu naprawde trzeba byc kompletna noga, by nie poradzic sobie z przejsciem misji. W razie klopotow zajrzyj na XCOM wiki, gdzie znajdziesz porady np. dotyczace wyboru umiejetnosci zolnierzy. A jesli w dalszym ciagu bedziesz miec problemy wyslij mi PW, z przyjemnoscia podpowiem Ci co robic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedzi. Nie oczekiwałem w sumie innej odpowiedzi, bo XCOM nie jest typową strategią, nad którą trzeba by się było głowić, niemniej zawsze warto jest poznać opinię innych. Będę polował na ten tytuł w najbliższych dniach i z miłą chęcią ogram i podzielę się swoimi wrażeniami z rozgrywki. Dziękuję również Tesu za propozycję, postaram się jednak nie zamęczać Cię swoimi problemami i uporać się jakoś sam z tym tytułem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się namyślałem gdzie to wrzucić, ale koniec końców doszedłem do wniosku, że najbardziej chodzi mi o grę i to raczej taką, której nie mam =D, więc będę ją musiał kupić i tym tokiem myślenia doszedłem do tego tematu. Ale do rzeczy odczuwam silną potrzebę czegoś niesamowicie epickiego, najlepiej w klimatach s-f albo fantasy. Zaliczyłem wszystkie ME, Dragon Age, Skyrima, od Bioshocka mnie odrzuca (nie pytajcie, nie wiem czemu). Macie jakiś odpowiedni tytuł w pamięci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu szukam jakąś ciekawą gre o tematyce wyścigów ( tylko bez żadnych nfs-ów biggrin_prosty.gif ) symulacja, choć nie zupełnie, coś w klimatach dirta 2 lub colin-a 04 żeby się zarabiało pieniądze na modyfikowanie swojego auta tu lepszy silnik tu skrzynia, tu lżejsza konstrukcja, jak za starych czasów z colinem 04 smile_prosty.gif

@edit zapomniałem, myślałem o WRC3 słyszałem że sterowanie jest beznadziejne ale gram na klawie to mi to raczej nie bedzie przeszkadzało

Edytowano przez BardzoCiezkieBrzmienia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrekhood

Mi się ostatnio spodobało KoA:Reckoning (http://www.instalki.pl/gry/download/rpg/Kingdoms_of_Amalur_Reckoning.html), Red Faction: Armageddon, Borderlands, nowy DMC i oprócz tego to jestem fanbojem Darksiders. Te gry mogę Ci polecić. KoA: Reckoning imho przypomina mi trochę taką fajniejszą wersję Skyrim'a (jedyny minus to taki, że jest tylko agnielska wersja, ale w necie można znaleźć dobre spolszczenie, które ze 2 lata nie może wyjść z fazy beta), Red Faction to taka strzelanka o gościu, który wypuszcza wielkie zło, a potem- aby odkupić swoje winy-0 chce to wielkie zło zgładzić, Borderlands to chyba nie musze przybliżać, a Darksiders to imho bardzo ciekawie skonstruowana sieczka na PC, przy której bawiłem się na prawdę świetnie. Mam nadzieję, że coś Ci się z tego spodoba ;)

Czyli lipa z bijatyki, bo niestety pada nie posiadam :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czeczen150 trafiłeś dziesiątkę, kojarzę wszystkie gierki, o których mówisz, ale w żadną jeszcze nie grałem, oprócz dema KoA, a teraz chyba zacznę się rozglądać na allegro za drugą częścią Darksiders (o którym na, ekhem, śmierć zapomniałem). Wielkie dzięki za pomoc, masz u mnie piwo jeśli się kiedyś spotkamy w realu ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Borderlands 1 lub 2. Szukam czegoś niestresującego w co można przyjemnie pograć samemu lub przechodzić w kooperacji, dłuższego niż kampania w BF3 (w multi to gra dla wyjadaczy jak dla mnie - ale walczę z nią). 2-kę znalazłem w sklepie Euro za 50 zł - cena chyba przystępna i chyba będę potrzebował 2 egzemplarze (jeden dla brata). Nie ograniczam się tylko do tego gatunku, ale słyszałem i czytałem wiele dobrego o tej grze. Gdyby się nasunęły inne tytuły spełniające takie wymagania to jestem otwarty na propozycje. Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj dobrze orientuje się na rynku i potrafię znaleźć odpowiadający mi tytuł, ale postanowiłem zapytać w tym temacie bo być może coś mi umknęło, a ktoś będzie miał jakąś propozycję.

Otóż szukam jakiejś dobrej gry związanej z organizacją transportu, gatunkowo pełna dowolność tak samo jeśli chodzi o tematykę, po prostu zarządzanie transportem towarów lub pasażerów nieważne czym, przedział czasowy również dowolny od najstarszych do najnowszych produkcji.

Od razu zaznaczam tytuły które mam i znam, więc nie polecajcie: Cities in Motion, Transport-Traffic-Industry Giant, Railroad Tycoon, Sid Meier's Railroads, Locomotion i symulatorów budowy miasta bo tam transport to ledwie margines gry.

Wiem że tytułów tego typu nie ma wiele, ale z tego co widziałem często radziliście sobie z większymi wymaganiami.

Edytowano przez nano360
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...