Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@esussu - to w pierwszego GRIDa i Black Opsa da się grać na split screenie? Nie wiedziałem... Grid 2 owszem, ale druga sprawa, że wg mnie ta gra nadaje się jedynie do wyrzucenia przez okno. Kriss - sprawdź DiRT 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać jaką grę moglibyście mi polecić do 50 zł ? Lubie RPG-i ewentualnie gry akcjii ale z klimatem. Odpadają seria Gothic, Two Worlds, seria GTA, Wszystkie Saints Rowy. Przy okazjii chciałbym się zapytać czy Battlefield 3 rozkochał by w sobie takiego laika FPS-ów jakim jestem ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MasterGandalf123

Co do BF3, to zalezy czy chcesz go kupic do singla, czy do multi. Jesli do singla, to IMO nie warto, a jesli do multi, to zabawa jest tam dosc soczysta. Jesli tak jak napisales jestes laikiem w temacie FPS-ow, to oczywiscie musisz sie przygotowac na to, ze na poczatku bedziesz dostawac mocne becki od graczy z przeciwnej druzyny. Przynajmniej do czasu, az zaczniesz ogarniac rozgrywke, poznasz mapy i rozne tryby gry, nauczysz sie roznic w graniu poszczegolnymi klasami zolnierzy itd. Jest to normalne, wiec nie zniechecaj sie poczatkowymi porazkami, kiedys kazdy z nas byl noobem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MasterGandalf123

Jeśli chodzi o gry akcji to szczerze polecam Just Cause 2 - mam w niego przegrane 38 godzin, a ukończyłem zaledwie 50% gry. Klucz powinieneś dosyś tanio dorwać na allegro. Warto zainteresować się pierwszym BioShockiem - ten tytuł klimatem przypomina mi trochę serię Fallout. Również dosyć tanio można dorwać dwie pierwsze części serii Darksiders.

Z RPG-ów warto wymieniena są pierwszy Fable, Jade Empire, seria Wiedźmin.

PS. Warto zaczekać do letniej wyprzedaży Steam, najprawdopodobniej wymienione przeze mnie gry będą w promocji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać jaką grę moglibyście mi polecić do 50 zł ? Lubie RPG-i ewentualnie gry akcjii ale z klimatem.

Dobry RPG do 50 zl - pierwszy Mass Effect, Deus Ex: Human Revolution, KOTOR 1 i 2. Gry akcji z klimatem - PoP 2008, seria AC, Batman: AA/AC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze raz. Szukam dobraj gry na konsolę SONY -- PSP. Proszę pomóżcie naprawdę będę wdzięczny wink_prosty.gif

No to prosze Cie bardzo:

  • Daxter
  • God of War: Ghost of Sparta
  • Killzone Liberation
  • Kingdom Hearts: Birth by Sleep
  • GTA: Liberty City Stories
  • GTA: Vice City Stories
  • Patapon
  • Locoroco
  • Metal Gear Solid: Peace Walker
  • Crisis Core: Final Fantasy VII

CZekam na wdziecznosc. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać jaką grę moglibyście mi polecić do 50 zł ? Lubie RPG-i ewentualnie gry akcjii ale z klimatem.

Dobry RPG do 50 zl - pierwszy Mass Effect, Deus Ex: Human Revolution, KOTOR 1 i 2. Gry akcji z klimatem - PoP 2008, seria AC, Batman: AA/AC.

Wszystkie Mass Effecty można wyrwać (osobno oczywiście) za dwadzieścia złotych. KOTORy są strasznie archaiczne, i jeśli nie pokochałeś ich kiedyś, nie pokochasz i dziś. Deus Ex: Human Revolution też jest za 20 złotych. Do pięćdziesięciu można wyrwać Skyrima, którego serdecznie polecam, tudzież Wiedźmina 2 ; ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zgadza sie, ale jest tez i najbardziej upierdliwa jesli chodzi o interface, zwlaszcza w momentach kiedy musimy zarzadzac znalezionymi pancerzami i dodatkami do broni przed misja. Mass Effect podczas premiery byl reklamowany jako nowa gra RPG z elementami akcji, chociaz de facto juz czesc pierwsza serii byla glownie gra akcji z elementami RPG. Jednak nawet coraz bardziej ograniczane elementy RPG nie zmieniaja faktu, ze jako calosc seria Mass Effect jest jedna z ciekawszych pozycji wsrod gier z interesujaca fabula i zapadajacymi w pamiec postaciami. A wszystkim tym, ktorzy twierdza, ze podejmowane przez gracza decyzje sa czysto iluzoryczne i nie maja wplywu na rozgrywke, polecam przejscie ME3 bez wgrywania stanu gry z poprzednich czesci oraz z nim. W zaleznosci od tego co zrobimy mozna nie spotkac niektorych bohaterow, moga nam sie nie udac pewne rzeczy (jak np. sojusz Gethow i Quarian), a na skutek naszych wlasnych decyzji czesc z naszych towarzyszy broni moze nie dozyc finalu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś grę w której możemy sterować smokiem?(Nie mowie o rtsach tylko o grach akcji i rpgach :P)

Znam tylko I of the Dragon(Praktycznie nie można jej kupić w zadnym sklepie) i Divinity II:Ego Draconis(IMO średnia i do tego smokiem nie mozna byc od poczatku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którego Coda kupić BO1 czy BO2? Mam do wyboru te dwie smile_prosty.gif. I ile osób gra jeszcze w BO1 na PC?

Podłączam się z pyt. o BO 1, oraz szukam gry fps głównie do multi, w którym byłyby różne killstreaki, odznaki które pójdą na średnim sprzęcie , pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którego Coda kupić BO1 czy BO2? Mam do wyboru te dwie smile_prosty.gif. I ile osób gra jeszcze w BO1 na PC?

Podłączam się z pyt. o BO 1, oraz szukam gry fps głównie do multi, w którym byłyby różne killstreaki, odznaki które pójdą na średnim sprzęcie , pozdrawiam.

A mnie ciągnie żeby kupić jakiegoś cod'a :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do was, warto zaopatrzyć się w Dead Space 2? Mam okazję wyrwać nówkę za 12 zł i tak się zastanawiam... Nie miałem w planach zakupu tej gry, gdyż nie jestem przekonany do futurystycznych survivalów, jednak cena kusi.

Ponawiam pytanie, zaginęło gdzieś w gąszczu... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamilozo - Możesz się przekonać, czy gatunek ci podpasuje. Jeśli nie, to znak, że nie warto następnym razem. A jeśli się spodoba, to będziesz się cieszył, że za marne 12 złociszy kupiłeś naprawdę dobrą grę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którego Coda kupić BO1 czy BO2? Mam do wyboru te dwie smile_prosty.gif. I ile osób gra jeszcze w BO1 na PC?

Podłączam się z pyt. o BO 1, oraz szukam gry fps głównie do multi, w którym byłyby różne killstreaki, odznaki które pójdą na średnim sprzęcie , pozdrawiam.

Odświeżam pytanie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cod4 najlepszy ale nie ma tak rozbudowanych serii zabójstw (killstreak) jak w cod mw2 czy bo2. Black ops posiadam a w black opsa 2 grałem jak był darmowy weekend na steamie. Wydaje mi się że lepszy bo2 jeżeli patrzyć na multi i zombie. Ale jak będziesz chciał przejść kampanię to lepiej zacząć od jedynki ( nie grałem w singla w bo2 ale wiem że zepsujesz sobie zabawę nie grając od bo1) O ile wiem kontynuują fabułę z jedynki a nie tak jak w przypadku far cry 2 i 3 że to gry z inną fabułą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...