Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Witam, zakupiłem właśnie pada i przydałyby się jakieś tytuły pod niego. Co polecacie, bo ja zdecydowałem zacząć od serii DMC oraz kupić Street Fightera IV. Czy jest duża różnica między arcade, zwykłym, a vs Tekken? Opłaca sie wydać więcej kasy, bo zwykłe na allegro chodzą po 10zł?

Arcade to parę postaci plus poprawiony balans. SFvT chyba nie podbił serc graczy - turniejowych czy nie. Poza tym, (przynajmniej na konsolach) gracze online przesiedli się na nowszą wersję, a przynajmniej jeśli dobrze pamiętam - nie śledzę za bardzo tych gier, bo SF4 nie podszedł mi do gustu. Ale jakbym miał brać jedną, to AE.

Możesz też odkurzyć płytki z CDA i zagrać w Guilty Gear 2, DMC 3 i 4, Resident Evile (zwłaszcza 4, które nie obsługuje myszki nawet). Z podobnych, starszych jest jeszcze Onimusha 3. Więcej nie pomogę, bo i tak wolę klawiaturę i myszkę i nie wiem, które gry by miały być lepsze z padem. ;)

No i niedługo wychodzi ostatni Mortal na PC.

Dobra, juz kilka razy doradzilem innym forumowiczom jakimi grami powinni sie zainteresowac, teraz przeszedl czas zebym sam tez poprosil o sugestie. Czy jestescie mi w stanie doradzic jakies fajne gry survivalowe, najlepiej z zombie? Od razu zaznacze, ze nie chodzi mi tu o tytuly takie jak Left 4 Dead, War Z, DayZ Mod do ARMA2: CO, Dead Space czy Resident Evil. Wolalbym cos mroczniejszego i ciezszego klimatem niz zwykle strzelanki.

Skoro masz PS3, to może Siren: Blood Curse? Niekoniecznie sam survival, bardziej horror po prostu, ale to nie strzelanka - przeciwników nie da się zabić, nawet bronią palną i trzeba po prostu ich unikać i ew. ratować się ucieczką. Z takich to jeszcze White Day: A Labyrinth Named School możesz ściągnąć - koreański horror z okolic 2000 roku, o którym mało kto słyszał (od razu mówię, żeby nikt mnie nie zaraportował - po plajcie developerzy udostępnili grę za darmo, a fani przetłumaczyli. Moderacja stwierdziła, że jest OK, póki nie ma linków). Tu już w ogóle jesteśmy bezbronni jako dzieciak zamknięty na noc w nawiedzonej szkole.

Plus mamy swoistego "Nemesisa", który pojawia się znienacka i chce nas dopaść. Tu już kompletnie nie mamy szans w "starciu".

Azjaci najwyraźniej lubią takie "horrory, w których naprawdę jesteśmy zwierzyną". Także we freeware'ach. Ao Oni brzmi, jakby mogło Ci się spodobać. Tu cała gra oparta jest na ucieczce przed "demonem".

Szukam jakiejś gry dowolnego gatunku, ale chcę, żeby była przesiąknięta klimatem. Ma się on wylewać z monitora, głośników. Jakieś propozycje? Piszcie wszystkie tytuły jakie wam przyjdą do głowy, nie ma sensu żebym wypisywał wszystko w co grałem.

Jak wyżej. Plus Yume Nikki, jeśli nie grałeś. I jeśli masz PSP, to NAPRAWDĘ polecam Corpse Party. Ta gra ma wręcz tony klimatu i jest (że pozwolę sobie użyć angielskiego, bo łatwiej mi słowa znaleźć) jeśli nie "scary", to na pewno "creepy". Jak mało co.

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś świetną samochodówkę, z dużymi możliwościami tuningu, oraz wyścigami legalnymi?

Spróbuj darmowe Auto Club Revolution. Masa części, sporych rozmiarów wizualny edytor, wyścigi na torze, jedna z nielicznych sensownych zręcznościówek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym kupić CoD MW3 ale mam obawy:

-czy w to dużo osób gra,

-czy ta gra to jeden wielki hack,

-czy spodobałoby mi się gdy teraz gram w Battlefield Bad Company 2.

Nie miej żadnych obaw. Ta gra to moim zdaniem najlepsza część CoDa oraz gra, przy której spędziłem najwięcej czasu. Gra w nią mnóstwo osób, więc na puste serwery absolutnie nie można narzekać. Hack? W życiu! Bardzo ciężko jest w CoDzie cheatować, tylko kilka razy spotkałem się z przypadkiem, gdy ktoś miał aimbota bądź wallhacka. IW jest czujne i banują takich graczy. A co do Twojego ostatniego pytania... Jestem fanem dwóch FPSów. Są to Battlefield Bad Company 2 i Modern Warfare 3 wink_prosty.gif Battlefield 3 nie spodobał mi się za bardzo, a w te dwie gry mógłbym grać wiecznie. Dlatego bierz MW3 w ciemno, to naprawdę świetny wybór. Jedynym minusem jest szybko starzejąca się grafika - dziś wygląda już naprawdę nienajlepiej. Podczas szybkiej gry to nie ma jednak aż tak wielkiego znaczenia, więc nie musisz się tym bardzo przejmować. Szczerze polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj darmowe Auto Club Revolution. Masa części, sporych rozmiarów wizualny edytor, wyścigi na torze, jedna z nielicznych sensownych zręcznościówek.

Chciałeś chyba napisać: "darmowe". Tam wszystko kosztuje sporo poza darmową instalacją gry :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym kupić CoD MW3 ale mam obawy:

-czy w to dużo osób gra,

-czy ta gra to jeden wielki hack,

-czy spodobałoby mi się gdy teraz gram w Battlefield Bad Company 2.

Nie miej żadnych obaw. Ta gra to moim zdaniem najlepsza część CoDa oraz gra, przy której spędziłem najwięcej czasu. Gra w nią mnóstwo osób, więc na puste serwery absolutnie nie można narzekać. Hack? W życiu! Bardzo ciężko jest w CoDzie cheatować, tylko kilka razy spotkałem się z przypadkiem, gdy ktoś miał aimbota bądź wallhacka. IW jest czujne i banują takich graczy. A co do Twojego ostatniego pytania... Jestem fanem dwóch FPSów. Są to Battlefield Bad Company 2 i Modern Warfare 3 wink_prosty.gif Battlefield 3 nie spodobał mi się za bardzo, a w te dwie gry mógłbym grać wiecznie. Dlatego bierz MW3 w ciemno, to naprawdę świetny wybór. Jedynym minusem jest szybko starzejąca się grafika - dziś wygląda już naprawdę nienajlepiej. Podczas szybkiej gry to nie ma jednak aż tak wielkiego znaczenia, więc nie musisz się tym bardzo przejmować. Szczerze polecam.

Wielkie dzięki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić jakiegoś dobrego fps'a. Myślałem nad COD BO 2, FC3 lub Crysis 3. Mam 100zł do wydania.

Moj PC:

AMD FX?-4100 Quad-Core Processor 3.60 GHz x 4

8GB Ram

Gigabyte Nvidia GTX 650 2GB DDR5

@down Chyba widać że BF'a 3 mam.icon_wink.gif

Edytowano przez esussu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić jakiegoś dobrego fps'a. Myślałem nad COD BO 2, FC3 lub Crysis 3. Mam 100zł do wydania.

Od Crysisa się trzymaj z dala. Zrobili kalkę dwójki i to słabą. Black Ops 2 tak samo, chyba że do multi. Far Cry 3 to jedyny możliwy wybór w tym wypadku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Crysisa się trzymaj z dala. Zrobili kalkę dwójki i to słabą. Black Ops 2 tak samo, chyba że do multi. Far Cry 3 to jedyny możliwy wybór w tym wypadku wink_prosty.gif

Uuuu... stary, nie bluźnij. Crysis 3 to bardzo dobra produkcja. Wciągająca rozgrywka single, a do tego jeden z najlepszych aktualnie multi na rynku.

Chciałbym kupić jakiegoś dobrego fps'a. Myślałem nad COD BO 2, FC3 lub Crysis 3. Mam 100zł do wydania.

Do singla bierz Far Cry 3, natomiast jeżeli chcesz też w multi pograć to Crysis 3 bezapelacyjnie wygrywa. CoD BO 2 to najgorsze wyjście, ta gra to kompletny nie wypał pod względem fabuły, a graficznie lepiej CoD 2 wygląda.

Edytowano przez borus213
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do singla bierz Far Cry 3, natomiast jeżeli chcesz też w multi pograć to Crysis 3 bezapelacyjnie wygrywa. CoD BO 2 to najgorsze wyjście, ta gra to kompletny nie wypał pod względem fabuły, a graficznie lepiej CoD 2 wygląda.

Tylko niech się później nie zdziwi, jak na serwerach w Crysisie 3 będzie grał z własnym cieniem.

EDIT: @borus - poczekamy, zobaczymy :)

Edytowano przez PLDan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech się później nie zdziwi, jak na serwerach w Crysisie 3 będzie grał z własnym cieniem.

Grałeś ty w ostatnim czasie w Crysisa 3? Serwery pękają w szwach. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym na grę czekał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...