Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Witam, zakupiłem właśnie pada i przydałyby się jakieś tytuły pod niego. Co polecacie, bo ja zdecydowałem zacząć od serii DMC oraz kupić Street Fightera IV. Czy jest duża różnica między arcade, zwykłym, a vs Tekken? Opłaca sie wydać więcej kasy, bo zwykłe na allegro chodzą po 10zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym sobie w jakieś fajne platformówki na padzie, albo ogólnie jakieś gry w tym stylu. Tylko, żeby nie frustrowały, bo ostatnio znerwicowany i tak jestem i myślę o jakimś psychologu

będę grał na acer aspire7730g

Edytowano przez Alien Deg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadlight (polecam!!!), The Cave, Giana Sisters. Do tego Mark of the Ninja i LIMBO (chociaz tu dosc czesto sie ginie, tylko ze ilosc zyc nieograniczona, a na dodatek gra cofa gracza tylko o kilka sekund). Trine 1 i 2 oraz Braid tez sa niezle, ale ten ostatni w duzym stopniu stawia do myslenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fajnych gier platformowych 3D to kojarze tylko Super Mario Galaxy 1 i 2 na Nintendo Wii. ;) Chociaz z drugiej strony gry z serii LEGO (np. niedawno wydany Lord of the Rings, Star Wars i Piraci z Karaibow) tez sie chyba lapia do kategorii platformowek 3D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś 3D

http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?TEM=134

Większość z tych gier jest dostępna na PC, aczkolwiek do Twojego opisu pasuje chyba najbardziej seria Rayman (choć tutaj chyba można się stresować :P), Kangurek Kao i Sonic. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ci nie powiem, czy Civ5 GOTY w najblizszym czasie trafi do taniej serii, bo nie jestem jej polskim wydawca. ;) Jednak biorac pod uwage jakosc wykonania Cywilizacji 5, oferowanie przez te gre naprawde dlugich godzin zabawy oraz fakt, ze nie jest to sama podstawka tylko edycja GOTY to sadze, ze te 50 zlotych mozesz na nia spokojnie wydac. Gra jest warta kazdej zlotowki z tej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój kanał : Łukasz Monster - jeśli nie wiecie co kupić otóż jest jedna bardzo ciekawa produkcja z światem steampunk i robię z niej serię mianowicie chodzi o DISHONORED bardzo klimatyczna produkcja, od twórców Skyrima.

Dishonored od twórców Skyrima?! To jest produkcja Arkane Studios.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Cities XL Platinum? Warto zainteresować się tą grą? Nie nudzi się? Naczytałem się sporo, że gdy miasto jest duże i ludności sporo, gra jest po prostu nie grywalna. Ale czytałem też, że za sprawą programu, można zmusić grę do używania więcej niż jednego rdzenia procesora. Bo chyba na i5 i 6GB Ramu i Radeonie da radę pograć na lapku.

I jeszcze jedna gra. Prime World: Defenders. Można ją kupić na steamie za niecałe 9 ojro i dostajemy dostęp do bety. Czy ktoś może już w nią grał? Czy może lepiej zainteresować się grą Tower Wars?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, juz kilka razy doradzilem innym forumowiczom jakimi grami powinni sie zainteresowac, teraz przeszedl czas zebym sam tez poprosil o sugestie. Czy jestescie mi w stanie doradzic jakies fajne gry survivalowe, najlepiej z zombie? Od razu zaznacze, ze nie chodzi mi tu o tytuly takie jak Left 4 Dead, War Z, DayZ Mod do ARMA2: CO, Dead Space czy Resident Evil. Wolalbym cos mroczniejszego i ciezszego klimatem niz zwykle strzelanki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Condemned: Criminal Origins (1 i 2) ? Z tego co widze niema tej gry na twojej liście chyba że przeoczyłem. Druga cześć tylko na konsole wyszła. btw bardzo fajny survival horror.

Edytowano przez Attack
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Attack

Dzieki za sugestie, bede musial sprawdzic te gry, bo prawde mowiac sa mi kompletnie nieznane. :P

@scorpix

Undying mi niestety nie podszedl. W Silent Hill swego czasu gralem (przynajmniej w pierwsze trzy czesci), ale do "wyznawcow" tej serii sie nie zaliczam - ot dobry, ale tylko horror.. Project Zomboid bede musial koniecznie sprawdzic, tylko szkoda ze gra jest wciaz w fazie alfa. :( Lone Survivora zakupilem jakis czas temu w trakcie wyprzedazy na Steam, ale poki co nie mialem okazji poswiecic temu tytulowi wiecej niz 5 minut. Trzeba to bedzie nadrobic.

Dzieki za sugestie! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gry dowolnego gatunku, ale chcę, żeby była przesiąknięta klimatem. Ma się on wylewać z monitora, głośników. Jakieś propozycje? Piszcie wszystkie tytuły jakie wam przyjdą do głowy, nie ma sensu żebym wypisywał wszystko w co grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam z bratem jakieś wyścigówki, ale żeby można było wspólnie się ścigać (coś jak legendarna TOCA 2). Macie może jakieś pomysły, bo w tym gatunku jestem zielony, a po maturach więcej czasu więc.. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzys6e - ze starszych System Shock, Gothici, z nowszych seria Stalker, Bioshock, Resident Evil 4 i Silent Hill. Z najnowszych Dishonored, Metro 2033 i Last Light, Heavy Rain, Skyrim i Fallouty. Polecałbym właśnie Fallouty, bo 3 jest do kupienia za grosze, a starczy przy dobrych chęciach na kilkadziesiąt godzin gry. Jeśli chcesz pobawić się w horrory (które należą do najklimatyczniejszych gier), to pobierz sobię za darmo demo Penubry, a jeśłi Ci przypadnie do gustu, to w sklepach typu Tesco dostaniesz wszystkie 3 części za około 5 zł. Za darmo możesz mieć również The Suffering, a oprócz tego z horrorów polecam : Condemned, Amnesie i Call of Cthulhu Mroczne Zakątki Świata, ale ta ostatnio jest potwornie nie dorobiona.

Seba77- Piec czy konsola?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...