Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Ostatnio w pewnym sklepie znalazłem grę The Club (wydanie premierowe) za 15 zł i CoD:Black Ops za niecałe 50 zł. Mam takie pytanie. Czy w The Club i Black Opsa ktoś jeszcze gra przez internet i czy warto brać którąkolwiek grę za te pieniądze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co lepiej do multi?Mam zamiar kupić Mount&Blade Ogniem i Mieczem Dzikie Pola ale chciałbym do tego jeszcze wziąść Battlefield Bad Company 2 lub Medal of Honor,co lepiej?Czy w MoH gra jeszcze trochę ludzi albo w BBC2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu pisałem o grach na lan party.

Tym razem potrzebuję gierki, w którą mógłbym pocinać z dziewczyną :D

Szukam coś na ten temat, ale wszyscy polecają strzelanki. Niestety dziewczyna niespecjalnie ogarnia aż tak szybką akcję i nie specjalnie lubi widok z pierwszej osoby, twierdzi, że ją to rozprasza ;0

W każdym razie szukamy gierki, najlepiej coopa, na lana (2 osoby), generalnie poza tym, żeby nie była pierwszoosoba, to nie mamy wymagań, ale skłanialibyśmy się w stronę platformówek albo jakiegoś rpg, byle nie strzelanka pierwszoosobowa. Sprzęt również nie jest przeszkodą - w skyrima pocinamy ;)

Dziewczyna nie jest jakimś nieogarem, we wszystkie rpgi pocina jak szalona, ale strzelanki po prostu jej nie leżą :P

Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, na razie jeśli chodzi o strzelanki PC nie ma ciekawszej alternatywy. Ze starszych mogę ci polecić Enemy Territory: Quake Wars, Medal of Honor i Wolfenstein: Enemy Territory.

@Gofrus, Trine 2 i Magicka to jedyne gry jakie mi przychodzą do głowy. RPG z trybem kooperacji raczej nie znajdziesz, co najwyżej możesz spróbować jakiegoś MMO - Aion, Lineage 2, WoW, Guild Wars.

@Down, a, o Crysisie zapomniałem. Niestety nie wiem, nie grałem.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat wydał mi się najodpowiedniejszy do zadania mojego pytania, tak więc:

Szukam jakiejś dobrze wyglądającej, DARMOWEJ, gry mmorpg. Zależy mi na tym, aby był to RPG a nie hack'n'slash jak np. Diablo 2. Istnieje coś takiego? Jeszcze najlepiej, żeby osoby mogące inwestować gotówkę w gre nie miały jakiejś ogromnej przewagi nad graczami darmowymi (coś jak w LoLu). Możecie coś polecić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i to dość duży. Chciałbym sobie coś kupić, ale... nie wiem co. To znaczy coś z dwóch gier. A mianowicie: albo Skyrim, albo Mass Effect 3. Ciężki wybór. Co doradzicie?

PS: Jakby to kogoś interesowało, z ME grałem przez chwilę w jedynkę i mi się nie spodobała, a oprócz tego cały czas gram w demko trójki i ta mi się z kolei bardzo podoba... Tak wiem, dziwny jestem. Z kolei w TESa żadnego nie grałem (aczkolwiek gdzieś mam Morrowinda na płytce z jakiejś gazety i ewentualnie mógłbym skołować Obliviona, ale chyba Skyrim nie jest powiązany fabularnie z poprzedniczkami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, ME3 stawia jeszcze bardziej niż w dwójce na akcję, która to dwójka już była znacznie szybsza i efektowniejsza od ME1. Na Twoim miejscu brałbym ME3, skoro tak podoba Ci się demko i wiesz, z czym to się je. Skyrim natomiast to iście epicki RPG, którym można się dłuugo smakować, ale może nie trafić on w gusta każdego gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym mimo wszystko odradził ME3 skoro nie grałeś w poprzedniczki. Siłą tej gry jest epicka opowieść rozciagająca się poprzez wszystkie trzy odsłony kultowej serii BioWare. Nie wyobrażam sobie skoku od razu do 'trójki' tylko, by sobie postrzelać. Zresztą mechanika strzelania i radość z niego płynąca jest jeszcze w tyle w odniesieniu do niedoścignionego na tym polu 'Gears of War'.

'Skyrim' to z kolei gra, w którą można spokojnie grać nie znając poprzedniczek. Mniej tu co prawda fabularnych smaczków i wciągającej historii, ale w kategorii sanboxowego rpg i klimatycznej oprawy nie znajdziesz niczego lepszego. Bierz 'Skyrima' :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper,

Ta historia to też umowna sprawa, dla mnie jest niewiarygodnie sztampowa i nudnawa, a dla niektórych to najbardziej rozbudowana, przemyślana i poważna fabuła w grach. Sci-fi i cyberpunk lubię, ale w tym zestawieniu tylko Deus Exy coś dla mnie znaczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mianowicie: albo Skyrim, albo Mass Effect 3

A może poczekaj na Diablo 3? W końcu czekamy już tyle lat... Jeśli idzie o serię ME, to wypadałoby coś tam z tej fabuły znać, prawda? Jeśli mówimy o serii TES, to polecałbym zacząć od Obliviona, potem usiąść do Skyrima, a następnie do Morrowinda (jest najtrudniejszy z tych trzech odsłon). Zawsze to lepiej "zmarnować" 30 zł na Obka aniżeli ponad 100 na Skyrima. Obie te gry są do siebie podobne pod względem technicznym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zgadzam się z tym co napisał opti, po Skyrimie już ciężko będzie ci przekonać się do bardziej ograniczonych technicznie i brzydszych części. Ja osobiście nie mogłem strawić Obliviona ani kilka lat temu ani teraz, a Skyrim bardzo mi się spodobał. Te gry są tylko teoretycznie podobne, ale feeling walki jest zupełnie inny, tak samo z resztą jak immersja i mroźny klimat.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@opti - Diablo III kupię niezależnie od tych dwóch gier, ale ja chcę coś "na teraz". Czekanie na D3 to bowiem jest dość nużące zajęcie :tongue: Co do fabuły w ME - tak jak mówiłem, grałem trochę w jedynkę, więc wiem mniej więcej o co tam chodzi, kto kim jest i skąd się wziął. Poza tym chyba jednak wybiorę Skyrima, bo od listopada gram tylko w FPS'y (MW3, BF3), więc teraz pora na odmianę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...