Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Czemu zadajesz takie ogólnikowe pytania? Nie możesz sobie poprzeglądać recenzji w necie, albo kupić CDA?

Jak to do mnie to problem w tym, że właśnie co mnie najbardziej interesowało to ograłem, szukam tytułów jakiś słabiej znanych, ale fajnych, do tego przeglądam często nawet stare CDA, ale na nic ciekawego nie natrafiam. :)

Najwyraźniej trzeba poczekać do 8 listopada na L.A. Noire i MW3. :)

Edytowano przez Suteq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas na mnie. Musicie mi pomóc. Teraz jest ogromny wyspy gier dlatego co wybrać?? MW3 (chociaż okaże się po premierze. Kota w worku nie kupię. O BF3 mi nie mówcie) Fallout NV?? (trójka mi się cholernie podobała) jak myślicie będzie spolszczenie LA Noire? Jeśli tak to brać?? Pozostaje jeszcze do wyboru Dead Island, Batman albo Space Marine i jeszcze TES Skyrim (z bólem serca się muszę przyznać, że nie miałem żadnego kontaktu z uniwersum) Jeszcze Deus Ex :) Chociaż znając życie nakupuję kilka gier z tanich serii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas na mnie. Musicie mi pomóc. Teraz jest ogromny wyspy gier dlatego co wybrać?? MW3 (chociaż okaże się po premierze. Kota w worku nie kupię. O BF3 mi nie mówcie) Fallout NV?? (trójka mi się cholernie podobała) jak myślicie będzie spolszczenie LA Noire? Jeśli tak to brać?? Pozostaje jeszcze do wyboru Dead Island, Batman albo Space Marine i jeszcze TES Skyrim (z bólem serca się muszę przyznać, że nie miałem żadnego kontaktu z uniwersum) Jeszcze Deus Ex :) Chociaż znając życie nakupuję kilka gier z tanich serii :)

Ja bym brał po kolei -> Deus Ex, Batman AC, Dead Island, Fallout NV, TES Skyrim, MW3. Deus Ex: Human Revolution to chyba najlepsza gra jaka wyszła i wyjdzie w tym roku dla mnie, pewnie w przyszłym również jej nic nie pobije. Niesamowity cyberpunkowo-renesansowy klimat ze złoto-czarną poświatą. Świetna, nieliniowa fabuła; finishery; spora liczba różnorodnych augmentacji; niesamowite rozmowy z innymi postaciami/bossami i to zakończenie...

Batman AC, bo całkiem podobał mi się Batman AA, a piszą że kontynuacja ma być jeszcze lepsza. Dead Island, bo to polska gra ze świetnym ragdollem, sporą liczbą broni, niesamowitymi możliwościami eksploracjii i bardzo dopracowaną walką. Fallout NV, bo jeśli trójka ci się podobała, to w tej po prostu utoniesz, jest dużo lepsza i bardziej rozbudowana. Dodatkowo poleciłbym ci Borderlands, bo również jest w podobnym, postapokaliptycznym klimacie. TES Skyrim - Morrowindem się zachwyciłem, tak jak i Gothiciem, ale z kolei Oblivion to jeden z nudniejszych RPGów w jakie grałem, chyba tylko ja mam takie zdanie ze wszystkich graczy, ale mnie zwyczajnie wynudził, jako fana FPSów (Bad Company 2, TimeShift, GTA IV, Just Cause 2, Mirror's Edge) i dynamicznych lub porywających fabularnie RPGów (Wiedźmin, Wiedźmin 2, Planescape Torment, Divine Divinity) oraz ich hybryd (Deus Ex: Human Revolution, STALKER, BioShock, Fallout 3, Mass Effect 2). MW3 mnie zupełnie nie interesuje, dlatego dałem na ostatnie miejsce. :P LA Noire raczej nie będzie miało spolszczenia, nie brałbym tej gry nie ze względu na język, ale sposób w jaki powstała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kicusek odradzam Ci od razu Space Marina, chyba, że jesteś wielkim fanem uniwersum. Gra jest po prostu słaba. W MW3 będzie sporo zmian (nie mówię o grafice) i zobaczymy co z tego wyjdzie po premierze. Ja bym osobiście polecał Dead Island, TES-a i Fallout NV. Jeśli podobał CI się Fallout 3, w NV będziesz w niebo wzięty. Inne gry mnie nie pociągają, ale to tylko kwestia gustu, więc lepiej sobie poczytaj recenzje i pooglądaj gameplaye.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!

to znowu ja

mam do was pytanie

czy znacie jakąś strzelankę (na pc oczywiście) która spełnia następujące wymagania

- pójdzie na moim kompie(profil)

- jest bardzo łatwa (od niej właśnie chce zacząć przygodę z fps-ami jako takimi, trachę grałem a mass effect 2 na easy ale tam są osłony i to co innego, u kolegi trochę próbowałem MoH 2010 ale jakoś nie mogłem ogarnąć)

-ma dobre multi( jak już zacznę grać i mi się spodoba to chcę coś dalej robić)

- ma odpowiednią cenę ( powiedzmy do 50 zł)

Jeżeli coś wychodzi za któryś punkt to o tak możecie podać

z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiciusiek - ja na Twoim miejcu wziąłbym przede wszyskim Dead Island, Skyrima, Deus Exa i Batmana. Szczerze, to wziąłbym wszystkie te gry, które wymieniłeś (jeśli byłoby mnie na to stać :tongue: ) oprócz Space Marine. DI - odprężająca jatka. Skyrim - mam nadzieję, że świetne RPG z niesamowitą grafiką i wciągającą fabułą. DE - rewelacyjna skradanka i dobry shooter (co wolisz). Batman - chyba najlepsza gra akcji tego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien dylemat - z racji przyszłej wyprzedaży biedronkowej - dają tam warhammera 40 k dawn of war 2 oraz codename panzers cold war. Niby gry takie same a jednak inne. Osobiście z tego gatunku (rts) lubię starcrafta 2 i supreme commander. Proszę o pomoc i pozdrawiam

@Shortyy

To nabijaj levele bo ja kupię w połowie listopada :D

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codename Panzers raczej niewiele ma wspólnego z RTSami w klimatach sci-fi, więc lepiej weź Warhammera. Sam go mam z ostatniej Biedronkowej promocji, ale jeszcze go nie instalowałem, bo mi się nie chce. To uniwersum mnie nie kręci. :P

Btw. Już kupiłem Borderlands, a ty? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jacekw123

Polecam ci 2 część call of duty ,jest naprawdę świetna i wciągająca ,a na najniższym poziomie banalnie łatwa. Jeżeli masz 50 zł to możesz sobie kupić to http://www.empik.com/medal-of-honor-10th-a...1,multimedia-pl. Za taką cenę to aż grzech nie brać.Mnóstwo godzin zabawy ,a seria medal of honor nie należy do wybitnie trudnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Posłucham Shortego i wezmę Deusa. Akcja, klimat i skradanka. Poza tym cena jest nieduża. Jakieś 80zł więc starczy na Batmana z kolekcji klasyki. W Borderlands grałem. Mam nawet od kolegi. Gra fajna, ale w coopie co z moim limitowanym internetem jest katorgą. Poza tym niewykorzystany potencjał świata, nudna. Jak dojdziesz do 20lvl żołnierzem to jesteś kozak jak masz dobre bronie i gra się nudzi. Nie wiem czemu narzekacie na Space Marine. Ja jak grałem w demo to kisiel w majtach :D Fan to fan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STALKER to seria bardziej dla zaawansowanych graczy. Nie tylko jeśli chodzi o trudny poziom, ale i o ogarniecie tego wszystkiego - rozgrywka jest bardziej złożona. Radzę zacząć od jakiejś prostej strzelanki - później nie będziesz miał problemów z graniem w bardziej 'dojrzałe' tytuły ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekw123 przeczytaj nasze wcześniejsze posty skierowane do ciebie ,a dowiesz się z nich że prostymi strzelankami są serie call of duty i medal of honor.

Jak by ci te nie odpowiadały to możesz spróbować homefronta, call of juarez, chrome czy battlefield.

Edytowano przez adam1118
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...