Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Jakie znacie dobre gry z trybem hotseat (multi na jednym PC) oprócz Heroesów, Magicki i Watchmen: The End is Nigh. Nie interesują mnie gry sportowe.

Seria Lego:

- Star Wars,

-Indiana Jones,

- Batman,

- Pirates of the Caribbean,

- Harry Potter.

Naprawdę fajnie się gra w dwie osoby przy jednym komputerze. W dodatku nie są wcale drogie, np. Lego Star Wars: The complete Saga można kupić za ok. 50 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać każda z gier po ok 30 zł:

- Spore

- Supreme Comander

- Bulletstorm ( tu nie wiem bo niby jest promocja w wiele sklepach że jest za 30 zł ale jak byłem dzisiaj to był po 55 zł a kłucić się w hipermarkecie będzie ciężko)

- Dawn of War 2

- Medal of Honor (najnowszy)

Ponawiam bo musze do jutra się zdecydować. I dodaje do wyliczanki Majesty 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho? Ani jedno, ani drugie, bo obie nie wnoszą żadnych innowacji do rozgrywki.

No ale, jeśli musiałbym wybrać którąś z nich, to kupiłbym Fifę 12, która nie kończy się po 5 godzinach singeplayera - ma znacznie większą żywotność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pankamilek - MW3 - tylko multi. Fifa 12 - do multi musisz nauczyć się nowego sterowania. Jeśli będziesz miał odrobinę determinacji, to polecam. Jeśli nie, to w singlu też czeka Cię sporo zabawy (wiesz coś na ten temat - Fifa 11 jest przecież genialna)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja propozycja:

Neverwinter Nights(seria) - może i z 2002 roku, ale ma świetną fabułę i fajnie się w nią gra - jest to RPG - cena 40zł;

COD MW 2 - można już dostać ją po 30 zł na allegro (FPS)

Test Drive Unlimited 1 - 19,99 zł w Empiku (wyścigowa z otwartym światem)

Battlefield Bad Company 2 - 49zł - > Empik (FPS)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam która z tych gier będzi lepsz na początek z symulatorami lotu ( a właściwie "grami lotniczymi" bo zaczne na czysto zręcznościowym poziomie trudności). IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover czy Wings of Prey. Pada mam więc na początek starczy. Ewentualne alternaty mogą być. Choć raczej wole klimaty drugiej wojny światowej bombardowania i takie tam.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lunatyx

IMO lepszy w tym wypadku bedzie Wings of Prey. Cliffs of Dover jest nowszy, ale potrafi niemilosiernie chrupac nawet na mocnym sprzecie kiedy latasz nad Londynem (jesli grasz na PC). Zreszta do porzadnego symulatora nie ma co podchodzic bez joysticka.

@ghost21

To juz zalezy jaki gatunek gier wolisz. Space Marine to gra akcji z widokiem TPP, a Starcraft 2 to RTS i rozgrywka w nich sporo sie rozni. Osobiscie wzialbym Space Marine, ale to tylko dlatego, ze juz przeszedlem gre Blizzarda. Gdybym jednak wczesniej nie mial stycznosci z zadna z tych dwoch gier, to kupilbym Starcrafta 2 - dluga kampania dla jednego gracza zlozona z prawie 30 dobrze zaprojektowanych misji, ciekawa fabula oraz doskonaly multiplayer, zapewniajacy rozrywke na dodatkowe kilkadziesiat/kilkaset godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś fajnej, wciągającej gierki, najlepiej akcji, chociaż nie pogardzę, nie nudną samochodówką, w RPG raczej nie gustuję, jedyne to TW 1 i Gothic 1-3 z dodatkami. Nie chce tego co na Xfire. Z góry dzięki. :)

Sprawdź TW2 jest teraz w cenie 59,99 + poradnik, ewentualnie divinity 2 (30zł).NFS Hot Pursuit i Most Wanted są świetne. Z wyścigów to jeszcze Dirt2 i Blur (obie po 40zł). Akcja - Batman:AA (30), Saints Row 2 (20), DMC4 (30) i RF: Guerrilla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier strategicznych czy to rasowych rtsów ze światem 3d ale modelami w wersji sprite tak jak to było w Mythcie I i II lub Populousie III. Jak ktoś nie kojarzy spritey http://www.yaplakal.com/uploads/post-2-12336726097979.jpg

Edytowano przez HacKeT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suteq - polecam Ci z samochodówek Fuela, Flatout 2 (gra jest świetnym oastresowywaczem). Z akcji to polecę Devil May Cry i Darksiders.

@HackeT - From Dust i seria Civilization.

Niet tylko nie from dust który się okazał największym rozczarowaniem w tym roku (przynajmniej dla mnie) a tam przecież sprite'ów nie ma :P. Civilizacja może łyknę ale muszę dodać grafiki jako priorytet nie ustawiłem byle by było wciągające czyt miodne ;]. Mam nadzieję że jakieś growe dinozaury tu są i kojarzą jakieś mniej znane tytuły z lat 90 czy to początku XXI wieku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...