Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Gość sebi1295
Grałem tylko w demo i ciężko mi coś o tej grze powiedzieć. Spodobała mi się grafika oraz język i komizm bohaterów. Po więcej odsyłam tu -> http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14868 i do recenzji w CDA. A na płytce w numerze majowym jest właśnie demko TNBT.

A co myślisz/icie o Gray Matter?Warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Jak wszyscy wiemy seria Syberia nie była łatwym przeżyciem.Kilka razy musiałem skorzystać z poradnika, w przypadku drugiej części aż 6 razy, ale tylko na chwileczkę.Czy przy GM nie odstraszy mnie poziom trudności?Słyszałem jeszcze o Sherlock Holmes vs. Kuba Rozpruwacz.Co to takiego?Jakieś opinie?Czekam na pomoc.

Edytowano przez sebi1295
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję fajnej (niedrogiej* :P) strzelanki. Fajnie by było gdyby była trzecioosobowa ale pierwszoosobowym tytułem nie pogardzę. Zastanawiałem się nad Far Cry ale może inne gry polecicie?

*- niedrogiej - tzn. dobrzeby było gdyby aktualnie występowała w przecenach czy tańszych seriach w okolicach 25-30zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Kane & Lynch do wyrwania jest za 15zł w marketach - premierówka oczywiście :) lub w PKK

Trzecioosobowa ? To tak jak już wspomniałem K&L, Mass Effect to też 3os. strzelanko&RPG.

Z PKK jest jeszcze Resident Evil 4 lub 5 - obie gry są dla mnie paskudne pod względem sterowania. Polecam Ci szczerze Antologię Max Payne'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie: czy Gears of War na PC jest tak dobry, jak na konsole? I jaką grę podobną do niego byście mi polecili? Poluję na niego już od jakiegoś czasu i zastanawiam się, czy warto...

Czy warto? Na pewno.

Czy tak dobry, jak na konsoli? Ciężko powiedzieć. Nie grałem osobiście w GoW na PC (miałem przyjemność kontaktu z tą grą właśnie na X360), a wedle niektórych opinii gra była robiona pod konsolę, i na PC gra się ludziom nieco za "łatwo". Oczywiście kwestią jest tutaj dobór odpowiedniego poziomu trudności

Z podobnych gier "gameplayem" są już wspomniane Kane & Lynch i Mass Effect. Choć wydaje mi się, jakby ME nieco wolniejsze, jeśli chodzi o tempo rozgrywki. W GoW prawie cały czas "coś się dzieje".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetnie! Przy pierwszej okazji kupię GoW :) Jeszcze chciałbym zapytać o L4D (zarówno pierwsza, jak i druga część): czy w trybie dla jednego gracza można komfortowo zagrać? Słyszałem, że gra nadaje się tylko do multi, a mam okazję ją nabyć za dobrą cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruczek - z gier podobnych do GoW to poleciłbym Ci Unreal Tournament III - gry są od tego samego studia nawet (Epic), obie są na Unreal Engine 3 i w zasadzie są bliźniaczo podobne (tylko UTIII raczej nastawione jest na multi). Jeśli chodzi o Left 4 Dead - cóż, tutaj muszę przyznać, że gra w singlu nie daje takiej frajdy jak gra w multi. W obu trybach gry są takie same mapy, więc jeśli chcesz przejść grę, to możesz to zrobić równie dobrze w multi wespół z żywymi graczami. Gra samemu z botami nie jest zbyt ciekawa. Dlatego jeśli chcesz kupić Lefta, to nastaw się na multi. Ja w singlu grałem tylko raz albo dwa góra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...