Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@jacekw123,

Bierz jak najbardziej Mass Effecta 1. Z elementami strzelanymi dasz jak najbardziej radę, bo nie są szczególnie wymagające, zwłaszcza na easy. Zacznij od 1, bo ta gra to przede wszystkim poznawanie fabuły i nie warto od razu rzucać się na lepszą, dopracowaną dwójkę (która IMO fabularnie, główny wątek, jest gorsza od prequela).

Z hack'n'slashy w niskiej cenie, wyłączając Diablo 2 i Torchlighta, zainteresuj się chociażby serią Sacred (1, 2) - solidne siekanie, Titan Questem oraz serią Dungeon Siege (1, 2 - 3 jest za około stówkę).

KoTOR to gra stricte rpgowa, z turowym systemem walki - również opłacalny zakup, ale sieki tutaj nie doznasz. Masz za to unikalny klimat Star Wars z czasów Starej Republiki i jednego z najlepszych rpgów w historii.

Decyzja należy do Ciebie: ja bym zaczął mimo wszystko od Mass Effectów, bo to fenomen naszych czasów i gra szeroko komentowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna do Diablo II grafika ;d To są trochę starsze gry więc nie licz na cuda, a po resztą nie grafika najważniejsza jest w grach :wink:

Ja również jak kolega wyżej zaczął bym od ME1 potem 2, a na końcu zostawił sobie ID 2 lub Dungeon Siege;d albo odwrotnie;d

Edytowano przez darion013
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, a więc z tych gier która będzie najlepsza?

Titan Quest

Loki

SW:KOTOR

Diablo 2

Icewind Dale 2

Sacred

Dungeon Siege

@Foonkone

Według mnie powinna Ci się spodobać gra Star Wars: Kings of the Old Republic

Jeszcze nie grałem ale rozważam zakup

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout New Vegas jest w promocji -40%

w Media Markt byłem dzisiaj i gra kosztowała 90 zł

nie wiem kiedy promocja się kończy ale są jeszcze gry

Lionheart

TDU2

Mafia 2

Amnesia

Dead Rising 2

Ale w Białymstoku to tylko

Lionheart

TDU2

Mafia 2

Amnesia

Fallout New Vegas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli osoba, której chcesz sprezentować grę ma dostęp do internetu (stały i dość szybki) to warto kupić Minecrafta. Gra na dłuuugi okres czasu, kreatywna, często aktualizowana, na dodatek teraz gdy jest beta, cena jest mniejsza o 25%. We wrześniu (bo wtedy ma być koniec bety) cena wzrośnie. Tak więc, teraz warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, a więc z tych gier która będzie najlepsza?

Titan Quest

Loki

SW:KOTOR

Diablo 2

Icewind Dale 2

Sacred

Dungeon Siege

Nie wiem czy kupujesz regularnie CDA, ale na coverach były nie tak dawno Titan Quest i Sacred. Pomijając ten fakt, z tej listy polecam przede wszystkim 'Diablo 2' - ten tytuł powinien znać każdy szanujący się gracz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Chciałbym zaniwestować w CoD:WaW, bardzo lubię ten klimat, miałem okazję pograć w singla i jest wyrąbany, ale singiel to troszkę za mało. Jak się ma multiplayer? Gra ktoś jeszcze czy jest pustka? Boli mnie to że taka fajna gra w takich fajnych realiach jest zapomniana, ale może jeszcze ktoś gra? Pomóżcie. Warto wydać 51 albo 61 zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie warto, bo lepszy feedback od społeczności hardkorowych wymiataczy strzelanek masz każdej innej części. IMO najrozsądniej jest wziąć 'Black Opsa' jeśli nie masz jeszcze 'Modern Warfare 1 lub 2', chociaż z jedynką to sprawa dyskusyjna, bo mimo wszystko czuć podczas grania, że mechanika już trochę się zestarzała. Kawa na ławę: MW2 lub BO - podobna mechanika ze wskazaniem na BO, różnice głównie w settingu: nowoczesne jednostki specjalne vs klimatyczny okres Zimnej Wojny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś niezbyt wymagającego (sprzętowo) RPG dla znajomego, bo chcę mu zrobić prezent. Ten gatunek jest mi dość obcy, więc pytam Was.

Tak z głowy podam mniej więcej konfigurację jego kompa:

C2D 2.4 GHz

4 GB Ram

8600 GTS

Tak to się mniej więcej prezentuje. Fajnie więc jakby ta gra działała chociaż na średnich w jakiejś sensownej rozdziałce (1280x1024?), bo nie chcę zmuszać przyjaciela do katowania wzroku doczytującymi się detalami.

Generalnie bardzo podobał mu się Wiedźmin, Diablo II (choć to bardziej hack'n'slash), Jade Emipre, ale nie lubi za to kosmicznych realiów, więc Mass Effect odpada. Mi na myśl przychodzi Drakensang. Dodam jeszcze, że raczej chodzi o jakiś nowy tytuł, bo z tego co pamiętam to w sporo klasyków grał, a to ma być prezent, więc nie chciałbym kupić mu tego samego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drakensanga jak najbardziej polecam :) Znajomy grał już w klasyki, ale może nie grał w Dragon Age: Początek - to jest kawał świetnego, oldskulowego RPGa. Jeśli twój znajomy nie ma jeszcze DA to już mega prezentem dla niego byłby zestaw DA: Początek + Przebudzenie - sam bym się z takiego ucieszył, gdybym go nie miał :) Sprzętowo poradzi sobie :P Osobiście polecałbym jeszcze Neverwinter Nights 2, ale tej gry już chyba nie ma gdzie kupić :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się :) Heroesy III - dla wszystkich najlepsze hirołsy ever, dla mnie najlepsza jest IV - przez wszystkich zjechana :P No i są jeszcze pierwsza i druga część w które się zagrywałem u kumpla za małolata. W tej wersji mamy jeszcze dodatki ? Bo jeśli tak, to nie ma nad czym się zastanawiać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...