Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

NO i oprócz tych :

Fallout 3, Devil May Cry 4, Metro 2033, Mirror's Edge, Left 4 Dead, Bioshock, Battlefield Bad Company 2, ARMA II, Jade Empire

hm zostały 4 tytuły

Red Faction Guerilla/ Armageddon,

Darksiders,

Dead Rising 2,

Akurat mniej więcej mam na 3 gry pieniądze. A może jeszcze troche wymienisz :P

Edytowano przez Patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię bardzo :tongue: Call of Juarez: Więzy Krwi, Batman Arkham Asylum, Borderlands, Stranglehold, Sniper Ghost Warrior, Risen, The Saboteur, Dark Void, Just Cause 2, Operation Flashpoint Dragon Rising, Star Wars The Force Unleashed, Wolfenstein, Singularity, Aliens vs Predator i Prototype. Jak coś to mogę jeszcze^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo kolejne tytuły do odznaczania to : Call of Juarez: Więzy Krwi, Batman Arkham Asylum , Sniper Ghost Warrior, Risen, , Star Wars The Force Unleashed, Wolfenstein, , Aliens vs Predator , Prototype

Lista gier w kręgu moich zainteresowań wygląda obecnie tak :

Red Faction Guerilla/ Armageddon,

Darksiders,

Dead Rising 2

The Saboteur

Wymień sobie coś jeszcze , ja zaktualizuję listę gier i wtedy sobie coś wybiorę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... Wymieniłem Ci większość dobrych gier z przełomu lat 2007/2011 a Tobie wciąż mało?! No cóż... to już ostatni raz, bo i tak pomysły mi się kończą: Turok, Gothic 4: Arcania, Sacred 2 Fallen Angel, Far Cry 2, Kroniki Riddicka Assault on Dark Athena, Fable III, Dungeon Siege III, Loki, Kane & Lynch (2), Homefront, Medla of Honor (Airborne), Prince of Persia (Zapomniane Piaski), Tomb Raider Underworld, Divinity 2 Ego Draconis, Portal (2), Timeshift, Fear 2 Project Origin (ew. Fear 3), Rise of the Argonauts, Alien Swarm i, kurka, już nie mam więcej pomysłów... A, tak właściwie to dlaczego niektórych tytułów z mojego drugiego posta ani nie odrzuciłeś ani nie zatwierdziłeś? Np. Borderlands, Dark Void itd.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam więc dylemat,wybrać The Saboteur,Darksiders czy Just Cause 2?

Bierz Saboteur, bo jednak trochę przyjemności Ci sprawi ;)

Po ładnych paru latach pracy na laptopach, postanowiłem nadrobić zaległości i złożyłem sobie blaszaka. Numer 1 na najbliższy czas to Wiedźmin 2, którego wypada przejść. Ale co potem? W co warto pograć, żeby zobaczyć jakość współczesnych produkcji? Chciałbym na pewno pograć w jakąś rajdówkę, najlepiej z licencjami i szeroko pojętym "realizmem" (nie arcade'ówka): Dirt 3? Do tego bardzo chętnie jakiś FPS, ale z nastawieniem na tryb single. Niestety wszystkie nowe CoDy mają chyba dość krótkie te kampanie?

Polecajcie, polecajcie, rozważę wszystkie propozycje! :)

Crysis 1 i 2, Battlefield: Bad Company 2, Batman: Arkham Asylum.

Błagam o pomoc! jutro koło 13 wyjeżdżam i nie wiem czy lepiej kupić CoJ3 Ek czy ACR EK? I tak Ac kupiłbym póżniej, ale mogłybybyć problemy. Błagam o pomoc!

Bierz kolekcjonerke CoJ, bo wydanie boskie ;) Nie wiadomo tylko jak będzie z grą ;)

Możecie mi polecić dobrego FPSa? Wymagań konkretnych nie mam. Od tego posta http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry1522889 (post nr 495) do mojej kolekcji doszedł tylko najnowszy Moh.

Singularity, Timeshift, CoJ 1 i 2, Kane&Lynch 1 i 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cindra - nie wiem, czy masz nr CDA z CoJ: WK ale jeśli: a) masz to graj bez wahania - chyba, że ukończyłeś b) śmigaj do sklepu i kupuj :) Co jeszcze mogę polecić ? Hmm.. może któryś ze Stalkerów, Metro 2033 - wschodnie klimaty post apokaliptyczne :cool: dokoptuję jeszcze Bulletstorma - rozpierducha miła jakich mało :) , Operation Flashpoint: Red River - najnowsze lub Dragon Rising - prawie najnowsze, ArmA II z CDA. Może coś Ci się spodoba.

Zapomniałbym jeszcze o psycholach - Kane&Lynch 2 :P

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Cindra: Jeśli przepadasz za klimatami gwiezdnych wojen to polubisz Battlefronta 2 i republic commando. Gdy kupiłem wciągneło mnie na jakiś miesiąc. Za bardzo nie mam już co polecić. Jeszcze CoJ 1 2 i jestem pewny, że 3.

AdiShepard: Ja grałem w Darksiders(u siebie) i Just Cause u znajomego. Ja polecam Darksiders. Wspaniała gra! JC2 jest wciągające na jakiś miesiąc(z moim tempem i częstotliwością grania). Kolega przestał grać po tygodniu, ale on szybko je wywala. nadal polecam Darksiders.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkie za odpowiedzi :) gry z CDA mam, do CoJ nie mogę się przekonać :/ Z waszych propozycji najbardziej zainteresowały mnie Kane&Lynch 2, Stalker, i przeszukując poprzednie strony zainteresował mnie jeszcze Borderlands. Możecie mi powiedzieć, jak wygląda sprawa z multiplayerem w tych grach? Dużo ludzi gra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cindra, jeśli lubisz CODa (a widzę, że masz) to WAW jest całkiem godny. Graficznie już się trochę zestarzał, ale grywalność na wysokim poziomie, i singla, i multi. Trochę mało serwerów, po odfiltrowaniu pustych i pełnych zwykle mam 2-4 na liście, ale zawsze się da grać (jeśli nie przeszkadza ci, że zwykle w TDM).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą z tych gier polecacie kupić : Fallout 3, Risen, Hunted Kuźnia Demonów czy Assasin's Creed Brotherhood?

Mam wielki dylemat, którą kupić więc bardzo proszę o rady. :) Bardzo lubię serię "asasyna", gry RPG a w Fallouta nigdy nie grałem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon22

Warto, nawet bardzo. Guitar Hero to świetna seria gier, która zachęciła mnie do gry na gitarze. A jeszcze za cenę którą podałeś- rewelacja!

@EverybodyLies

Polecam darmowego Little Fighter 2. Super gra, idealna na 10 minutowe sesje.

@UP

Na Twoim miejscu zastanawiałbym się między Risenem a AC: Brotherhoodem. Fallout 3 jest IMO mocno średni, Hunted podobno też, choć przyznam się że nie grałem.

Edytowano przez GUT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą z tych gier polecacie kupić : Fallout 3, Risen, Hunted Kuźnia Demonów czy Assasin's Creed Brotherhood?

Mam wielki dylemat, którą kupić więc bardzo proszę o rady. :) Bardzo lubię serię "asasyna", gry RPG a w Fallouta nigdy nie grałem. :)

Fallout 3 - nuda, nuda, nuda. Nie bierz, szkoda kasy.

Risen - fajny, ale gdzieś do 3 rozdziału. Później monotonia na całego.

Hunted - nie grałem.

AC: Brotherhood - gorsza niż 2. Fabuła mnie w ogóle nie wciągnęła, zawiodłem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3, jeśli nie zważać na główny wątek wcale nie jest taki zły. Bierz jeśli masz duużo czasu na zwiedzanie i robienie dodatkowych questów a na pewno ci podejdzie - po prostu nie idź ślepo za głównym wątkiem bo faktycznie będzie nudno. Sam zaczynałem od trzeciej części, choć jeśli masz taką możliwość bierz New Vegas, bije większość rpg na głowę i niespecjalnie wymaga wiedzy z poprzednich części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Opłaca się jak najbardziej :) no chyba, że będzie w CDA to będziesz miał dubla, ale ja bym brał i to szybko :P

Pytałem się bo akurat wczoraj zakupiłem widząc w tym okazję większą niż taki Fahrenheit lub Two World (zwłaszcza że wydanie premierowe). A w CDA nie prędko widzę F.E.A.Ra (tym bardziej dwójkę)

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...