Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Prawdopodobnie zacznę od Battlefield 2. Szarpnąłem się i prockiem będzie Phenom II X4 (3,2GHz), a grafiką Radeon HD6850, więc myślę, że powinno być przyjemnie :) Tym przyjemniej, że od lat nie gram w nic poza wspomnianym CSem, a ostatniego kompa, który w miarę trzymał poziom miałem kupę lat temu - pewnie więcej niż 10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ukipuki Radzę ci zagrać w Call of Duty Modern Warfare (Czwórkę) - grafika dobra do dziś, poza tym to właśnie to multi odciągnęło mnie od CS-a, ew. jeśli chcesz na prawdę grafiki weź CoD: Black Ops, multi ma też niezgorsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między Red Alertem a C&C3 w rozgrywce w multi nie ma większej różnicy. Różnice są w jednostkach jakie występują ale generalnie jest to podobne :wink: Ja preferuję jednostki z C&C3 bo RA jakoś mi nie podpasował no ale każdy lubi co innego. Co do C&C4 to zupełnie zmieniono taktykę. Nie buduje się bazy tylko jest jedna mobilna "baza matka". Pograłem godzinę i odbiłem się. Dobrze, że kupiłem to na promocji bo inaczej sporo kasy by się poszło..szukać :] Albo C&C3 albo Red Alert bierz. Który z nich? Pooglądaj gameplay na yt i oceń sam :wink:

Ściagne sobie demo i tego i tego to będzie najlepsze wyjście z sytuacji chyba :) Ale tak czy siak dzięki za pomoc :)

No i ściagnąłem demo Red Alerta 3 i mało sie nie porzygałem. Totalne dno dla mnie ;( Wszystko wygląda jak z domu dla lalek, takie to troche dziecinne ;/ Do kiczu ;/ Spaprali sprawe mi się wydaje. W międzyczasie ściagam demo Wojen o Tyberium i zobaczymy o co chodzi TUTAJ! Jak sie okaże że też crap to musimy szukać dalej chłopaki :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I l4d2 i F3 i gry z orange boxa są fajne ;) Podałeś porządne produkcje. To co wybierzesz zależy tylko od cb. Pooglądaj gameplaye na YT i zobacz co ci się podoba najbardziej. Wspomne tylko, że l4d2 i i gry z OB to gry nastawione na multi,a jako że ja nie gram w gry singlowe bo są nudne jak flaki z olejem (multi "rzondzi!") zaporponuje ci własnie l4d2. Fakt faktem np Tf2 z orange boxa jest ciekawy, ale imho l4d2 ciekawszy ;p. Dodam tylko że w TF2 nie spotkasz dużo dzieciarni. Ona sie zagrywa jak ktoś to powiedział w Call of Duty ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktor14 Bierz F3. Naprawdę świetny. Jeśli poczekasz i uzbierasz więcej kasy. To kup sobie wersję GOTY. Za ok 100zł masz wtedy wszystkie 5 dodatków. O wiele bardziej się opłaca. Za 60 zł to możesz chyba same dodatki kupić :), ale prawdopodobnie się mylę. Za 60 zł polecam Ci Metro 2033. Świetny klimat, wciągająca fabułą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na filmiki i F3 średnio mi podchodzi. Z tego zobaczyłem, to w OB będe grać tylko w TF2. a co do Lefta2 to mam 1 i znudziła mi się po 30 godzinach. Więc ponawiam pytanie znacie jakies dobra gry do 60 zł?

Mój sprzęt to

Nvidia 7900 GS

2 GB RAM XP

Intel Pentium D CPU 2.80

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zagrałem juz i w C&C Red Alert 3 i w wojny o tyberium, o ile to 1 jest BARDZO dziwna to 2 już nie wiem jak nazwać ;( Robisz masówwe woja ile sie da, biegniesz na pałe do bazy wroga roz^$#^ ją i ot na tym polega cała zabawa... Nie zagrałem się w to długo, i juz napewno nigdy nie zagram. Znudziło mi sie po 1 misji w kampani...

Ale jako że nie chce się poddawać, powiedzcie co sądzicie o Endwarze? Fajny multi? Trzeba sterować za pomocą głosu? Można normalnie mychą?

Edytowano przez Wizardius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doktor14 Napisz jaki gatunek lubisz. Pooglądaj gameplaye , mi z takich gier podobał się m.in. Singularity,cod 4,mass effect 2,wolfenstein, , zależy w co już grałeś.Z innej beczki Call of Juarez,COJ:Więzy Krwi.

@down na metro 2033 nie ma szans ,chociażby procek 1 rdzeń 2,8 Ghz .

Edytowano przez DeadWarrior
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Doktor14 Napisałem Ci. Bierz Metro 2033. O ile Ci pójdzie. (Nie jestem w stanie tego teraz sprawdzić. Bo nie wiem :P) Mass Effect możesz już kupić za 25 zł. W Dead Space nie grałem, ale podobno świetny- 28zł. Można by wymieniać i wymieniać. Za 49 zł Singularity. Dopłacisz chyba 4 zł i masz CoD4 MW. Stalker Cień Czarnobyla/Czyste Niebo za 35zł. Maincraft za 63zł. Jednak lepiej kupić przez Allegro. Podobno na paypal są problemy. CoD2 za 49zł. Ze ścigałek NFS Shift za ok 40 zł. Za 20 zł Pure. Coś jeszcze?

Edytowano przez Kicusiek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KicusiekMetro 2033 odpada, ponieważ starczy na max 14 godzin? W te gry które mi podałeś grałem we wszystkie, oprócz Singluarity ale to też odpada bo tak samo jak Metro starczy na 14 godzin? Zastanawiam się nad COD:MW mam 2 ale "jedynka" chyba lepsza.

@DeadWarrior Praktycznie wszystkie oprócz wyścigówek i przygodówek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy gry w stylu RTS, w której mógłbym stworzyć sobie własną grę (w sensie nie grać z kampanią), zacząć rozbudowywać i podziwiać swoje imperium i ogólnie grać w to jak w sandboxie. Coś jak Civilisation, tylko z gameplayem Starcrafta, czyli rasowy RTS. Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aer - Spróbuj Empire Earth (2), jest dokładnie to czego oczekujesz. W dodatku możesz rozbudowywać swoje imperium od prehistorii do dalekiej przyszłości. Nie wiem, czy to pasuje, bo nie grałem, ale może spróbuj też jakichś Settlersów, a oprócz tego, koniecznie zagraj też w Anno. Chyba wystarczy na początek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEII grałem i bardzo mi się to podobało parę lat temu, podoba mi się też motyw globalnego podbijania w trójce, grałeś może w nią; dobra jest? Co do Settlersów to grałem w Rise of the Empire i trochę mi nie podeszło, nie wiem czemu. Poczytam trochę i może spróbuję od nowa z jakąś inną częścią. Anno - od wielu, wielu lat znam srię tylko ze słyszenia, skoro polecasz to również poczytam trochę o niej i zgłębię temat. I spytam jeszcze, a może coś w stylu EEII tylko trochę bardziej rozbudowane? Taki jakby symulator imperium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aer - hmm... jeśli EE to tylko jedynka albo dwójka, III to już nie to samo... Oprócz lepszej grafiki nie ma nic fajnego, ogólnie przeciętniak. Jeśli chodzi o symulator imperium... Spróbuj także Age of Empires oraz Rise of Nations, to dobre gry, trochę niedocenione, ale dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, super gra, zagrywałem się w nią namiętnie kiedyś. W sumie obejrzałem AoE 3 i nawet się napaliłem na nią, także zaraz wsuwam płytę i instaluję. W międzyczasie jeśli komuś się coś jeszcze przypomni to również chętnie zobaczę. Dzięki, Czytelnik21.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zagrywam sobie w Civ IV ale sama podstawka i to wersja dołączona do karty graficznej i nawet fajnie mi się gra i ta gra potrafi sprawdzić umiejętności stratega bo na najłatwiejszym poziomie miałem trudności z komputerem xD. I teraz się zastanawiam czy kupić sobie Civ IV complete edition wraz z modem Imperium Polskie czy Civ V co mi doradzacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...