Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Szukam wyścigówki, zależy mi na kamerze "w aucie" ew. "na masce" oraz możliwości swobodnej jazdy, no i też dobrze by było gdyby też można było wyłączyć policje lub by wogóle jej nie było oraz aby gra miała w miarę grafikę, bo to dla młodszego brata także musi ładnie wyglądać i lepiej by było gdyby tej policji też nie było, wiadomo, że 9-latek jeszcze się nie bawi w ucieczki przed psami a jak go gonią to tylko się wkurza bo nie potrafi uciec --> rozpacz.gif:D

Przy okazji dzięki za Dusta - świetna zabawa ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iLy A to 9-latek koniecznie musi mieć widok z kokpitu/maski? Ciekawe. No ale tak widok masz w 95% samochodówek, więc problemu z tym nie ma. Swobodna jazda jest w niemal każdym NFS od Undergrounda 2. A od następcy (Most Wanted) jest też policja. Poza nimi free ride znajdziesz w Burnout Paradise, The Crew, Fuel. Może coś jeszcze mi się przypomnij.

Edytowano przez Despero23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Dragon Age 3? Przeszedłem niedawno 1 i 2 i mam problem- czy ta część jest bardziej jak bardzo dobra część pierwsza czy raczej jak "Dwójka", którą ledwo ukończyłem- fabuła i scenariusz były wciągające i na wysokim poziomie, dzięki nim miałem siłę, aby ukończyć tytuł, ale niestety gameplay, projekty plansz, ich ilość i walka były gorsze niż fatalne. Chciałbym kontynuować moją przygodę w Thedas, ale na powtókę z "2" nie będę miał vierpliwości i siły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Dragon Age 3? Przeszedłem niedawno 1 i 2 i mam problem- czy ta część jest bardziej jak bardzo dobra część pierwsza czy raczej jak "Dwójka", którą ledwo ukończyłem- fabuła i scenariusz były wciągające i na wysokim poziomie, dzięki nim miałem siłę, aby ukończyć tytuł, ale niestety gameplay, projekty plansz, ich ilość i walka były gorsze niż fatalne. Chciałbym kontynuować moją przygodę w Thedas, ale na powtókę z "2" nie będę miał vierpliwości i siły.

Pograłem trochę w DA3 i moje zdanie na temat tej gry jest raczej dobre. Misje pobocznie nie nudziły, głowny wątek dosyć ciekawy - a mi osobiście największą frajde sprawiało to, że posiadałem swoją drużynę. Podsumowując - polecam, bo gra zdecydowanie, jak dla mnie różni od poprzedniczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę polecić Wiedźmina 3, w PoE nie grałem. Jeżeli chodzi o Wiedźmina to jest dużo do roboty poza wątkiem głównym: gra w gwinta, zlecenia, masa zadań pobocznych i miejsca do zwiedzenia na mapie. No i jest jeszcze klimat, w który można wsiąknąć na kilka godzin. Na liczniku mam 94 godziny i jeszcze nie widać końca, po zakończeniu mam zamiar pograć jeszcze nową grę+.

Edytowano przez Perun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Pillars, ale za to grałem i nadal gram sporo w Wiedźmina 3. Gra jest genialna - super klimat, mnóstwo zadań, ogromne tereny do zwiedzania. Trzecia część to taki ulepszony kilka razy Wiedźmin 2, więc jeśli grałeś w tą część i Ci się podobało to tutaj w 3 po prostu wsiąkniesz. A już za niecały miesiąc wychodzi jeszcze dodatek, który podobno ma dać około 10 godzin dodatkowej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to grałem w obie, naprawdę świetne gry i wart swej ceny, jednak jeśli miałbym wybierać pomiędzy jedną a drugą to zdecydowanie Wiedźmin 3, rozmach gry, fabuła, dialogi, postaci, mnóstwo rzeczy do roboty.. Wieśka ukończyłem (główny wątek + wszystkie questy poboczne razem z tymi z DLC, nie licząc tych związanych z Gwintem, oraz wszystkie "?" oprócz tych na morzu w Skeliige) w 97h z kolei Pillarsy przeszedłem w 43h, jednak w tej grze sporo questów pobocznych ominąłem i tak myślę, że spokojnie można byłoby dobić do 60h.

W każdym bądź razie konkluzja jest następująca: Wiedźmin 3 > Pillars of Eternity, jednakowoż gdy już nacieszysz się Wiesławem to gorąco polecam później PoE, bo jest to gra zdecydowanie inna, ale też naprawdę świetna. wink_prosty.gif

Edytowano przez seba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie sprawy:

1. Czy istnieją jakieś jRPG, które były dystrybuowane w Polsce i są w polskiej wersji językowej (napisy) ? Wymagania:

- gra ma być na PC

- wydanie pudełkowe

- bez DRMów

- z nieoficjalnym spolszczeniem jeśli nie ma oficjalnej polskiej wersji

2. Poszukuję strategii 4X, zarówno w trybie turowym jak i RTS. Posiadam Civki, Armada 2526, Galactic Civilizations, Imperium Galactica, Master of Orion 1 i 2, Sins of a Solar Empire. Co jeszcze polecacie? Warunki:

- gra musi mieć wydanie pudełkowe lub chociaż czasopismowe

- nie wymagać do instalacji/aktywacji steama, origina itp.

Edytowano przez Iselor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile warto wydać za GTA V i Wiedźmina 3?

Tzn. znalazłem pudełkowe wersje obu - GTA V za 169 zł (media expert) i Wiesiek za 119 ze steelbookiem na cdp.pl, ale nie wiem, czy to dobra cena?

Na allegro rozrzut cenowy jest ogromny z tego co zauważyłem poczynając od jakiś kont steam z GTA V za 50 zł i Wieśkiem bez klucza GoG za 35 zł, ale nie wiem czy to byłby bezpieczny zakup.

Oczywiście platforma to PC

EDIT: GTA V nie ma znaczenia czy w formie kodu, czy pudełkowe, natomiast Wiedźmina chyba wolałbym w pudełku :)

Edytowano przez Warman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę. Mam do wyboru dwie gry na Steamie i nie wiem na którą się zdecydować. Waham się między Splinter Cell: Blacklist oraz najnowszym Thiefem. Pierwsza gra kosztuje 4,99 ojro, natomiast Złodziej 7,49. Pytanie do was, którą według Was najbardziej opłaca się kupić, zarówno pod względem długości, poziomu trudności. Czy aby komfortowo grać w SC trzeba znać historię poprzednich części oraz czy wersja Steam ma polskie napisy (w metryczce gry jest mowa o polskim interfejsie)?

W Cd-a była już: Pierwsza część SC, Double Agent, Chaos Theory i Conviction?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thief ma całkiem przyjemny, mroczny klimat, tajemniczą fabułę i dobrze oddaje tajniki złodziejskiego fachu, ale był już w bundlu i jak trochę poszukasz (np. na steamtrades), to pewnie uda Ci się go znaleźć o wiele taniej. Co do Splinter Cell: Blacklist to przeszedłem jakiś czas temu i moim zdaniem to najlepsza część jaka ukazała się od czasów Chaos Theory. Znajomość poprzednich części nie jest wymagana, choć mogą się zdarzyć jakieś pojedyncze nawiązania. Co do języka to nie jestem pewien, wersja na uplayu miała polskie napisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...