Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Dopiero niedawno zaczołem w to grać ale jedna rzecz mnie strasznie irytuje i z tego powodu odradzam ją każdemu kto ma minimalne wymagania, gra uruchamiała się z 20 min przeraziło mnie to, na teksturach low nie dało się grać, grafika była porażająca, na medium przycinało bardzo często. Następny mankament to taki, że normalnie wychodze z gry, uruchamiam ponownie i znika cały ekwipunek i wytworzone przedmioty. Czy trzeba zbudowac jakąś skrzynie albo schowek do którego wracam po włączeniu gry???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na sześć lat wypadłem z obiegu. W końcu udało mi się zebrać fundusze na nowy sprzęt. We wtorek dostawa :-) Wcześniej lubiałem pograć w gry pokroju Ghotic 2, Morrowind, Far Cry, Call of Duty, Heroes 3, Deus Ex, Prince of Persja, Empire Earth...

Z racji długiej przerwy moglibyście mi pomóc w wyborze gier które mnie omineły i warto je kupić? Na pewno będę chciał zagrać w Crysis, Bioshock, Skyrim. Czy coś poza nimi przychodzi Wam do głowy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro miales 6 lat przerwy, to polecam FarCry 3, Deus Ex: Human Revolution, Fallout New Vegas (lub majacy miec niedlugo premiere Fallout 4), Wiedzmin 3 Dziki Gon, Cywilizacje V, Batman Arkham Asylum i Arkham City, XCOM Enemy Unknown, trylogie Mass Effect, Assassin's Creed IV: Black Flag (nie trzeba znac poprzednich czesci zeby moc sie cieszyc fabula tej odslony), GTA V. Jako fan Call of Duty niestety musze stwierdzic, ze seria poszla w kierunku futuryzmu i przynajmniej dla mnie popsul sie w niej klimat, ale jesli chcesz w nia pograc, to wedlug mnie najciekawsze sa odslony Modern Warfare 1-3 oraz Black Ops 1-2. Unikaj za to Ghosts i Advanced Warfare. A gdybys mial ochote na platformowki, to polecam Ori and the Blind Forest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś taktycznej gry pod co-opa. Z kumplem pogralibyśmy w jakąś gierkę, w której np. mamy do przejęcia jakiś cel. Coś w stylu gry "Ghost Recon Wildlands". Wiecie, taki taktyczny shooter, w którym możemy rozgrywać akcje zarówno po cichu, jak i w otwartej walce. Myśleliśmy nad Rainbow Six Vegas, jednak uruchomienie multiplayera na uPlayu jest zadaniem ponad nasze siły. Platforma PC, wiek gry nie ma znaczenia, byle dobrze działała na Win7.

@robertvelkosciej możesz też zainteresować się Armą II i zagrać w DayZ. Też w sumie jedna z ciekawszych gier ostatnich lat, niestety dosyć mocno zabugowana. Polecałbym też Battlefield 3 i 4. Ograj też Mount & Blade Warband. Polecam też przygodówkowe The Walking Dead. Sprawdź również indyki - Running With Rifles, The Binding of Isaac, Don't Starve i Minecraft. No i oczywiście to, co podał kolega wyżej. :)

Edytowano przez Glockens
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać wiedźmina 3 czy mad maxa?

Cóż... Wiedźmin jest o wiele dłuższy i bardziej skupiony na fabule. Ja bym brał Wiedźmina bez zastanowienia. Chyba, że bardzo zależy ci na grze, w którą pograsz od czasu do czasu pół godziny. Wtedy może Mad Max ma sens, gdyż jest właściwie zwykłą grą akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem gry :) ( lub powrotem do starszej)

Narazie mam sporo czasu wolnego wiec chcialbym w cos pograc :)

Tylko nie wiem w co...

Ostatnio chcialem w Idndustry Giant 2 pograc, ale mam problem z uruchomieniem... ( patrz odpowieni watek)

Lubie gry strategiczne ( SC2, W3) lubie tez RPGi ( Baldurs Gate, Gothic). obecnie tez gram w Heroes of The Storm oraz Hearthstone ( ale wykonuje tylko codziennie zadania wiec gry jest mało).

Co polecacie zebym zagral? pytanie dosyc otwarte wiec i odpowiedz moze taka byc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś ciekawych rozbudowanych indyków najlepiej na steam. Indyki w które już grałem i mi się spodobały to: The Escapists(czekam na wersje The Walking Dead), Mad Games Tycoon, Game dev tycoon, pixel piracy, SpeedRunners, The binding of isaac (Rebirth również), Super meat boy, Prison Architect, Starbound oraz terraria.

Gry mogą być Early Access

Edytowano przez Stebcio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają u mnie na steamie prawie ponad 100 godzin

To prawie 100h czy ponad 100h? ;)

Jesli szukasz czegos niezaleznego i dosc rozbudowanego to polecam The Longest Dark. Zabawa na kilkadziesiat godzin. IMO ciekawymi indykami sa tez Faster Than Light, Darkest Dungeon, Shovel Knight i Titan Souls.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Tak to się kończy kiedy nie sprawdzam co napisałem ale zaraz poprawie smile_prosty.gif. Z pewnością sprawdzę wszystko oprócz Shovel Knighta którego już mam ale nie bardzo mi się spodobał, grafika jest ok ale gameplay zbytnio mi nie pasował ale za jakiś czas może dam mu drugą szansę i może tym razem mnie przekona bo wiele osób z moich znajomych go poleca. Co do Faster Than Light to chyba trafiłeś w moje gusta smile_prosty.gif dzięki wielkie.

Edytowano przez Stebcio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stebcio

Ja również polecam FTL, to niby taki niepozorny roguelike, ale potrafi wyjąć wiele godzin z życiorysu. Poza tym dorzucę jeszcze Rogue Legacy, gdzie rozbudowa zamku i zaliczanie kolejnych etapów to robota na długie godziny i Reusa, który również wymaga pokaźnych nakładów czasowych na poznanie wszystkich zależności między poszczególnymi obiektami występującymi na naszych planetkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Glockens

Słyszałem o tym tutyle raz czy dwa ale zbytnio się nie zainteresowałem lecz to co powiedziałeś że gramy jednym żolnierzem brzmi dosyć ciekawie. Zakładam że prędzej czy później (narazie ogrywam sporo Jrpgów a te indyki są na potem) się w niego zaopatrze. Będę pamiętał o twojej propozycji:)

@k0mp0t

Tym bardziej jestem nastawiony pozytywnie na kupno tej gry. Roque Legacy już mam i pograłem już kilka godzin. Narazie jest ok lecz mam chwilową przerwę bo ogrywam gry bardziej skupione na fabule

@kaczpersky

Grałem dosyć sporo w Dont Starve Together ze znajomymi i narazie tą grą się przejadłem. Głównie z tego co zostało spodobało mi się Monaco - What's Yours w które za jakiś czas się zaopatrze. Zastanawiam się również nad Papo & Yo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałbym w jakąś arcade'ową ścigałkę na PC. Myślałem o jakimś NFS-ie (może być nawet jakiś starszy np. Underground 2 albo Carbon). Byle tylko był to jeden z tych najlepszych (w przeciwieństwie do niektórych z ostatnich części...). Chyba, że jest coś ciekawszego od serii EA. Też chętnie rozważę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EasyPlayer

Z NFSów to Underground, Underground 2, Most Wanted, Carbon, może Shift, mnie się też podobał Hot Pursuit z 2010, a Most Wanted 2012 był do pogrania, ale szału nie robił.

Z innych:

-Burnout Paradise

-Split Second

-Ridge Racer

-Test Drive Unlimited 1 i 2 (raczej lepsze 1)

-Flatout 2 lub Flatout Apokalipsa (ang. Ultimate Carnage) - Apokalipsa to poprawiona 2 z lepszą grafiką, ale z gorszym soundtrakiem :)

-GRID choć to nie typowa arcadówka, ale przy wszystkich wspomagaczach nie jest zbyt wymagająca, a gra zacna, więc możesz spróbować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...