Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@felek

Polece coś mniej znanego może a konkretnie Kung fu panda. Gra to zaskakująco udany "slasher bez slashowania" fajny i całkiem rozdudowany. Przejść da rade bez problmu a jak będzie chciał jest sporo udanie dodanych mechanizmów z "gier dla dorosłych" jak rozwój postaci no i znani z animacji bohaterowie :D.

I dzięki panowie za pomoc :). Najpierw wezmę obcego pomimo długości. Bioshocka nie odpuszcze ale poczekam na jakąś edycje z seson passem.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jaką grę polecacie na PC z gatunku slasherów typu DmC/Dmc4, Pop, Ninja Gaiden. Zależy mi na widowiskowości.

Naprawdę fajne jest X-Men Origins Wolverine. Nie dawno było w CDA.

Ninja Blade - efektowne walki z bossami, ale z QTE, reszta gry średnia.

Enslaved - nie grałem, ale podobna niezła.

Możesz spróbować Prototype.

No i na PC jest także DMC3, tyle że w porównaniu do następców nie jest takie lekkie i przyjemne.

EDIT: Darksiders, teraz sobie przypomniałem. 1 i 2 całkiem zacne, a teraz grosze kosztują.

Edytowano przez Despero23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 to bez wątpienia pozycja obowiązkowa. Duża nieliniowość, wybory mają swoje konsekwencje, świetna fabuła, ciekawe misje, lepszy system walki niż w pierwszej części no i piękna grafika, która robi wrażenie nawet teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę powoli przechodzenie Skyrim (znowu) i pograłbym w coś podobnego. Tworzenie własnej postaci, dobór preferowanej klasy, ale bez ścisłych ograniczeń, otwarty świat, różnorodność wszystkiego. Zastanawiałem się na TES: Online, ale dawniej miała średnie opinie, za to po wyjściu wersji Temriel Unlimited podobno gra sporo zyskała. Nie wiem na ile jest to prawdą, więc jeśli ktoś wie to jestem ciekaw konkretniejszej opinii. Preferowałbym coś w singlu, a jeśli MMO to takie, gdzie nie jestem zmuszony do gry z innymi i mogę sobie spokojnie grać samemu. No i w MMO nienawidzę, gdy walka polega jedynie na zaznaczeniu wroga i klikaniu kolejno 1,2,3... odpowiedzialnych za zdolności aż wróg padnie. Chce robić uniki, bloki i tego typu rzeczy, a strzelając z łuku musieć celować, a nie patrzeć jak strzała sama skręca za wrogiem, gdy ten się ruszy, ale został już namierzony. Mechanizm walki strasznie mnie męczył chociażby w The Old Republic, gdzie nie było kompletnie żadnego dynamizmu, a jedynie statystyka (procentowe szanse na blok, gdzie wróg obrywa normalnie po głowie, ale gra uznała, że da mu unik i nie trafiam). Neverwinter Online był dobrze zrealizowany, bo stojąc w miejscu nie dało się przeżyć.

Głównie chodzi mi o to żebym mógł wybrać czy grać orkiem z wielkim dwuręcznym toporem czy seksowną, elfią czarodziejką, ale żeby gameplay też szybko nie nużył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zulw - terrarie kup ale nie na sztimie , tylko gdzies na g2a albo kinguinie, bo w 10 euro to gruba przesada , na promocjach byka w okolicy 2 ojro. Zobacz sobie z survivali project zomboid , dont starve , how to survive nie ma tez duzych wymagan.

@Pawcio - jak tak ci sie skyrim spodobal to bierz fallout 3 i new vegas bez obawien ;)

Edytowano przez PerChe22
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do walki polecam Kingdoms of Amalur. Ogromna gra, z ilością zadań pobocznych idących w chore ilości. Bardzo dynamiczny system walki, niezależnie od tego, czy się gra magiem czy wojakiem czy lotrem. (Wiedzmin jako świat itp + KoA jako walka = gra idealna)

Niestety, po pewnym czasie idzie odczuć wrażenie, że twórcy poszli na ilość kosztem jakości.

z MMO to TERA. Takiego systemu walki w sieciowkach ze świecą szukać.

Edytowano przez Kudzu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoA przeszedłem dawno temu, gra świetna, trochę za duża jak na samą siebie, ale ogólnie bardzo dobrze się grało. Dynamiczna niemal tak jak slashery pokroju God of War czy serii Devil May Cry. No, ale nie była aż tak dobra żebym chciał do niej podchodzić ponownie. Co do TERA to podchodziłem do niej swego czasu i mimo, że walka była całkiem przyjemna to po wbiciu +/- 25 poziomu zrobiła się nudna. Cały czas bicie potworków i zbieranie z nich różnych rzeczy... ile można?

Może bym się nawet pokusił do tego KoA: Reckoning gdyby fabuła była bardziej wciągająca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sunset

Mnie do glowy przychodzi tylko MMO EVE i seria X od niemieckiego Egosoftu. Chociaz pod wzgledm otwartosci galaktyki to Elite Dangerous nie ma sobie poki co rownych - od premiery minelo juz ponad pol roku, a gracze do tej pory odwiedzili tylko cos okolo 1% wszystkich systemow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz tylko pamietac, ze Spore to raczej zabawa na krotko. Choc to tytul przyjemny, to jest przeznaczony bardziej dla mlodszych graczy, bo kazda z faz rozwoju jest bardzo uproszczona i szybko sie nudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś ciekawej gry na PS4. Nie wiem za bardzo jaki gatunek, ale na pewno odpadają FPSy i ogólnie shotery. Najbardziej kierowałbym się w stronę RPGów, tylko tych dłuższych, Wiedźmina 3 już mam, więc mam nadzieję, że podsuniecie mi jakiś ciekawy pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skerwool

Z ciekawszych RPG na PS4 na razie jest Dragon Age:Inkwizycja, Bloodborne, Dark Souls II, Diablo III, Lords of the Fallen i pare Final Fantasy. Nic więcej mi do głowy nie przychodzi.

Z innych gatunków:

The Last of Us: Remastered, InFamous: Second Son, Driveclub, no i jest jeszcze The Order: 1886 - ale na to czekaj jak będzie w Plusie albo jak ci się za dwie dychy trafi.

Dodatkowo multiplatformowe AAA:

Batman Akham Knight, Far Cry 4, Mortal Kombat X, Dying Light, GTA V, Shadow of Mordor

Z indie maleństw przychodzi mi do głowy Don't Starve, ale coś byś jeszcze znalazł

Edytowano przez Despero23
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam jeszcze jedno pytanie przed kupne Dont Starve together, mianowicie jak szybko nudzi się gra razem?

To gra na jedno podejście i potem się odpuszcza ją ?

Jeśli jest jakiś inny fajny survival proszę proponować.

Najważniejsze żeby jak najdłużej przyjemnie się niego grało,żeby nie przejadł się za szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Don't Starve na jednym podejściu się nie skończy, bo kilka pierwszych to będą próby zrozumienia gry itd. No i dopisałeś jeszcze "Together" do tytułu, więc zakładając, że grasz z kimś jeszcze to gra tym bardziej nie znudzi się tak szybko.

Co do innych survivali to niestety mają to do siebie, że stanowcza większość nadal siedzi w Early Access i nigdy nie wiadomo, które z nich zostaną ukończone. Ostatnio pojawiło się ARK: Survival Evolved, które już zdążyło się sprzedać w milionie egzemplarzy, więc jak widać tytuł ma spore wzięcie. Jak masz z kim grać to możliwości są spore. No i o ile się nie mylę to przy tworzeniu pomaga Studio Epic Games, co daje większe nadzieje na ukończenie tytułu. Sam się do tej gry powoli przymierzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy symulacjach się pewnie będziesz męczył, więc PCARS, Ass Corsa i Dirt Rally odpadają. Grid Autosport jest fajny, ma duży garaż (chyba największy z gier dostępnych na PC, bo z DLC to koło 150 aut) i oferuje rozbudowaną karierę. The Crew to checklist simulator, ale jest przyjemny z dwóch powodów. Bardzo przyjemny i zróżnicowany otwarty świat oraz świetna interakcja w sieci. Jeśli będziesz miał z kim grać to warto, choć racjonalnie byłoby się wstrzymać do dodatku Wild Run, który wyląduje 17 listopada. Możliwe, że pojawią się jakieś zbiorcze edycje. Jest też Wreckfest, który jest nieprzerysowanym Flatoutem, ale tutaj nie wiem jak będzie sobie radził z tymi zniszczeniami lowendowy PC.

Wiele więcej w sumie na PC nie ma. Możesz się zakręcić wokół tych nieautentycznych gier typu Distance, Toybox Turbos i Trackmanie. Reszta to drobnica i shovelware, którego na PC mnóstwo. Przejrzyj gry wyścigowe na Steam i może znajdziesz coś godnego uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...