Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

BioShock ok 15 (z dodatkami 20) godzin Alien 25 - przynajmniej tak to u mnie wygladalo. Zalezy co kto lubi. Wg mnie fabula lepsza w Infinite (sporo osob narzeka, ze przekombinowana, ale mi sie podobalo) + w jaki sposob zostala wykreowana Elizabeth - majstersztyk. Z kolei Alien ma lepszy klimat, bardzo gesty, pelen zaszczucia, ale pod koniec gra mi sie dluzyla plus mocno sie denerowowalem, bo Ksenomorf jest jednak niemozliwy, ale najprawdopodobniej wynikalo z tego, ze gralem na najtrudniejszym poziomie trudnosci. To tak w wielkim skrocie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką grę polecacie do co-op'a na 4 osoby? Znam Magicke i gry z serii Heroes. Rok wydania nie ma dużego znaczenia, ale chcę, żeby gra się jakoś prezentowała.

EDIT: No i wiedziałem, że o czymś zapomnę. Graliśmy w PayDay. ;) Ale dzięki za zainteresowanie.

Edytowano przez Kirrin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PayDay! Graliśmy w czwórkę i wszyscy mamy nabite od 70 do nawet 150h. Samemu pewno gra się w to kijowo, z randomowymi ludźmi średnio ale jeśli się ma pełną ekipę to gra jest przecudowna. Nie ma jakiś wielkich wymagań, więc raczej Wam pójdzie + prezentuje się nie brzydko. Naprawdę gorąco polecam!

e. oczywiście mam na myśli Payday 2 :P

Edytowano przez seba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopałem jakiś swój starszy post właśnie z odpowiedzią na co-opa smile_prosty.gif

Przeglądam swojego Steama i znalazłem kilka tytułów, które mogą pasować.

Dying Light można grać w coopie. Tak samo Divinity: Original Sin lub Dungeon Siege III. W zasadzie to nawet Diablo III można przechodzić razem, co jest dużo lepsze niż samemu. Nie jestem pewien, ale Dead Space'y też mają możliwość kooperacji. Władca Pierścieni: Wojna na Północy. Zakładam, że chodzi o kooperacje sieciowe, więc serii LEGO nie będę wymieniał, bo to tylko lokalny coop. Magica! Magica to idealna gra do zabawy z kumplem o ile tylko możecie się komuniować głosowo, bo inaczej brakuje części zabawy. Portal 2 to też ciekawy tytuł. Sanctum 1 i 2 to całkiem przyjemne gry, ale do nich to trzeba chcieć przysiąść, bo nie każdemu mogą się spodobać. Lecimy dalej... Trine - kolejny bardzo fajny tytuł ze śliczną, magiczną oprawą.

Jeśli nie potrzebujecie kampanii, a jedynie razem pograć to warto się zainteresować Payday 2, Left4Dead 2 i Warframe, z czego ta ostatnia jest darmowa.

A jeśli chodzi o kooperacje dla aż 4 osób to skrócę do takich właśnie tytułów:

- Diablo III

- Borderlands 1 i 2

- Dying Light

- Payday 2

- Left4Dead 2

- Warframe

Dla maksymalnie 3 osób jest jeszcze Trine i Władca Pierścieni: Wojna na Północy.

Edit: Jeszcze przypomniało mi się o Don't Starve Together.

Czy Saints Row IV miał coopa dla 4? Z kumplem grałem tylko we 2, więc nawet nie pamiętam czy można było w 4...

Edytowano przez Pawcio334
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może poleci ktoś jakąś grę akcji (najlepiej na steama) do coopa dla dwóch. Najlepiej jakby mechanika była prosta jak konstrukcja cepa, bez rozkmin gdzie iść, ot jakiś odmóżdżacz typowy. Grałem już Resident Evil 5/6, Dead Space 3, FEAR 3, Dead Island (i czekam aż Dying Light pojawi się w jakimś GOTY czy coś żeby nie dawać 160zł za grę + season pass), Left 4 Dead 2 (we dwóch niezbyt da się grać kampanię na poziomie wyższym niż normalny), Portal 2. Kane and Lynch odpadają. Są jeszcze jakieś shootery z kampanią do coopa która nie jest 'tylko' dodatkiem w stylu zombie do CoDa?

Z góry dzięki za propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby mechanika była prosta jak konstrukcja cepa, bez rozkmin gdzie iść, ot jakiś odmóżdżacz typowy.

...ale...

(...) wszystko co wymaga więcej niż parcia do przodu i strzelania zaraz go znudzi.

Może najpierw z kolegą ustalcie czego oczekujecie, bo wymienione tytuły były bardzo różnorodne, a i tak wam nie odpowiadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin06

Dużo akcji i długa to najlepiej wśród sandboxów szukać. Któraś z części GTA, Assassin's Creed, Far Cry 3/4, Sleeping Dogs, Tomb Raider. Polecam ci zwłaszcza Saints Row, a w szczególności SR 4. Mnóstwo zabawy, samo bieganie po mapie daje sporo frajdy.

Mógłbyś też sprecyzować co dokładnie chcesz. Może jakiś przykład

Edytowano przez Despero23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Despero23

Mi odpowiada praktycznie każda z tych gier (poza Diablo 3 i obecną ceną Dying Light), ale kolega zaraz się nudzi i 'męczy' przy grach w których trzeba robić coś więcej niż iść przed siebie i strzelać. Dlatego długo go nie utrzymałem przy, np. Borderlands 2. Z kolei L4D2 czy Payday we dwóch to średnia opcja. Najlepsze byłoby coś w stylu FEAR 3.

Edytowano przez CzlowiekKukurydza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zorgan

Wiesz, to pytanie typu "co powiniennem zjesc - soczystego schabowego czy kubelek lodow ciasteczkowych Hagen-Dazs?". Preferujesz strzelanki z duzym naciskiem na realizm - wez ARMA 3, wolisz strategie umozliwiajace rozgrywanie wielkich bitew w czasie rzeczywistym - wez Rome II. To zupelnie rozne gatunki gier, ktore stawiaja na zupelnie rozne rzeczy i ktorych multi oferuje zupelnie inne doznania. Ciekawosc produkcji jest tutaj ocena czysto subiektywna i ciezko nam ocenic, co akurat Tobie bedzie sie bardziej podobalo. W obie produkcje gra sporo graczy, wiec moze najlepiej bedzie jesli obejrzysz kilka gameplayow na YT i sam zdecydujesz, na ktora z tych dwoch gier masz wieksza ochote.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu miałem przyjemność grać w obie produkcje, a także znam obydwie marki bardzo dobrze, grałem w Arma II , mam część pierwszą, total wary mam od roma do shoguna II fots. Tylko chodzi o to, przy której będę mógł spędzić więcej czasu, więcej frajdy z gry oraz która zatrzyma mnie na dłużej, bo na przykład rome oraz medieval II to gry , które wciągnęły mnie na długo ,ale empire oraz napoleon no cóż nie zatrzmały mnie.Tak samo Arma II z mnogością serwerów i trybów gry wciąż mnie przyciąga i regularnie gram w na przykład DayZ czy serwery life.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,naszła mnie ochota na jakiś fajny survival.

Problem w tym,że wiele z nich jest w Early Access i nie chciałbym kupić gry, której twórcy nie ulepszają(Cube World).

Gatunek obojętny myślałem nad DayZ,Arma 3 i inne tego typu produkcje. Interesuje mnie też Dont Starve Together mógłbym pewnie pograć z kolegą.

Która z tych opcji jest najlepsza ?

Proponujcie też swoje ^^.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Edit:

Chciałbym, żeby można było w nią grać dość długo.

I żeby szybko się nie nudziła i oczywiście grywalność musi być wysoka.

Crafting mile widziany,fajny system walki zawsze na propsie.

Edytowano przez Brox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zorgan

Akurat nie dziwie sie, ze Empire i Napoleon nie przypadly Ci do gustu, bo to byly najslabsze odslony w calej dotychczasowej serii Total War. Powiem tak - i ARMA i TW maja potencjal wciagnac Cie na spokojnie ponad 100h, a pytaniem na ktore sam musisz sobie odpowiedziec jest to czy wolisz byc generalem, czy zolnierzem. Ja bym chyba wybral jednak Rome II bo produkcja Creative Assembly jest dla mnie bardziej miodna od gry Bohemii - jesli chodzi o gry Czechow, to nic nie przebije ich pierwszego Operation Flashpoint z 2001.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie juz Ci nie odpowiem, bo na takiej lub porownywalnej konfiguracji nie gralem. Jestem jednak pewien, ze kilka minut z wujkiem Google da Ci dosc jednoznaczna odpowiedz. Na poczatek moze stronka www.systemrequirementslab.com/cyri ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...