Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07_2018 zawartość

Polecane posty

póki co przeczytałem tylko Tipsomaniaka i mam pozytywne wrażenia, nieraz także uczucie nostalgii mnie dosięgało... ale jak mogliście dać Skyrima zamiast Morrowinda? :/ Ja rozumiem, że argumentowaliście to jako "otwarcie RPGów na masy", ale to chyba miała być lista najlepszych, a nie najpopularniejszych gier. A Skyrim bez modów jest co najwyżej grywalny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FritzGames napisał:

A wie ktoś o co chodzi z tym Monsters Inc. na końcu Tipsomaniaka? Dlaczego to się tam znalazło?

Pewnie chodzi o legendarną dychę którą dostała w recenzji przez którą w późniejszym okresie redakcja sypała głowę popiołem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LordRegis napisał:

póki co przeczytałem tylko Tipsomaniaka i mam pozytywne wrażenia, nieraz także uczucie nostalgii mnie dosięgało... ale jak mogliście dać Skyrima zamiast Morrowinda? :/ Ja rozumiem, że argumentowaliście to jako "otwarcie RPGów na masy", ale to chyba miała być lista najlepszych, a nie najpopularniejszych gier. A Skyrim bez modów jest co najwyżej grywalny. 

Bez obrazy, ale dla mnie Morrowind bez modów jest teraz bardziej niegrywalny od Skyrima. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, LordRegis napisał:

póki co przeczytałem tylko Tipsomaniaka i mam pozytywne wrażenia, nieraz także uczucie nostalgii mnie dosięgało... ale jak mogliście dać Skyrima zamiast Morrowinda? :/ Ja rozumiem, że argumentowaliście to jako "otwarcie RPGów na masy", ale to chyba miała być lista najlepszych, a nie najpopularniejszych gier. A Skyrim bez modów jest co najwyżej grywalny. 

Przeszedłem Skyrima bez żadnych modów i fanowskich patchy i dałem my 10/10, więc gadasz pan bzdury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturzyn

Toc Twoj brak gustu byl swego czasu na forume slynny! :D

Ja pamietam, ze w dniu premiery kupilem Skyrima, zainstalowalem, ustawilem wszystko na max, rozpoczalem gre i w ciagu pierwszych 10 minut dwukrotnie sprawdzalem w opcjach, czy jakims cudem nie zapisalo mi ustawien, tak slabo to wygladalo. A pamietam, jak w momencie swoich premier najpierw Morrowind, a pozniej Oblivion powalaly grafika...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2018 o 21:21, FritzGames napisał:

A wie ktoś o co chodzi z tym Monsters Inc. na końcu Tipsomaniaka? Dlaczego to się tam znalazło?

Bo ta gra była na okładce pierwszego numeru, który kupiłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturzyn

Arturzyn przeszedł długą drogę, od wielbiciela średniaków do wytrawnego konesera. 

A co do zapowiedzi Read Dead Redemption 2, ciekawa jest pomysł, żebyś my doświadczyli efekty prac robotników., np. zobaczyć budujący się dom, a potem zajrzyć do niego, gdy będzie gotowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo? Agencja? Potrzeba Hitmana, żeby załatwił kogoś z redakcji CDA. Co zrobił? A zbrodnię straszliwą. W Tipsomaniaku nie wspomniano o żadnej części gier z serii Hitman.

Że niby miejsca nie było? Jakoś dla trzech gier z serii GTA miejsce się znalazło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze... Ile tu mnie nie było? Tak dawno, że wyzerowano mi licznik postów. :huh: Mniejsza o to. Jak widzę "daniem głównym" po raz kolejny jest gra od Ubi. Coś mi mówi, że w jednym z następnych numerów pojawi się The Crew. W końcu sequel "na tygodniach", okazja idealna. No ale zobaczymy (tak, wiem, redakcja nie wybiera pełniaków "ot tak"). Nie przeczytałem całości, ale po ogarnięciu stałych działów mogę powiedzieć tyle:

- pewnie jestem w mniejszości, ale nie podoba mi się nowe Na Luzie. Trochę krótkie, brakuje mi np. autentyków czy english corner. Podobają mi się za to "historie wujka papkina"

- świetna okładka - po raz kolejny jest naprawdę dobrze. 

- Tipsomaniak - cieszę się, że wrócił. Temat całkiem niezły, ale na liście zabrakło mi chociażby Unreala. A może by tak stworzyć kolejnego Tipsomaniaka wspólnie z czytelnikami? Temat - "100 najgłośniejszych gier". I nie wyjeżdżać mi tu z "Guitar Hero odpalone w iMAXie" xD Czytelnicy opisaliby max 2 gry, które ich zdaniem były przełomowe, kontrowersyjne etc.  Wy wybralibyście najlepsze wpisy (tak, wiem, to dużo roboty, ale to nie recenzja. Nikt nie krzyknie "gdzie są k@#a screeny!?" Nie ma co się spieszyć). Ewentualnie napisać o najgorszych grach wszech czasów?  

 

Aha, takie pytanie - co z "Retro"? :ermm: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer świetny - (aż wróciłem do CDA po rocznej przerwie), tipsomaniak zwłaszcza :-D

Tylko mam jedną szpilkę - w recenzji PoE II, napisanej świetnie, jest pewna nieścisłość. "Kasty" i "realny komunizm" się wzajemnie wykluczają :-P

Wiem, że czepianie się, ale trochę mnie to kłuje. Tym niemniej - o takie CDA nic nie robiłem :-D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie tipso bardzo rzetelne ale zabrakło paru istotnych tytułów kosztem trzech GTA?  Carmagedon?  Saints row? Obcy izolacja?  No dobrze wszystko ujdzie ale gdzie System Shock 2 ( którego notabene nie jestem fanem). Zabrakło tez Age of empires. Wiadomo zestawienie subiektywne ale pewne tytuły to jednak ikony które zastąpiono grami bardzo dobrymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...