Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

utd120

Telefon z Androidem do około 600zł

Polecane posty

Chcę kupić nowy telefon z Androidem do około 600zł. Głównie do Internetu. Znalazłem kilka opcji. Najbardziej podoba mi się Xiaomi Redmi 4A, tylko on ma nakładkę na Androida MIUI. Jakieś opinie o tym MIUI? Czytałem, że nie ma normalnego menu z listą aplikacji, prawda to? Bo to mi się właśnie nie podoba. I co myślicie o Xperia L1?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xperii bym nie brał, strasznie delikatne i ogólnie średnie telefony, szczególnie jeśli mówimy o niższej półce. Xiaomi są okej, ale w tym budżecie wziąłbym nowszy, redmi 5:

https://www.x-kom.pl/p/416764-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-5-16gb-dual-sim-lte-black.html

co do nakładki- prawie każdy telefon teraz ma jakąś nakładkę od producenta, dla mnie jest czytelna i okej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Xperię Z1 Compact i była dobra. Nie wiem czym za bardzo różnią się te modele oprócz danych technicznych. Nie znam się na tych nakładkach, ale pytanie, miałeś doświadczenia z tym MIUI w Xiaomi? Bo chodzi mi o tą listę aplikacji. Normalnie jestem w stanie zaryzykować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI to bardzo przyjemna nakladka, od bodajże wersji 7 nawet nie muli. Początkowe wersje były niedopracowane, teraz korzystanie z MIUI to przyjemność. Ładna, przejrzysta. Na recenzjach możesz obejrzeć jak się prezentuje.

Kolega wyżej troche kit Ci wciska ofertując smartfon z 2 GB Ram i 16 GB wewnętrzenj za 600 zł.. Ten sam model w wersji 3 GB i 32 GB jest w tej samej cenie w innym sklepie https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-5-gps-bluetooth-a-gps-wifi-irda-lte-dualsim-32gb-android-71-czarny-p571471

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Nietoperz2 napisał:

Sferis nie ma oficjalnej dystrybucji nie ma gwarancji w polsce ;)

Ja bym brął Xiaomi Redmi Note 5A Prime 32GB  z kodem smartfony masz za 599 zł świetna cena telefon bardzo fajny i ważne z Polskiej dystrybucji 3 Gb Ram

Ja nie. Za te pieniądze mimo wszystko lepiej wziąć Redmi 5. Lepszy (i większy) wyświetlacz, Corning  Gorilla Glass, większa bateria, lepszy procesor, DS, Prime lepiej wypada jedynie matrycą aparatu do selfie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.06.2018 o 13:03, Nietoperz2 napisał:

Sferis nie ma oficjalnej dystrybucji nie ma gwarancji w polsce ;)

A niby gdzie? Serwisują smartfony w Polsce, w serwisie Action w Piasecznie. Najwyższy czas zaktualizować swoją wiedzę i zrozumieć że oficjalna dystrybucja niewiele znaczy  i niepotrzebnie czyści kieszenie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2018 o 12:19, Nietoperz2 napisał:

Bzdura bzdura :)

Dokładnie, bzdura. Po pierwsze: co ma sferis do proline? Czytaj co się pisze...

Po drugie: masz jakiś dowód na potwierdzenie opisanej sytuacji? W ofercie opisują Telefon objęty jest 24 miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski za pośrednictwem naszej firmy. I wybacz, bardziej wierzę im, gdyby Twoja wersja była prawdziwa rozjechaliby ich w opiniach, a nie widzę negatywów na reklamacje Xiaomi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy też opowiada różne niestworzone rzeczy ;)  Ponawiam więc pytanie: co ma proIine do sferis? To dwa różne sklepy.
Sferis naprawia w Polsce, współpracują z serwisem zewnętrznym. Mój wrócił szybko z gwarancji, od czasu wysłania i odebrania naprawionego minęły 2 tygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...