Skocz do zawartości

Polecane posty

Zgodnie z tradycją otwieram osobny temat dotyczący Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018 r. Tutaj można komentować przygotowania do imprezy, szanse poszczególnych ekip, przebieg spotkań itp.

Coś kiepski odzew :D To może zacznę - Polska odpadnie w 1/8, mistrzem zostanie Francja, która w finale pokona Brazylię. 

• Haha 1

Jeśli Polska wyjdzie z grupy, to będzie nieźle. Ale wątpię. Obstawiam bezpiecznie, że zagrają mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor.

Pomyśleć, że kiedyś o tej porze były zapisy do typera.

Według mnie Polska powinna awansować z grupy. Drugie miejsce jest spokojnie w naszym zasięgu. Pierwszy mecz będzie kluczowy. Senegal będzie bardzo groźny. Musimy uważać na Mane.  Myślę, że powinniśmy ten mecz jednak wygrać.

Ja mam nadzieję, że reprezentacja Urugwaju się trochę obudzi i będzie grała jak za czasów w 2010 roku i oprócz Polski namiesza w tegorocznym Mundialu :) 

Ależ Rosjanie męczą się z Arabią Saudyjską. Wynik (jak zawsze zresztą) nie odzwierciedla tego, co się na boisku dzieje. Ale ok, Rosja wygrywa zasłużenie, bo Arabia Saudyjska przyjechała na ten mundial w roli dostarczyciela punktów... Co nie zmienia faktu, że Rosjanom łatwo się nie gra.

Zobaczymy jaka będzie druga połowa, ale raczej nie sądzę, żeby doszło do niespodzianki.

Edytowano przez SilentBob

Otwarcie imprezy za nami, pierwsze bramki padły i to w dużej ilości. Końcówka zabójcza w wykonaniu Rosjan. Saudyjczykom nie brakowało ambicji, ale umiejętności czysto piłkarskich. Grunt to brak kontrowersji sędziowskich i oby tak do końca mistrzostw.

Saudyjczycy z początku źle nie grali, ale za długo zwlekali z tzw. ostatnim podaniem i powinni robić to szybciej, jak choćby uczyniła to reprezentacja Rosji. Jedna bramka zdobyta zewnętrzną częścią stopy jest naprawdę niczego sobie.

Pierwszy mecz za sobą, zgodnie z oczekiwaniami wygrany wysoko przez Rosjan. To czy Stasiek zrobił dobrą robotę zweryfikują mecze z Egiptem i Urugwajem. Za Polaków trzymam kciuki, mam nadzieję, że zatrzymamy się dopiero na Anglii lub Belgii.

Jak ktoś zainteresowany typerem to zapraszam do wzięcia udziału. Tutaj link[KLIKNIJ TUTAJ] dla ligi specjalnie stworzonej dla FA. Na razie dopiero jeden mecz za nami i to w trudnym do trafienia wynikiem także jak ktoś weźmie udział dopiero dziś to praktycznie nic nie stracił.

Póki co żadna z drużyn nie zachwyca swoją grą, trudno wskazać faworyta tego mundialu. Może Polska przejdzie wszystkich ./\.

Wczorajszy mecz Niemcy-Meksyk to był naprawdę prawdziwy.. Meksyk ;) Grali jak dla mnie fenomenalnie i zwycięstwo zasłużone. Coś czuję, że Meksyk w tym roku nieźle namiesza.

Co mecz oglądam to jakiś piłkarz łapie kontuzję. Wcześniej były urazy na meczu otwarciu, w meczu Szwecja Korea, a teraz bramkarz tunezyjski musiał zejść. Sporo tych urazów, jak na pierwsze mecze grupowe (co ciekawe, po kontakcie zawodnika z boiskiem, a nie starciu z rywalem). Swoją drogą, już parę razy dzięki systemowi VAR podyktowano parę karnych, oczywiście sędzia Marciniak jak zwykle wywołuję kontrowersje. Powinien być jeszcze jeden karny dla Argentyny, a jemu nie chciało się sprawdzić VARU.

Jak na razie mundial ten zapamiętam w kategorii co najmniej jedna kontuzja na mecz oraz karne po wideoweryfikacji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.